SOPOT

Monika Kulas

Specjalista ds. Nieruchomości

Nieruchomościami zajmuje się 20 lat , specjalizuje się w nieruchomościach przemysłowych, magazynach, halach produkcyjnych oraz wszystkim. co jest potrzebne w zakresie nieruchomości dla biznesu small jak i korporacyjnego. 

W moim portfelu klientów B2B znajdują się podmioty administracji publicznej jak Sąd Gospodarczy, firmy logistyczne międzynarodowe, jednostki medyczne sieciowe czy też firmy eventowe szukające miejsca na cykliczne imprezy zamknięte.

Moją pasją są nieruchomości i dlatego rozumiem, że zasada Lokalizacja Lokalizacja i na koniec Lokalizacja jest kluczem dla każdego biznesu. 

Za swój największy sukces zawodowy uznaję zawsze telefon od klienta, który prosi mnie o znalezienie nowej lokalizacji, bo ta którą znalazłam wcześniej jest już za mała i nie daje możliwości wzrostu jego biznesu w takim tempie jak oczekuje.

Doskonale rozumiem, że praca z ludźmi wymaga czasu i trudnych rozmów, aby każda ze stron - najemca oraz wynajmujący - czuła się zadowolona. Wiem, że inwestor jak i sprzedający są tak samo ważni i oczekiwania każdego z nich muszą być spełnione, dlatego za każdym razem poświęcam swoje zaangażowanie i wiedzę w celu realizacji powierzonego mi zlecenia.

Wierzę, że praca nie jest obowiązkiem, ale przyjemnością i ja tą przyjemność realizuję już przeszło 20 lat. O tym, czym się pasjonuję w życiu, opowiem podczas pierwszych oględzin nieruchomości.  Do zobaczenia!!!!!

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka