Nasze usługi

Home staging

Od 15 lat z powodzeniem sprzedajemy nieruchomości naszych Klientów.

Sprzedając nieruchomość liczymy na możliwie szybką transakcję po jak najlepszej cenie. Aby uzyskać ten cel, warto zwiększyć atrakcyjność oferty. Jednym z bardzo skutecznych sposobów jest home staging. To sprawdzona metoda na podniesienie wartości nieruchomości w oczach Kupujących. Wszyscy kupujemy oczami, a pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz!

Czym jest home staging?

To szybkie i opłacalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Za pomocą drobnych zmian w umeblowaniu i dekoracji, wprowadzamy do wnętrza klimat, który zachęca, aby w nim zamieszkać.

Zmiany wizualne to wydatki rzędu 1-2% procent wartości nieruchomości. Ta inwestycja przekłada się na wzrost ceny transakcyjnej nawet o 10% i skraca czas sprzedaży nawet 3-krotnie.

Home staging – wnętrza przed i po

Jak skorzystać z usługi home stagingu?

Wystarczy zaprosić naszego Specjalistę do nieruchomości. Home stager:

 • Opracuje listę rekomendowanych zmian

 • Pomoże w realizacji przedsięwzięcia na każdym etapie

 • Przygotuje nieruchomość do profesjonalnej sesji zdjęciowej

Jeżeli chcesz cieszyć się szybką sprzedażą nieruchomości, zleć nam home staging i śpij spokojnie.

 

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard