Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH473483, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH473483

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Apartament do własnej aranżacji z BEZPOŚREDNIM WIDOKIEM NA MORZE. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (34,3 m2), dwa pokoje (12,8 m2 i 10,7m2), garderoba (2m2), toaleta (1,9 m2) oraz łazienka (5,0 m2). Dwustronna ekspozycja w linii wschód-zachód zapewnia nie tylko piękne widoki, ale jednocześnie doskonałe oświetlenie w godzinach popołudniowych. Mieszkania posiada dwa balkony - jeden słoneczny, z widokiem na panoramę miasta, drugi z widokiem na zatokę.  Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 3,2 m2.  Apartament mieści się w prestiżowym kompleks SEA TOWERS, który został wybudowany na Nabrzeżu Prezydenta w Gdyni. Unikalna lokalizacja w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki, Bulwaru Nadmorskiego, Oceanarium oraz Centrum Rozrywki Gemini z multikinem, klubami oraz kawiarniami. Bezpieczeństwa strzeże system kamer monitorujących części wspólne budynku, czujki alarmowe połączone z portiernią, system kontroli dostępu. Oferta dla osób niezależnych, ceniących komfort i bezpieczeństwo w najlepszym wydaniu. Gotowe do odbioru.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Śródmieście, ul. A. Hryniewickiego

Oferta na wyłączność

Cena:

1 250 000 zł

Powierzchnia:

81.30 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1m2:

15 375 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

7 / 32

Rok budowy:

2009

Balkon:

Balkon

Garaż:

1 miejsce w hali garażowej

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Winda:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Urszula Rułkowska-Kempska

668 034 134

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty