Our services

Short-term rental

Od ponad 10 lat z powodzeniem kompleksowo zarządzamy wynajmem apartamentów naszych Klientów.

Wyręczamy Właścicieli ponad 250 nieruchomości w Trójmieście w całym procesie najmu krótkoterminowego. Zajmujemy się dosłownie wszystkim. Zaczynamy od przygotowania mieszkania do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Przez cały okres współpracy organizujemy bieżące naprawy i konserwacje wyposażenia. Zapewniamy najlepszy marketing. Zajmujemy się bieżącą obsługą rezerwacji i opieką nad Gośćmi.

To właśnie kompleksowość usługi najbardziej cenią sobie nasi Klienci.

Zajmujemy się także najmem długoterminowym, dlatego gwarantujemy maksymalizację poziomu obłożenia. Łączymy w sposób elastyczny wynajem krótkoterminowy z wynajmem tradycyjnym po sezonie. Dzięki temu rozwiązaniu osiągamy możliwie najwyższe zyski dla Właściciela.

Bez względu na to czy chcesz wynajmować jedno mieszkanie, czy masz wiele apartamentów na wynajem, skutecznie zajmiemy się krótkoterminowym wynajmem Twojej nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom branży turystycznej, nieustannie pracujemy nad rozwojem naszego procesu wynajmu. Wszystko po to, aby zapewnić Klientom możliwie największy zysk, a Gościom najnowocześniejszą i przyjazną usługę. W 2021 roku jako pierwsi operatorzy obsługi apartamentów w Trójmieście wprowadziliśmy system zdalnego meldowania, który bardzo doceniają Turyści.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli mieszkań zlokalizowanych w centrum Sopotu, Gdyni i Gdańska.

Jeżeli chcesz, aby Twoja nieruchomość przynosiła maksymalne zyski z wynajmu, zleć to naszym Specjalistom i śpij spokojnie.

Zapraszamy do zgłoszenia nieruchomości na http://www.dhapartamenty.pl/zglos.php

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard