Opinie Klientów Dom & House


“Pani Aleksandra Szarafińska z firmy Dom & House, od pierwszego kontaktu całą transakcję przeprowadziła bez najmniejszego potknięcia. Wykazała się dużą elastycznością i znakomitą organizacją. Poszukiwałem mieszkania za pośrednictwem kilku firm i ze współpracy kilku z nich zrezygnowałem tylko i wyłącznie z uwagi na osobę pośrednika lub zasady obowiązujące w tych firmach. Dzięki p. Aleksandrze doszło do zakupu mieszkania, ku zadowoleniu wszystkich stron, a także p. Notariusz, która sporządzała umowy sprzedaży. Trudno mi napisać coś bezpośrednio o firmie Dom & House, ale skoro firma ta korzysta z usług p. Aleksandry, to już dobrze świadczy o tej firmie. Polecam.”

~ Kupujący


 

“Współpraca z panem Aleksandrem Tomczak była jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych jaka mi się przydarzyła w obrocie nieruchomościami. Gdyby nie pełna dyspozycyjność pana Olka nie udałoby się wynająć lokalu. Zawsze dostępny, pod telefonem kiedy potrzebowałam i w pełnej gotowości w działaniu. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”

~ Beata


 

“Firma reprezentuje najwyższy standard usług na rynku nieruchomości. Nas akurat prowadził Pan Aleksander. Za każdym razem miły i jednocześnie profesjonalny kontakt. Polecamy każdemu takiego eksperta od nieruchomości!”

~ Mir


 

“Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o Agencji Dom & House. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi p. Alicji oraz p. Joanny w stosunkowo krótkim czasie udało mi się kupić wymarzony dom. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia procesu uzyskania kredytu oraz dopilnowania całej strony formalnej. Zdecydowanie polecam!”

~ Jowita Sadowska


 

“Polecam współpracę z Panią Alicję Borowicz i agencją Dom & House! Pani Alicja pomogła w sprzedaży nieruchomości, zaczynając od znalezienia kupców, przez pomoc w ogarnięciu spraw formalnych, po dopięcie sprzedaży u notariusza. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo ;)”

~ Pawhil


 

“Jestem zadowolony ze współpracy z biurem nieruchomości Dom & House. Dziękuję Panu Aleksandrowi Tomczakowi za fachową pomoc w sprzedaży mieszkania. Na pewno skorzystałbym w przyszłości z jego pomocy. Gorąco polecam firmę i Pana Aleksandra.”

~ Bogdan Biedunkiewicz


 

“Bardzo jesteśmy zadowoleni że współpracy z biurem nieruchomości Dom & House, a w szczególności ze współpracy z Panią Aleksandrą Szarafińską, która pomogła nam sprzedać mieszkanie. Pani Ola jest bardzo rzetelną i kompetentną osobą. Nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Pani Ola zawsze szybko i fachowo odpowiadała na nasze maile oraz telefony. Cały proces sprzedaży przebiegł profesjonalnie i spokojnie.
Jeśli chcecie sprzedać mieszkanie polecam serdecznie Panią Aleksandrę.”

~ Agnieszka Michalik


 

“Agencja Nieruchomości godna polecenia. Pani Małgorzata Szotowska w każdym momencie wykazywała się pełnym profesjonalizmem i ogromną znajomością rynku nieruchomości. Właśnie dzięki niej moje mieszkanie osiągnęło większą cenę niż ta, na którą liczyłam na początku. Pani Małgosiu,  przy następnej transakcji z pewnością poproszę Panią o pomoc. Jeszcze raz dziękuję.”

~ BS


 

“Obsługa bez zastrzeżeń. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, polecam.”

~ O.


 

“Super obsługa, merytoryka i kontakt z agentem na duży +.”

~ Bartosz


 

“Pani Marzena jako pośrednik reprezentująca Dom & House jest osobą kompetentną i bardzo sprawnie przeprowadziła cały proces wynajmu nieruchomości. Gorąco polecam i dziękuję za profesjonalną obsługę.”

~ Piotr W.


 

“Polecam Panią Marzenę, profesjonalne podejście do tematu, dziękuję bardzo.”

~ Konrad


 

“Bardzo polecam współpracę z Panem Kamilem Estropem. Poprowadził proces zakupu mojego mieszkania w sposób bezbłędny. Doskonała jakość i obsługa. No i oczywiście dziękuję za rabat, który zdołał uzyskać.”

~ Daniel Manka


 

“W moich bogatych i różnych doświadczeniach w wynajmowaniu mieszkań w Trójmieście Pani Beata Filipek wzbiła się nad poziomy – raz jeszcze dziękuję i polecam, Marek Kański.”

~ Marek Kański


 

“Agentka Pani Magdalena, mimo dość długich negocjacji z Najemcą i ustalania szczegółów, doprowadziła do podpisania umowy, co jest korzystne dla obu stron. Jestem zadowolony i polecam.”

~ Wojciech


 

“Sprawa nie była łatwa. Pani Natalia wykazała się dużą wiedzą, zaangażowaniem, determinacją i nie odpuściła na żadnym etapie całego procesu. Życzę sobie i wszystkim innym, abyśmy tylko z takimi osobami mogli współpracować.”

~ Paweł


 

“Trudno jest wynająć mieszkanie w dobrej lokalizacji w Trójmieście ot tak. Udało się to dzięki pani Alicji Borowicz z firmy Dom & House. Jestem zachwycony lokalizacją blisko plaży oraz standardem. Dziękuję pani Alicji za profesjonalizm i szybkie oraz precyzyjne działanie. Polecam :)”

~ Michał Pruszak


 

“Agentka bardzo pomocna i zaangażowana. Świetne doradztwo i pilotowanie do szczęśliwego zakończenia.”

~ Janusz


 

“Pani Marzena Gąsiorowska z firmy Dom & House godna najwyższych ocen, polecam! Profesjonalizm, kultura, doskonałe wyczucie rynku, a poza tym konkretna, pozytywna osoba!”

~ LR


 

“W zakupie mieszkania z Państwa oferty pośredniczył Pan Aleksander Tomczak. Zrobił to bardzo profesjonalnie, z dużą życzliwością, często udzielając nam odpowiedzi na zadane pytania w swoim wolnym czasie. Jego zaangażowanie w załatwienie do końca transakcji, uwzględniające interesy i oczekiwania obu stron oraz negocjacje z tym związane, zasługują na najwyższe wyróżnienie. To zaszczyt mieć takiego pracownika w swoich szeregach! Gratulujemy!”

~ Jan Beata Piórek


 

“Pani Małgorzata Szotowska – profesjonalistka pod każdą postacią. Zaangażowana na wszystkich etapach współpracy, kompetentna, relacyjna. Widać, iż wykonywana praca to jej pasja.”

~ Iwona


 

“Bardzo profesjonalne podejścia do Klienta, współpraca zakończona sukcesem, polecam Panią Aleksandrę Szarafińską.”

~ Artur


 

“Pani Aleksandra Czarnecka znalazła mi świetnego najemcę do mojego mieszkania, wszelkie formalności załatwiła bezproblemowo, a przy tym to jedna z najbardziej sympatycznych osób, z jakimi dane mi było współpracować! Polecam.”

~ Dudkiewicz Dawid


 

“Pani Ewa Zielińska wykazała się profesjonalizmem oraz obiektywnym podejściem do obu stron transakcji. Jestem w małym szoku, może tak się pracuje w Sopocie, a może to podejście Pani Ewy jest wyjątkowe. Tego nie jestem pewien 😉 To moja pierwsza transakcja w tym mieście. Następne na pewno z Dom & House!”

~ Sebastian


 

“Bardzo profesjonalne i realne podejście całej firmy, a szczególne Pani Kamili Bernad do całości zagadnienia wynajmu. Firma wstępnie sama weryfikowała potencjalnych najemców, co zaoszczędziło nam wiele czasu, a zarazem dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i radami, co świadczy o dużym doświadczeniu.”

~ Leszek Wojtczuk


 

“Dokonałem sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem Dom & House. Sprawa była prowadzona przez Pana Mikołaja Łopuskiego w sposób bardzo rzetelny, sprawny, profesjonalny i co najważniejsze: z zachowaniem wszystkich nawet ustnych ustaleń.”

~ Andrzej


 

“Jestem niezmiernie wdzięczny pani Hannie Mendelewskiej za pomoc w sprzedaży mieszkania. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Zawsze dostępna, komunikatywna, wynegocjowała korzystne dla nas warunki. Polecam ją wszystkim szukającym solidnego agenta!”

~ MF


 

“Miałem przyjemność współpracować z panem Aleksandrem Tomczakiem oraz biurem Dom & House podczas procesu szukania nieruchomości pod wynajem. Pan Aleksander to niesamowicie pomocna osoba, która charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu. Każdy element procesu, od prezentacji mieszkania do finalizacji umowy, przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Poleciłbym usługi Dom & House każdemu, kto chciałby w szybki sposób znaleźć mieszkanie, które spełni jego wszystkie oczekiwania.”

~ Zbigniew


 

“Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, polecam!”

~ Julia


 

“Profesjonalna obsługa. Polecam.”

~ Joanna


 

“Agentka Katarzyna Komorek: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, nieustanny kontakt. Jesteśmy pod wrażeniem sposobu realizacji transakcji z p. Kasią. Dziś rzadko spotyka się już takich agentów. Po raz kolejny dziękujemy.”

~ Ewelina


 

“Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem, a w szczególności z agentem.”

~ Małgorzata


 

“Super prowadzony cały proces sprzedaży nieruchomości.”

~ Jacek


 

“Współpraca z Panią Aleksandrą Szarafińską przebiega świetnie, dziękuję i polecam.”

~ Tomasz


 

“100% skuteczności! Dziękuję za przemiłą obsługę i pełen profesjonalizm Pani Natalii.”

~ Daniel


 

“Przy transakcji zakupu mieszkania współpracowałam z pośredniczką biura Dom & House z p. Alicją Borowicz. Jest osobą zaangażowaną w pracy z klientem oraz kompetentną i profesjonalną.”

~ Lidia Przeor


 

“Współpraca z panem Aleksandrem Dębskim przebiegła bardzo gładko i bezstresowo. Polecam!”

~ Patryk


 

“Współpraca z Panią Alicją Borowicz to przyjemność. Gorąco polecam.”

~ Ewelina


 

“Współpracowaliśmy z panią Joanną Kozłowską, która była bardzo pomocna w załatwianiu formalności i czynności związanych z odbiorem, wyposażeniem mieszkania. Jest osobą kompetentną, konkretną, dokładną, odpowiedzialną i terminową. Mogę każdemu polecić usługi p. Joanny, która jest także bardzo życzliwą osobą.”

~ Maria


 

“Mieszkanie zostało sprzedane w ciągu miesiąca. Szybko i sprawnie. Dziękuję za wspaniałą obsługę Pani Alicji Borowicz.”

~ Krzysztof


 

“Pośrednik profesjonalny, merytoryczny, konkretny i najważniejsze: niesamowicie skuteczny.”

~ Marek


 

“Polecam, profesjonalna firma najmu nieruchomości”

~ AWA


 

“Świetna obsługa! Kontakt i pomoc na każdym etapie procesu. Polecam Panią Dominikę Aranowską i biuro Dom & House :)”

~ Krzysztof


 

“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Hanną, pełen profesjonalizm.”

~ Ryszard Nowaczyk


 

“Na początku 2023 roku korzystałam z usług firmy Dom & House (a konkretnie Pani Dominiki Aranowskiej) przy zakupie mieszkania w Gdyni. Cały proces – od prezentacji, po negocjacje, dopinanie wszelkich szczegółów, aż po finalizację u notariusza przebiegł bardzo sprawnie i przede wszystkim szybko. Pani Dominika była świetnym pośrednikiem pomiędzy mną, a właścicielką mieszkania – dzięki jej serdeczności i niezwykle profesjonalnemu doradztwu obie strony transakcji były usatysfakcjonowane uzyskanym wynikiem, co na dzisiejszym rynku nieruchomości nie zawsze jest oczywiste. Nie musiałam się także martwić zbyt wieloma formalnościami, co przy braku czasu było dla mnie niezwykle cenne. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.”

~ Natalia T.


 

“Mieszkanie wynajęte profesjonalnie, szybko. Obsługa bardzo miła. Znalezieni najemcy rzetelni. Agencja godna polecenia!”

~ Joanna


 

“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Praktyczne sugestie. Wszystko dobrze zaplanowane. Ogólne wsparcie na wielu płaszczyznach. Duża elastyczność w komunikacji. Polecam.”

~ Robert


 

“Polecam współpracę z panią Magdaleną.”

~ Łukasz


 

“Miałem przyjemność być obsługiwany przez pośrednika marzenie – Panią Natalię Gerhmann. Pani Natalia zna inwestycję w Miszewku,  jakby się tam urodziła, jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie, a przy okazji w wielu kwestiach udzielić porady. Sama prezentacja przebiega w sposób rzeczowy w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!!!!”

~ Michał


 

“W pełni profesjonalne podejście do tematu. Pani Małgorzata to osoba konkretna i rzeczowa, a przede wszystkim słowna, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Zadanie do wykonania nie było łatwe, ponieważ byłem klientem wymagającym, ale w sposób perfekcyjny sobie poradziła. Widać duże zaangażowanie i determinację w swoją pracę. Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.”

~ Arek S.


 

“Z Panem Kamilem współpracuję już osiem lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto chce wynająć lokal lub sprzedać ziemię. Wszystkie umowy z klientami były zawsze bardzo dobrze zweryfikowane i każda ze stron była zadowolona. Niesamowicie uczciwy człowiek.”

~ Daniel


 

“Ogromne podziękowania dla Pani Aleksandry Szarafińskiej za wspaniałą obsługę, wysokie kompetencje, profesjonalizm, przemiłe podejście do klienta i troskę.”

~ Danuta Gryguć


 

“Pracowaliśmy z panem Adamem Goralewskim, wszystko poszło gładko, jesteśmy wdzięczni Panu Adamowi za pomoc i wspaniałą pracę.”

~ Anna


 

“Cała transakcja przeprowadzona profesjonalnie.”

~ Jarek


 

“Bardzo profesjonalna, merytoryczna i nastawiona na efekt dla każdej ze stron pomoc w sprzedaży mieszkania. Sprzedawaliśmy mieszkanie trochę na szybko, gdzie sami mieliśmy mało czasu na zajęcie się tematem. Wspaniale pomógł nam wszystko zorganizować i przeprowadzić p. Aleksander Tomczak. Szczerze polecam.”

~ Tomek P.


 

“Wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Polecam Pana Adama Goralewskiego.”

~ Kamil


 

“Cieszę się, że po raz kolejny miałam przyjemność skorzystać z usług firmy Dom & House. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Profesjonalizm, kultura osobista, wiedza, pomoc na każdym etapie transakcji Pani Alicji Borowicz na najwyższym poziomie. Polecam tę firmę i obsługę przez Panią Alicję. To była przyjemność.”

~ Dorota Konieczna


 

“Polecam współpracę z Panią Natalią Gerhmann. Pozdrawiam :)”

~ Klaudia


 

“Polecam Panią Hanię. Współpracujemy już 13 lat i zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm.”

~ Sonia J.


 

“Polecam współpracę, pełen profesjonalizm i fachowe podejście. Pan Mikołaj dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu bardzo szybko przeprowadził nas przez proces sprzedaży mieszkania. Na każdym kroku mogliśmy liczyć na pomoc i odpowiedź na nurtujące nas pytania.”

~ Kasia B.


 

“Dzięki Agencji udało się sprzedać mieszkanie w tym trudnym okresie. Pan Aleksander przyprowadzał najbardziej dopasowanych klientów i zna rynek mieszkań na Letnicy.”

~ Agnieszka


 

“Pośredniczka Pani Ewa była merytorycznym, rzeczowym i kreatywnym przewodnikiem w szukaniu mieszkania dla nas, ponieważ mieliśmy szczególne oczekiwania, tym bardziej cieszymy się, że znalazła lokal, który zakupiliśmy. Ponadto jest fachowym doradcą i przemiłą osobą. Polecamy !!!”

~ Mirosława


 

“Dziękuję Pani Hannie Mendelewskiej za pomoc, wsparcie, dostępność i zaangażowanie w proces wynajmu mieszkania.”

~ Izabela


 

“Pani Ewa Zawadzka była bardzo pomocna przy wynajmie. Dzięki niej udało nam się bezproblemowo załatwić parę niepokojących mnie problemów z mieszkaniem :)”

~ Leszek


 

“I was absolutely fascinated by the service Ewa provided.”

~ Olga


 

“Miałem przyjemność współpracować z Panią Alicją Borowicz i szczerze polecam tę Agentkę. Świetna komunikacja, profesjonalne podejście i chęć współpracy – dziękuję za wspólną transakcję! :)”

~ Marek Zalewski


 

“Z dniem wczorajszym udało mi się nabyć za pośrednictwem biura mieszkanie. Dzięki Pani Alicji Borowicz, wszystko przeszło sprawnie i szybko. Wszystkie informacje przekazywane były szybko, a formalności zostały załatwione niesamowicie płynnie. Polecam w szczególności współpracę z Panią Alicją – jej pozytywne i profesjonalne podejście jest wręcz niespotykanie wyjątkowe, a szczerość i rzetelność godne pochwały i naśladowania.”

~ Kamil Ślusarz


 

“Zdecydowanie polecam obsługę transakcji przez biuro Dom & House. Pan Aleksander Tomczak wykazał się profesjonalizmem, od początku do końca skoordynował transakcję.”

~ Jacek P.


 

“Polecam serdecznie tę firmę. A szczególnie pana Konrada Matejkę oraz p. Ewę Zielińska. Pełen profesjonalizm. Poza znalezieniem klienta do kupna mieszkania przeprowadzili cały proces sprzedaży. Odpowiadali na wszystkie zapytania i rozwiewali wszystkie wątpliwosci. Co ważne to byli bardzo konkretni i nie opowiadali bajek jak 90% agentów z innych firm. Serdecznie polecam.”

~ Michał O.


 

“Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania p. Konradowi Matejek oraz p. Ewie Zielińskiej. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą, pełen profesjonalizm.”

~ Ania


 

“Pani Dominika jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w wynajęciu nieruchomości. Fundamentem współpracy jest zaufanie, jakim warto obdarzyć Dom & House. Polecam.”

~ Agnieszka


 

“Polecam tę agencję, profesjonalna, miła i skuteczna obsługa.”

~ Grażyna


 

“Wynajem z pomocą Pana Marka Szury przebiegł bez problemów i bardzo szybko. Zdecydowanie mogę polecić Dom & House i w szczególności Pana Marka.”

~ MP


 

“Polecam, szybko, sprawnie, super kontakt.”

~ Łukasz


 

“Bardzo dobry kontakt, dobra pomoc dość skomplikowanej transakcji.”

~ Tadeusz


 

“Wszystko ok. Korzystam już od kilku lat i jestem zadowolony.”

~ Piotr


 

“Taka współpraca to jest współpraca. Od wielu lat daje mi ona satysfakcję. Szczególnie w trudnych sytuacjach gdy Dom & House stawał na wysokości zadania. A Pani Ewa Zielińska – specjalista i supeeeeer osoba.”

~ Wojtek H.


 

“Podziękowania dla Ewy Zielińskiej i Konrada Matejek z firmy Dom & House za sprawną sprzedaż mojego mieszkania. Bardzo szybko znaleźli klienta i profesjonalnie przeprowadzili przez skomplikowany proces sprzedaży. Miło, kompetentnie z uśmiechem. Pełna profeska. Godni polecenia.”

~ Jacek


 

“Serdecznie polecam współpracę z Panią Dominiką Aranowską. To było moje najlepsze doświadczenie współpracy z agencja nieruchomości.”

~ Melita


 

“Bardzo profesjonalna i miła obsługa”

~ Zbigniew K.


 

“Najlepsza obsługa jaką można sobie wyobrazić, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Styl prowadzenia transakcji zawsze przebiegał w miłej atmosferze , w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i poszanowaniu interesów wszystkich stron. Pan Aleksander Tomczak może z całą pewnością stanowić wzór dla osób działających w branży nieruchomości.”

~ Małgorzata


 

“Współpraca z Panią Magdaleną Mierzyńską reprezentującą firmę Dom & House przebiegła na najwyższym poziomie. Panią Magdalenę charakteryzuje wysoka kultura osobista i zaangażowanie na każdym etapie transakcji. Odpowiedzi na liczne pytania otrzymywałam w krótkim czasie i były one konkretne. Zakup nieruchomości odbył się wyjątkowo sprawnie. Polecam usługi tej firmy.”

~ Katarzyna


 

“Od pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji odczucie pewności co do pozytywnych intencji i szczerej prezentacji i realizacji tematu. Sprawa zakończona wielką satysfakcją nie tylko naszą ale myślimy, że również satysfakcja przemiłej Pani Alicji prowadzącej temat. Dom & House – Polecam.”

~ Janusz


 

“Naszą agentką była Pani Ewa Zawadzka. Była to nasza druga współpraca. Od początku wszystko było jasne, dokładnie znaliśmy warunki współpracy, nie było żadnych zaskakujących zwrotów. Pani Ewa była niezwykle pomocna i bardzo zaangażowana w cały proces pośrednictwa, a przy tym wprowadzała spokój i pozytywną atmosferę w relacjach z uczestnikami transakcji. Wszystko dopięte na ostatni guzik, nie mogliśmy lepiej trafić. Bardzo polecam!”

~ Ola


 

“Pani Joanna Kozłowska jest bardzo miłą, rzeczową i kompetentną osobą. Potrafi służyć radą, pomocą, bardzo dobrze zna swój fach.”

~ Bożena


 

“Bardzo pozytywnie oceniam tę współpracę, polecam serdecznie.”

~ Dawid


 

“Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem. Na każdym etapie służył wsparciem. Pełen profesjonalizm, dobra komunikacja i skuteczność. Polecam :)”

~ Małgorzata


 

“Pani Dominika Aranowska jest osobą bardzo profesjonalną, skutecznie działającą , uprzejmą, dbającą o klientów – tak jak Firma , którą reprezentuje – Dom & House – solidna i prężnie działająca. Polecam !!!”

~ Renata Skrobisz – Kormańska


 

“Miałam okazję współpracować z Panią Marzeną i napiszę krótko: konkretna, współpracująca, działająca. W krótkim czasie doprowadziła do sprzedaży i zajęła się dosłownie wszystkim. Polecam!”

~ Magda


 

“Kompetentny, cierpliwy i zaangażowany agent, oglądaliśmy kilka różnych ofert w różnych lokalizacjach, zawsze na czas ;-)”

~ Michał Lidzbarski


 

“Profesjonalna obsługa i pomoc. Bardzo dobre wrażenia skorzystam z usługi jak ponownie będę szukał czegoś do wynajęcia.”

~ Adam


 

“Dzięki Pani Aleksandrze Szarafińskiej stres związany z zakupem mieszkania został zredukowany praktycznie do zera. W sposób jasny i klarowny przedstawiła wszystkie etapy związane z tą operacją, skutecznie pośredniczyła w uzgadnianiu wszelkich szczegółów ze sprzedającym. Operacja przebiegła zgodnie z planem i bez żadnych niespodzianek co myślę w ogromnej mierze jest zasługą Pani Aleksandry, jej zaangażowania i wsparcia na każdym etapie tej operacji. Polecam!”

~ Daniel z Jasienia


 

“Polecam korzystanie z usług tego biura. Prowadziła nas Pani Magdalena Mierzyńska, która była zawsze pod telefonem, służyła radą oraz towarzyszyła nam na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.”

~ Aleksandra J.


 

“Pan Aleksander T. to naprawdę zaufany ekspert i specjalista, który pomógł nam z kupnem domu. Mieszkamy za granicą ale to nie zrobiło żadnego problemu. Serdecznie dziękujemy za pomoc!”

~ Krzysztof


 

“Mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę Dom & House Nieruchomości, gdyż w każdym aspekcie naszej współpracy mogłem liczyć na fachową pomoc. Najbardziej ujęła mnie miła obsługa, szeroka oferta i kompleksowe przeprowadzenie transakcji.”

~ Piotr


 

“Pomoc profesjonalna, kultura i życzliwość .Wszystkim życzę takiego wsparcia w sytuacjach stresowych .Firma godna polecenia szczególnie pan Mikołaj Łopuski Bardzo dziękuję i powodzenia w dalszej pracy.”

~ Krystyna Gajewska


 

“Dobry kontakt z klientem, proaktywne podejście do rozwiązania zgłaszanych problemów.”

~ Jacek


 

“Chyba każdy kto współpracował z Panem Aleksandrem to powie: Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu”. Nie będę się rozpisywał nad szczegółami tylko serdecznie polecam.”

~ Rafał


 

“Bezproblemowy kontakt z Panem Aleksandrem Tomczak. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze.”

~ Agnieszka F.


 

“Pani Alicja Borowicz z Dom & House jest osobą kompetentną, zaangażowaną i bardzo taktowną. Dzięki współpracy z Nią proces sprzedaży naszego mieszkania przebiegł sprawnie i bezboleśnie, to pośrednik, którego z czystym sumieniem mogę polecić!”

~ Iza z Gdańska


 

“Chciałbym podziękować i jestem bardzo wdzięczny Pani Natalii G. za wszelką pomoc i pełen profesjonalizm w prezentacji mieszkania. Pani Natalia to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba! Reasumując wzór idealnego agenta! Zdecydowanie polecam!”

~ Marcin


 

“Z wieloletniej współpracy z Panią Joanną Kozłowską, przedstawicielką firmy Dom & House nieruchomości jestem bardzo zadowolona, nigdy się nie zawiodłam i polecam wszystkim, którzy poszukują partnerów w tym zakresie.”

~ Danuta Matejko


 

“Bardzo dobra obsługa, pomoc przy wszystkich formalnościach i szybko znaleziony klient. Polecam.”

~ Halina


 

“Kompetentna obsługa, szybkie działanie”

~ Paweł Mietliński


 

“Jako długoletni klient polecam korzystanie z usług Firmy Dom & House zarówno jeżeli chodzi o zakup nieruchomości jak też dalszą współpracę przy ewentualnym wynajmie. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Urszuli Kempskiej zakup nieruchomości przebiegł w sposób bardzo sprawny, bez żadnych zbędnych biurokratycznych procedur a co również ważne w miłej atmosferze. Dobre wrażenia jakie odniosłem przy zakupie nieruchomości wpłynęło na moją późniejszą decyzje co do skorzystania z pomocy przy wynajmie. Była to bardzo trafna decyzja gdyż Pani Urszula Kempska w krótkim czasie znalazła godnych zaufania najemców którzy dbali o nieruchomość i dokonywali płatności na czas. Współpraca z Panią Urszulą od lat układa się w sposób więcej niż wzorowy. Podczas mojego pobytu za granicą konieczna była pomoc podczas awarii w mieszkaniu i pomimo, że nie było to w zakresie obowiązków Pani Urszula rozwiązała problem w krótkim czasie komunikując się biegle w języku angielskim z najemcami a także firmą remontową. Wiele razy korzystałem też z telefonicznych porad dotyczących wynajmowanej nieruchomości. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i indywidualnego podejścia do każdego klienta.”

~Marian Grzyb


 

“Szybko, sprawnie, konkretnie. Pełen profesjonalizm.”

~Dorota


 

“Miła obsługa, 100% kompetencja, Ula Kempska the best.”

~Piotr


 

“Super profesjonalna obsługa, gorąco polecam.”

~ Anna


 

“Miałem przyjemność sprzedać swoją nieruchomość z pomocą Pani Aleksandry Szarafińskiej. Życzę każdemu współpracy z Panią Aleksandrą. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania, rzetelne przedstawienie warunków współpracy, omówienie w sposób jasny i czytelny sposobu sprzedaży nieruchomości, profesjonalne zdjęcia mieszkania, klatki schodowej i bloku z zewnątrz, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności a przy tym łatwość kontaktu, zaangażowanie w 100% i co najważniejsze moim zdaniem w tych “zaganianych czasach”uśmiech,ciepło i wielkie zrozumienie dla klienta. Pani Ola jest osobą bardzo kontaktową, miłą, sympatyczną z którą współpraca to sama przyjemność. Gdybym miał jeszcze do sprzedaży jakieś mieszkanie to tylko z pomocą Pani Aleksandry. Daje 5 gwiazdek choć należałoby dać więcej😀👍”

~ Frombi


 

“Polecam Panią Aleksandrę Szarafińską z Dom & House. Miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą przy zakupie mieszkania. Zakup przebiegł bezproblemowo, szybko i w miłej atmosferze. Od prezentacji do zamieszkania minął miesiąc czasu.”

~ Ania


 

“Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą Szarafińską, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!”

~ Edita K.


 

“Fachowa pomoc w przygotowaniu oferty przez p. Ewę Zielińską oraz bezstresowo, bardzo szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja. Polecam.”

~ Marcin


 

“Miła i przyjazna transakcja. Pani Urszula Kempska w bardzo szybkim czasie sprzedała moje mieszkanie i znalazła wymarzony dom. Wszystko przebiegło mega sprawnie, nie musieliśmy martwić się o aspekty prawne sprzedaży i kupna. Szczerze polecam!”

~ Robert


 

“Naszą transakcję przeprowadziła pani pośrednik Hanna Mendelewska, którą oceniam jako profesjonalistkę dbającą o najwyższą jakość obsługi klienta, zwracającą uwagę na wszystkie detale związane z transakcją, bardzo sprawną w działaniu od momentu pierwszego kontaktu z klientem do momentu podpisania aktu notarialnego i wydania nieruchomości a przy tym jako osobę empatyczną i pielęgnującą relacje z klientem.”

~ Krystyna Szymanowska


 

“Serdecznie polecam współpracę z panią Hanną Mendelewską oraz firmą Dom & House. Bardzo pomocna, profesjonalna, kontaktowa osoba. Cały proces sprzedaży mieszkania był od początku jasno określony. Na każdym etapie procesu można liczyć na pomoc ze strony pani Hanny. Jeszcze raz polecam!”

~ Karolina


 

“Pani Beata wykazała się wysokimi umiejętnościami negocjacyjnymi i mediacyjnymi.”

~ Maciej


 

“Współpraca z Panem Kamilem godna polecenia. Pełen profesjonalizm.”

~ Jakub


 

“Pani Beata Winkel w szybki i profesjonalny sposób pomogła przy wynajmie mojego mieszkania. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze oraz bardzo sprawnie od samego przygotowania oferty i wystawienia lokalu na wynajem po podpisanie umowy. Serdecznie polecam.”

~ Joanna M.


 

“I couldn’t find an apartment for a very long time, but thanks to the realtor we found it in a very short time. Thank you very much!”

~ Anatolii


 

“Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!!!”

~ Kamil Pieczykolan


 

“Polecam, pełen profesjonalizm, korzystam z usług po raz kolejny. Pan Kamil Estrop – najlepszy.”

~ Monika


 

“Ostatnio oglądałem mieszkanie, moim przewodnikiem była Pani Natalia, która bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, wyjaśniła mi wszystko od a do z, jasno i klarownie. Bardzo miła osoba, polecam.”

~ Tomasz Sztandera


 

“Profesjonalna i rzetelna obsługa, duże zaangażowanie w prowadzonych negocjacjach. Zawsze pomocna i służąca swoim czasem gdy potrzebowaliśmy porady. Finalnie – jesteśmy zadowoleni i będziemy Ją polecać. Pozdrawiam”

~ Z. Kolka


 

“Profesjonalna obsługa, zaangażowanie i miła współpraca. Szczególnie cenne jest ogromne doświadczenie p. Marka Szury, który kompetentnie opiekuje się procesem najmu.”

~ Katarzyna Ch.


 

“Z firmą Dom & House z Sopotu współpracuję od ponad 2-ch lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Moim doradcą i opiekunem z ramienia firmy jest Marek Szura. Rzadko się zdarza tak profesjonalną obsługę na każdym etapie przedsięwzięcia jakim jest wynajem mieszkania. Cenię sobie bardzo to, że cały proces wynajmu nieruchomości doradca firmy może poprowadzić za Ciebie. Pan Marek Szura jest nie tylko kompetentnym i rzetelnym fachowcem, ale i bardzo empatyczną osobą. Jak na razie zawsze mogłam liczyć na znalezieniu uczciwych i sprawdzonych najemców. Szczerze polecam współpracę z firmą Dom & House i profesjonalne podejście doradcy Pana Marka.”

~ Brygida K.


 

“Bardzo polecam biuro. Z usług pani Katarzyny Komorek skorzystałem już drugi rok z rzędu i kolejny raz otrzymałem propozycje super mieszkania. Super podejście do klienta.”

~ Paweł


 

“Profesjonalizm i kompetencja. Szczególnie należy docenić zaangażowanie p. Alicji Borowicz która prowadziła od początku do szczęśliwego zakończenia całą transakcję sprzedaży nieruchomości. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Dziękujemy.”

~ Jerzy Ordon


 

“Firma godna polecenia. Współpracowałem z Panem Mikołajem Łopuskim – profesjonalna pomoc i spokój przy wszystkich czynnościach. Polecam.”

~ Piotr


 

“Perfekcyjna obsługa. Szybka reakcja. Dobre wyczucie rynku. Z Panią Alicją Borowicz w miesiąc w trudnych czasach sprzedałem 2 nieruchomości.”

~ Tomasz Woźniczka


 

“Szybko, skutecznie, profesjonalnie.”

~ Danuta


 

“Błyskawiczna transakcja, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Pani Kamila dostosowała się do wszystkich terminów, zawsze na czas. Polecam współpracę.”

~ Autor


 

“Thank you! Everything is great! Realtor Dominika did an excellent job. The girl was attentive to all details and answered all questions.”

~ Kseniia


 

“Profesjonalna i miła obsługa. Prezentowane nieruchomości zostały dobrane bardzo trafnie, konkretnie pod nasze potrzeby. Proces zakończony sukcesem :)”

~ Katarzyna


 

“Z firmą współpracuję od kilku lat, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy zarówno ze sprzedażą nieruchomości jak i wynajmem. Gorąco polecam”

~ Grażyna


 

“Z wielkim przekonaniem polecam Panią Aleksandrę Szarafińską z Dom & House Nieruchomości. Klasa, wiedza, rzetelność, skrupulatność, etyka, zaangażowanie – wcześniej nie spotkałam się z taką jakością obsługi u żadnego innego Pośrednika Nieruchomości. Pani Aleksandra to najlepszy specjalista jakiego poznałam, a jestem związana (pośrednio) z branżą nieruchomości od strony kredytów hipotecznych od wielu lat. Będę polecać p. Aleksandrę swoim Klientom, mimo, że nie łączą nas żadne relacje biznesowe. Miałam przyjemność współpracować z p. Aleksandrą przy sprzedaży mojej prywatnej nieruchomości. Serdecznie polecam, najwyższe kompetencje, osoba godna zaufania a do tego przesympatyczna.”

~ Katarzyna Murglin


 

“Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta oraz do załatwienia sprawy. Nieruchomość sprzedana w kilka tygodni. Polecam”

~ Karolina


 

“Decyzja o sprzedaży mieszkania nie należała do łatwych ale dzięki p.Alicji Borowicz z Dom & House wszystko przebiegło niezwykle sprawnie i bezproblemowo.”

~Krzysztof


 

“Polecam firmę, profesjonalna i miła obsługa, wszystko na czas załatwiane, stały kontakt z klientem. Korzystałem z usług oddziału Sopot na ul. 3 Maja, prowadziła pani Alicja Borowicz, osoba sympatyczna, miła, zaangażowana w sprawy klientów.”

~Zbigniew Subocz


 

“Pan Mikołaj Łopuski – polecam, super wiedza, responsywność wzorcowa, pomoc prawna i techniczna ponad standard. Lepiej niż po prostu pośrednik, to doradca.”

~ŁK


 

“Świetna współpraca! Agentka Dom & House sprzedała moje mieszkanie szybko, w cenie, która mnie satysfakcjonowała i zajęła się absolutnie wszystkimi formalnościami. Polecam tę agencję.”

~Aleksandra


 

“Dziękuję panu Aleksandrowi Tomczakowi za niezwykle szybko przeprowadzoną sprzedaż mieszkania! Zawsze dostępny, bardzo nam pomógł przy załatwianiu wszelkich formalności w urzędach i doradził jak przezwyciężyć pewne problemy proceduralne. Szczerze polecam!”

~ Marcin F.


 

“Obsługa była w pełni profesjonalna, a udzielona pomoc przy zakupie mieszkania byłą na wysokim poziomie.”

~ Adam Tarmanowski


 

“Chciałabym bardzo serdecznie podziękować p. Justynie P. za ogromną pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z kupnem domu, pomoc w przepisaniu wszystkich umów dotyczących mediów i załatwieniu innych dodatkowych “miliona” spraw. Za ogromną cierpliwość, pomoc natychmiastową w najdrobniejszych nawet tematach. P. Justyna poprowadzi każdego jak “dziecko za rączkę” – polecam z całego serducha tę firmę.”

~Lidka i Jarek


 

“Polecam Dom & House, a w szczególności Pana Aleksandra Tomczaka, który wykazał się wielkim zaangażowaniem przy realizacji trudnej transakcji najmu mieszkania. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta towarzyszyły nam na każdym etapie współpracy.”

~Jacek F.


 

“Polecam Dom & House! Pan Aleksander Tomczak był niezwykle pomocny, uczynny, cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Zawsze punktualny i zawsze dostępny. Dziękuję. pozdrawiam serdecznie, Beata Lepczyńska.”

~ Beata


 

“Witam. Jak to dzisiaj mawia młodzież – szacun. Szanowni Państwo, z pełnym przekonaniem polecam firmę: Dom & House Nieruchomości, a w roli głównej, prawdziwy znawca tematu, legendarny i charyzmatyczny – Aleksander Tomczak. Profesjonalizm w każdym calu !!! Zaangażowanie Pełna dyskrecja Brak zbędnych “ruchów” Merytoryczne podejście do tematu Idealne wyczucie rynku Determinacja sukces Panie Aleksandrze, jeszcze raz dziękuję.”

~Maciey


 

“Mogę szczerze polecić Pana Aleksandra Tomczaka z biura Dom & House. Przez kontakty, które trwały ponad pół roku, zdążyłem go poznać ze strony dużej wiedzy, pracowitości i słowności. Zawsze oddzwaniał na moje telefony, odpisywał na maile, przesyłał proszone materiały choć zapewne nie jestem łatwym klientem. Nie przedstawiał nigdy ofert w sposób tendencyjny ale w otwarty i przejrzysty sposób, uczciwie odpowiadając na moje wątpliwości. Współpraca z Panem Aleksandrem była czystą przyjemnością. Wróżę i życzę mu wiele zawodowych osiągnięć.”

~JZ


 

“Zespół pomocny w przeprowadzeniu transakcji. Miło, profesjonalnie i bezpiecznie dla obu stron. Dziękuję. Polecam”

~ Małgorzata


 

“Chcieliśmy podziękować Panu Aleksandrowi Tomczakowi za pomoc przy kupnie mieszkania. Tak pracują profesjonaliści, słowny, zawsze osiągalny, kompetentny i do tego bardzo sympatyczny. Takiego pracownika to tylko pozazdrościć! W dzisiejszych czasach jest ich coraz mniej. Bravo Alex !”

~Krzysztof & Daria


 

“Cała transakcja przebiegła bezbłędnie, bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obsługiwała mnie Pani Beata Filipek, szybka i sprawna pomoc oraz bardzo dobry kontakt. Jeszcze nie zamieszkałam w mieszkaniu z racji jego wykończenia, ale do tej pory jestem bardzo zadowolona.”

~Ewa


 

“Współpraca z Dom & House dała mi poczucie bezpieczeństwa w trakcie sprzedaży mieszkania. Profesjonalizm, spokój, mądre rady. Bardzo polecam.”

~ Jadwiga


 

“Z całego serca chcielibyśmy podziękować panu Aleksandrowi Tomczakowi. Ten człowiek to błyskawica, kupowaliśmy dom z jego pomocą i sprzedawaliśmy mieszkanie również z jego pomocą. To młody człowiek, ale jest tak szybki i tak profesjonalny w tym co robi. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Wiemy, że to jego praca, ale pan Aleksander wkłada w nią całe swoje serce. Dziękujemy raz jeszcze.”

∼ Monika i Rafał Polińscy


 

“Wraz z Mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować i wyróżnić Panią Marzenę Gąsiorowską za pomoc w sprzedaży naszego mieszkania. Współpraca od samego początku układała się po naszej myśli. Pani Marzena robiła wszystko, aby pomóc sprzedać nam mieszkanie. Tym bardziej, że delikatnie naglił nas czas. Znacznie ułatwiło nam cały proces to, że nie musieliśmy się niczym martwić. Profesjonalny fotograf, notariusz, umawiane prezentacje mieszkania, które były również dostosowane do naszych potrzeb. Polecamy z całego serca.”

Kamila


 

“Polecam z całą odpowiedzialnością firmę jak i obsługującą nas Panią Beatę Filipek. Profesjonalizm w całym słowa tego znaczeniu. Współpraca z Panią Beatą to ogromna przyjemność.”

Beata Zawisza


 

“Jeśli ktoś szuka super działeczki do wypoczynku, to tylko u Pani Ewy Zielińskiej. Bardzo miła i merytoryczna obsługa, ekspresowe załatwienie wszystkich formalności. Doskonały kontakt, profesjonalne podejście oraz zrozumienie potrzeb klienta na fantastycznym poziomie. A do tego wszystkiego Pani Ewa sprawia wrażenie, jakbyśmy się znali od wielu lat 🙂
Gorąco polecam i dziękuję.”

∼ Maciej


 

“Profesjonalna obsługa Pani Beaty bardzo pomogła w znalezieniu mieszkania “szytego na miarę” dziękuje i polecam.”

∼ Adriana


 

“Polecam Dom & House. Pomoc Pana Aleksandra Tomczaka przy najmie mieszkania była profesjonalna i skuteczna.
Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dbałość o klienta towarzyszyły nam na każdym etapie współpracy.”

∼ Maria


 

“Zdecydowanie polecam agencje nieruchomości Dom & House w Sopocie. Niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż mieszkania przez Pana Kamila Estrop. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Szczerze polecam współpracę.”

∼ Dorota i Piotr


 

“Kolejny raz korzystam z usług tej firmy, gorąco polecam!”

∼ Monika


 

“Miła obsługa, profesjonalizm, szybko i sprawnie.”

∼ Marek


 

“Szczerze polecam. Naszą sprawą zajmowała się Pani Ula Kempska i gdyby nie ona, przeprowadzka z drugiego końca Polski, do nowego miasta i mieszkania, nie przebiegałaby tak lekko i sprawnie. Współpraca z Panią Ulą to czysta przyjemność, wszystko było zrobione jak należy, na czas, zawiłe formalności wyjaśnione, a do tego świetna z niej negocjatorka!”

∼ Emilia


 

“Pani Beatka Filipek- wspaniała, bardzo pomocna i przede wszystkim skuteczna !!! Współpraca z nią była na prawdę na wysokim poziomie, osoba nie narzucająca się ( jak niektórzy z innych agencji), działająca bardzo szybko i sprawnie.
gorąco polecam !!!!!!”

∼ Ania


 

“Korzystałam wiele razy z usług tej firmy. Był to m. innym zakup mieszkania, wynajem. Nigdy nie zawiodłam się. Duża staranność przy “dobieraniu” chętnych do wynajęcia lokalu.”

∼ G. Sad


 

“Zleciłam Pani Beatce Filipek sprzedaż mieszkania. Profesjonalnie zajęła się od A do Z wszystkimi etapami sprzedaży począwszy od zrobienia zdjęć mieszkania do dopasowania treści i uczestniczenia przy zawarciu umowy ostatecznej. Na każdym etapie wszystko klarownie Pani tłumaczyła, rozważała że mną różne rozwiązania i co bardzo ważne potrafiła dopasować się do potrzeb i priorytetów klienta związanych ze sprzedażą mieszkania, poza tym byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Pani Beatka jest osobą kompetentną, z dużą wiedzą, profesjonalistką w każdym calu a osobiście przemiła i pozytywna. Bardzo polecam!!! Panią Beatkę Filipek i Dom & House.”

∼ Joanna Procz


 

“Współpraca marzenie! Aleksander Tomczak w roli głównej! Efektem naszej współpracy jest błyskawiczna realizacja procesu zakupu nieruchomości – od prezentacji po notarialny akt własności (miesiąc!). Współpraca, podczas której sen osoby kupującej nie jest zakłócony żadnymi obawami, troskami, strachem przed niepowodzeniem. Spokój, szacunek i zrozumienie drugiego człowieka to wartości dodane wynikające ze współpracy. Dom & House Nieruchomości to agencja, której ufam i którą polecam z całego serca!”

∼ Lucyna Erezman


 

“Polecam Dom & House a zwłaszcza współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła, pełna ciepła i empatii osoba.”

∼ Jagoda


 

“Pani Katarzyna Komorek była bardzo konkretna, miła i pomocna. Dbała o wszystkie strony transakcji co jest dużym plusem. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam.”

∼ Ewa


 

“Bardzo miła i merytoryczna obsługa. Pani z biura bardzo szybko odpowiada na wiadomości i udziela wszelkich informacji. Polecam :)”

∼ Paweł


 

“Świetna firma, super profesjonalizm, Pan Aleksander Tomczak to pomoc na najwyższym poziomie.”

∼ Lucyna Kołodziejska


 

“Zdecydowanie polecam. Aleksander Tomczak bardzo profesjonalnie podszedł to zleconej kwestii, zna rynek i sprawnie się po nim porusza. Cel został zrealizowany w niecały miesiąc.”

∼ Aga Czarnecka


 

“Bardzo się wzbranialiśmy z korzystania z jakiegokolwiek pośrednictwa, ale absolutnie nie żałujemy. Mieszkanie sprzedane szybko, zdjęcia i przygotowanie oferty – pełen profesjonalizm. Pomoc przy dokumentach – nieoceniona! Naprawdę warto podjąć z nimi współpracę!”

∼ Ola i Ivan


 

“Bardzo miło, bardzo profesjonalnie i co najważniejsze bardzo skutecznie.”

∼ Maciej


 

“Polecam firmę Dom & House. Profesjonalna obsługa, pomoc merytoryczna na każdym kroku. Szybko i sprawnie.”

∼ Sylwia


 

“Polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House z Sopotu. Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się pan Kamil Estrop. Cenię go za profesjonalne, rzetelne, kompetentne i zaangażowane podejście do sprawy.”

∼ Grzegorz


 

“Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi pośrednictwa sprzedaży naszego domu. Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Sprzedaż była wyjątkowo trudna z uwagi na fakt, że przebywaliśmy za granicą i szereg czynności musiało zostać wykonane za pośrednictwem przedstawiciela firmy.”

∼ Andrzej Wasilewski


 

“We wrześniu 2020 zakupiłem nieruchomość w Gdańsku. Od momentu przesłania pierwszego zapytania przez jeden z portali pan Kamil Estrop (Dom & House), który pośredniczył w zakupie nieruchomości zareagował bardzo szybko (będąc jeszcze na urlopie). Prezentacja oferty, a następnie negocjacje z właścicielami, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów przeprowadzono bardzo szybko i profesjonalnie.”

∼ Jacek Bursztynski


 

“Chciałabym bardzo polecić to biuro nieruchomości a szczególnie Panią Joannę Rzeszotorską. Fachowa oraz bardzo profesjonalna pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania przyczyniła się do szybkiego zakończenia transakcji. Bardzo polecam i polecać będę każdemu szczególnie Panią Asię.”

∼ Ania


 

“Sprzedawałem mieszkanie już dłuższy czas z próbą pomocy innych pośredników ale to dopiero firma Dom & House stanęła na wysokości zadania. Firma zrobiła nowe zdjęcia, doradziła w kwestii ceny i w bardzo szybki sposób znalazła klienta zainteresowanego kupnem mojego mieszkania. Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm, miłą obsługę i rzeczowe rozmowy, które doprowadziły do udanej transakcji.
Polecam każdemu kto chce dobrze i szybko sprzedać swoją nieruchomość.”

∼ Szymon


 

“Super obsługa i świetna oferta. Zdecydowanie warto skorzystać z ich profesjonalnych usług.
Polecam”

∼ Rafał


 

“Firma Dom & House świadczy usługi sprzedaży nieruchomości na niezwykle wysokim i profesjonalnym poziomie i szczerze polecam ich usługi każdemu zainteresowanemu sprzedażą nieruchomości.
Szczególne podziękowania dla pana Aleksandra Tomczaka za sprzedaż mojego mieszkania w zaledwie 3 tygodnie od pierwszego kontaktu telefonicznego do podpisania umowy sprzedaży u notariusza.  Pan Aleksander był niezwykle pomocny, zaangażowany, reagujący na kontakt telefoniczny o każdej porze i bardzo profesjonalny przez cały okres współpracy.  Transakcja przebiegła wyjątkowo sprawnie i sympatycznie. Bardzo dziękuję za współpracę i od teraz gorąco polecam Dom & House całej rodzinie, znajomym i wszystkim zainteresowanym sprzedażą nieruchomości.”

∼ E.G.S.


 

“Przy wynajmie mieszkania współpracowaliśmy z Panią Joanną Rzeszotarską z Dom & House. Zaangażowanie i intensywność poczynań agentki dała szybko pozytywny rezultat. Polecamy ją innym osobom do współpracy. Jest to osoba bardzo grzeczna, zawsze odpowiadająca na zadane pytania w każdym czasie, miła i ma klasę. Pełen profesjonalizm, rzeczowość, uprzejmość, elastyczność, cierpliwość i umiejętność prowadzenia negocjacji. Jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonała. Polecamy firmę Dom & House.”

∼ Ewa i Waldek


 

“Mam porównanie z kilkoma innymi agencjami w trójmieście ale zdecydowanie Dom & House jest najlepszy. Długo próbowałam sprzedać mieszkanie z inną agencją (prowizja znacząco wyższa). Po jakimś czasie zdecydowałam się skierować ofertę właśnie do tego biura, które w krótkim czasie znalazło klienta i udało mi się sprzedać mieszkanie. Obsługa bardzo sprawna, profesjonalna i konkretna bez zaśpiewów “sprzedawców” popularnych w branży. Prowizja od sprzedaży bardzo rozsądna. Gorąco polecam!”

∼ Maja


 

“Zaangażowany zespół. Szybkie efekty współpracy.”

∼ Ola


 

“Polecam współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Bardzo zaangażowana, profesjonalna, skłonna pokonać każdą przeszkodę na drodze gromadzenia dokumentów, dotrze do twardego, upartego urzędnika, gdy trzeba tłumaczyć zawiłości w dokumentach, przewidująca, ostrożna….. etc, etc. Nie odpuszcza, gdy zawodzi cierpliwość i nadzieja. Przeprowadziła mnie przez wszystkie rafy, sprzedała w dobre ręce i okazała mi przyjaznej, ciepłej opieki w przebiegu transakcji. Taki opiekun dziś, to skarb. Pełne zaufanie. BRAWO!!! Katarzyna Komorek.”

∼ Krystyna Kowalczyk


 

“Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie z pomocą Pani Marty (o/Wrzeszcz). Współpraca przebiegła bardzo szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Pani Marta zadbała o przygotowanie wszystkich dokumentów i spełnienie formalności. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w 100%. Z czystym sumieniem polecam.”

∼ Bartek


 

“Zupełnie przez przypadek trafiłam na Panią Justynę Pomaską, która jest super doradcą w swojej branży. Niesamowita osoba, którą z ręką na sercu polecam, można się o wszystko zapytać, wszystko wyjaśni i doradzi co trzeba zrobić, żeby było dobrze. Poprzez pełnomocnictwo w dniu podpisania umowy Pani Justyna mogła wiele spraw za mnie załatwić, dlatego nie musiałam specjalnie brać dni wolnych z pracy :), co mnie ogromnie cieszyło. Świetna i bardzo konkretna osoba. Dziękuję serdecznie.”

∼ Ania


 

“Pani Joanna Rzeszotarska pomogła mi sprzedać działkę budowlaną w szybkim czasie za sugerowaną przeze mnie cenę. Zawsze służyła mi pomocą, regularnie do mnie dzwoniła i informowała mnie o postępie transakcji. Proponowała mi pomoc w załatwianiu wszelkiej dokumentacji w urzędach. Za to należy jej się złoty medal. Bardzo miła osoba, zna się na swoim fachu. Polecam współpracę z tą Panią. Na pewno skorzystam w przyszłości z doradztwa i usług.”

∼ Marius Szajewski


 

“Bardzo polecam tę firmę. Szczególnie Panią Urszulę Kempską. Sprzedała mi mieszkanie. Szybko i za wyższą cenę niż wystawiałam wcześniejszej. I znalazła mi kolejną nieruchomość na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecam. Czułam się bardzo bezpiecznie przy obu transakcjach. O wszystko zadbała i dopilnowała wszelkich formalności.”

∼ Katarzyna


 

“Polecam biuro Dom & House we Wrzeszczu a w szczególności Panią pośrednik Joannę Rzeszotarską, która sprzedała moje mieszkanie.
Pani Joanna przeprowadziła mnie przez cały etap sprzedaży z największym poświęceniem i skrupulatnością. Zawsze udzielała niezbędnych odpowiedzi i wyjaśniała kwestie formalne.
Pozostawała ze mną w stałym kontakcie szybko i sprawnie udzielając odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Nieoceniona była również pomoc w skompletowaniu niezbędnych do transakcji dokumentów.
Widać, że wkłada serce w wykonywaną pracę a to chyba najważniejsze.
Dziękuje i polecam.”

∼ Ryszard


 

“Polecam z czystym sumieniem biuro Dom & House. Szczególnie polecam Panią Martę Makulską – za profesjonalne podejście do klienta przy sprzedaży mieszkania, za gotowość fachowej pomocy i doradztwa w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie na każdym etapie sprzedaży, świetny kontakt, a przede wszystkim za skuteczność. Polecam gorąco!”

~ Alicja


 

“Szczególnie polecam panią Kamilę Bernad, która objęła nas profesjonalną opieką i z powodzeniem sprzedała mieszkanie na satysfakcjonujących mnie warunkach w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękuję i polecam!”

~ Anna


 

“Z pomocą Dom & House i nieocenionej skuteczności p. Uli Kempskiej udało się sprzedać dom. Na pewno w przyszłości będę ponownie korzystać z usług Dom & House oraz p. Uli. Polecam!!!”

~ Iwona D.


 

“Polecam DOM & HOUSE każdemu, komu zależy na profesjonalnej i fachowej obsłudze, czasie i spokojnie przespanych nocach podczas przeprowadzanych transakcji. Współpracuje z biurem od lat, mamy na koncie kilka pozytywnie zrealizowanych tematów. Z całego serca rekomenduje Panią Urszulę Rułkowską – Kempską. Jej indywidualne podejście do Klienta i nieszablonowe traktowanie każdego tematu, dbałość o każdy szczegół, wnikliwość etc. powodują, ze na pewno będę chciała powierzyć Pani Uli kolejna nieruchomość jeśli taka się pojawi. Pozdrawiam firmę Dom & House na czele z Panią Ulą:)”

  ~ Kinga Zbucka


 

“Bardzo profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem i spora ilość informacji dotyczących przebiegu procesu kupna nieruchomości.”

~ Roman


 

“P. Ula Kempska w bardzo skuteczny sposób znalazła mi odpowiednia osobę na wynajem mojego mieszkania na starówce gdańskiej. Jest osoba odpowiedzialna, słowną, obowiązkową, orientuje się doskonale we wszystkich aspektach wynajmu i umiejętnie koordynuje współpracą pomiędzy najemcą jak i właścicielem mieszkania. Poleciłabym ją wszystkim, którzy potrzebują pośrednictwa agencji nieruchomości. P. Ula ma doskonale umiejętności public relations, jak również zna płynnie język angielski.”

~ Eva Lelvis


 

“Wynajmuję mieszkanie. Przy szukaniu najemców pomaga mi doradca z biura pośrednictwa wynajmu. Za znalezienie klienta POBIERA ODE MNIE opłatę równą jednomiesięcznemu zyskowi z wynajmu. Czy to dużo? Jeszcze rok temu myślałem, że dużo, takie było moje wyobrażenie. Dziś widzę, że myliłem się. Doradca znajduje mi klientów pewnych i trafiających w moje oczekiwania. Samodzielnie trudno było mi znaleźć klientów, którzy zapłacą rynkową cenę. Co chwilę ktoś mnie czarował, że jest zainteresowany mieszkaniem a potem cisza. Doradca chętnie przekazuje wiedzę. Otwarcie mówi, co trzeba zmienić w mieszkaniu, żeby najemca był zadowolony. Podoba mi się pozytywne i profesjonalne podejście do sprawy. Po za tym działa szybko, mieszkanie nie stoi długo puste. Jeśli ktoś będzie potrzebował skorzystać z pośrednictwa, to polecam współpracuje z DOM & HOUSE a szczególnie polecam Panią ULĘ.”

~ Adam R


 

“Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Dom & House, a zwłaszcza Panią Ulę Rułkowską – Kempską.Jest PROFESJONALISTKĄ w swoim zawodzie. Już pierwszy kontakt robi wrażenie na kliencie. Potrafi fachowo przygotować ofertę [z pięknymi zdjęciami włącznie]. Życzliwie doradza na każdym etapie transakcji. W każdej chwili służy pomocą i kompleksowym doradztwem. Należy także podkreślić, że dba o interes obu stron transakcji. Znajduje to potwierdzenie m.in. u Notariusza, gdzie wszystkie procedury przebiegają sprawnie, ku zadowoleniu sprzedającego i kupującego. Wiedza, doświadczenie, kultura osobista; to cechy wyróżniające Panią Ulę, którą gorąco polecam wszystkim uczestnikom trudnego rynku nieruchomości. Dziękuję Pani Ulu i łączę serdeczności.”

~ M. Daszkowska


 

“Świetna firma, od początku do końca pomocni. Gorąco polecam każdemu.”

~ Klient


 

“Dokonałam zakupu mieszkania za pośrednictwem Dom & House i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Pani Urszula która zajmowała się transakcją służyła radą i pomocą na wszystkich jej etapach. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze duża kultura osobista i takt co nie często zdarza się w tym zawodzie. Z czystym sercem polecam agencję i Panią Urszulę Rułkowską – Kempską!”

~ Kamila H.


 

“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.”

~ Artur


 

“Korzystałam z usług firmy Dom & House już kilkukrotnie, zarówno w zakresie wynajmu apartamentów na doby, jak również pośrednictwa w wynajmie mieszkań na długi okres. Za każdym razem obsługa była bardzo profesjonalna, sprawna, uprzejma, terminowa i słowna. Pracownicy firmy są dobrze przygotowani do obsługi wymagających Klientów. Bardzo polecam i namawiam Państwa do skorzystania z usług Dom & House.”

~ Barbara Rudziks


 

“Bardzo profesjonalna i miła obsługa! Pani Beata zajęła się wynajmem naszego mieszkania od początku do końca i praktycznie nic nie musieliśmy robić, bo wiedzieliśmy że wszystko jest w dobrych rękach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji i Pani Beaty. Dziękujemy za wspaniałą i szybką pomoc!”

~ Sylwia


 

“POLECAM USŁUGI TEGO BIURA-P.PAWEŁ ZAŁATWIŁ WSZYSTKIE MOJE SPRAWY PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE”

~ ANNA


 

“Miła i fachowa pomoc w wynajęciu mieszkania, elastyczne dopasowanie się do potrzeb i wymagań. Polecam szczególnie wszystkim którzy chcą swoją sprawę załatwić profesjonalnie i w krótkim czasie.”

~ Hanna Szlacheta


 

“Profesjonalna obsługa, pełne wsparcie jeśli chodzi o formalności, miła atmosfera. Oferty otrzymałem zgodne z nakreślonymi przeze mnie oczekiwaniami, transakcja przebiegła szybko, bez jakichkolwiek problemów i przy pełnym wsparciu przedstawicielki biura. Polecam!”

~ Tomek


 

“Sama w to nie wierzę!?! Piszę pozytywną opinie o pośredniku w obrocie nieruchomościami. Rozmowa – zawsze oddzwaniają! A to rzadkość. Konkrety – pełna informacja, w przypadku braku danych błyskawiczne ich uzupełnienie. Pełna dyspozycyjność. Bardziej profesjonalnego podejścia do klienta nie spotkałam w innych agencjach pośrednictwa. Wszystkim osobom korzystającym z usług pośredników w obrocie nieruchomościami życzę aby na swojej drodze spotkały takiego agenta jak Pan Janusz! Dziękuję i POLECAM”

~ Justyna


 

“Polecam Dom & House. Profesjonalna obsługa, gruntowna znajomość tematu i pomoc w czynnościach okołosprzedażowych. Wypełniają lukę rynkową dla wymagających klientów. Działają aktywnie a nie tylko wrzucają ogłoszenie do swojej bazy – takie doświadczenie miałem z innymi biurami.”

~ Robert


 

“Naprawdę profesjonalna firma! Można by powiedzieć, że potrafią zdziałać cuda. Sprzedali moje mieszkanie w cenie którą inni uznawali za nierealną, dodatkowo w dość szybkim czasie. Ich obsługa nie sprowadzała się jedynie do umieszczenia oferty na stronie. Co chwila przyprowadzali coraz to nowych zainteresowanych aż w końcu… dobra wiadomość – sprzedane 🙂 Wszystkie formalności zostały załatwione właśnie przez nich – mi pozostało złożyć kilka podpisów i czekać na pieniążki. Cała współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam biuro Dom&House – naprawdę warto skorzystać z ich usług.”

~ Adam


 

“Bardzo miła, naprawdę fachowa i profesjonalna obsługa co ma znaczenie przy kupnie i sprzedaży nieruchomości.Miałem kontakt z wieloma biurami ale to szczególnie muszę pochwalić. Polecam ich usługi.”

~ Piotr


 

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard