Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH420068, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH420068

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Luksusowy apartament Blue Marlin wybudowany w prestiżowej części miasta, oddalonej o kilkadziesiąt metrów od morza cichej ulicy Parkowej. Wykończony w najwyższym standardzie. Wszystkie pomieszczenia wyposażone w armaturę i sprzęty markowych producentów gwarantujących najwyższą jakość wykonania i oryginalne wzornictwo. Duże okna zapewniają dostęp do dziennego światła i widok na okolice. Obszerny taras pozwala na spędzanie miłego czasu na świeżym powietrzu. Dziedziniec łączy dwa budynki oraz przestrzeń, dostępną tylko dla mieszkańców z oświetloną fontanną. Szerokie patio i obszar wypełniony zielenią. Do dyspozycji mieszkańców obsługa konsjerż oraz luksusowe lobby. Nowocześnie wyposażony salon fitness. Oryginalnie zaaranżowane części wspólne. Rozwiązania służące rozrywce i rekreacji. Dodatkowo płatne miejsce w hali garażowej 65 000 zł. Ochrona całodobowa. Najwyższa jakość na rynku luksusowych, nadmorskich apartamentów.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Sopot - Dolny, ul. Parkowa

Cena:

4 517 528 zł

Powierzchnia:

162.97 m2

Ilość pokoi:

5

Cena za 1m2:

27 720 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

2 / 2

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Winda:

Nie

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Krzysztof Aranowski

602 304 758

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty