Nasze usługi

Doradztwo kredytowe

Od 14 lat towarzyszymy naszym Klientom w procesie zakupu nieruchomości.

Duża część transakcji finansowana jest ze środków kredytowych.

Znalezienie i wybór najlepszej oferty kredytowej to często stresujące wyzwanie dla Kupujących.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Współpracujemy z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi. Mamy profesjonalny i doświadczony zespół do spraw kredytów. Zapewniamy Kupującym profesjonalną, bezpłatną opiekę Ekspertów w całym procesie kredytowym.

Dlaczego warto wziąć kredyt z nami?

Kupujący, którzy na własną rękę poszukują kredytu pod zakup nieruchomości, odwiedzają często kilka różnych banków, aby uzyskać finansowanie. W efekcie inwestują mnóstwo czasu. Muszą przesyłać dokumenty w wiele różnych miejsc i być w bieżącym kontakcie z kilkoma różnymi doradcami. Nie mają też świadomości bieżącej oferty banków, do których się nie udali.

Współpracując z naszym Doradcą, Klient ma pewność, że otrzymuje najlepsze dostępne w danym momencie finansowanie na rynku. Jeżeli jedna instytucja odmawia udzielenia kredytu, Klient nie musi martwić się o to, gdzie udać się w następnym kroku. Nasz Ekspert już na początku współpracy przedstawia alternatywne rozwiązania.

Kiedy Agent nieruchomości oraz Doradca kredytowy ściśle ze sobą współpracują, Kupujący ma gwarancję, że formalności będą przebiegały możliwie najszybciej. To główny powód, dla którego warto zlecić nam pozyskanie finansowania.

Jeżeli chcesz skutecznie uzyskać kredyt na zakup nieruchomości, zleć to naszym Doradcom i śpij spokojnie.

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard