Nasze usługi

Ubezpieczenia

Od 14 lat pomagamy naszym Klientom w zakupie i najmie nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kupujących, oferujemy kompleksową obsługę obejmującą dodatkowo kredyty i ubezpieczenia nieruchomości.

Współpracujemy z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasi Doradcy pomagają w wyborze najlepszej dostępnej na rynku oferty ubezpieczeń majątkowych.

Ubezpieczenia dla właścicieli nieruchomości

Ubezpieczenie domu lub mieszkania jest obowiązkowe przy zawieraniu umowy kredytowej. Polisę warto zawrzeć bez względu na źródło finansowania.

Możemy zabezpieczyć się przed skutkami zdarzeń losowych takich jak pożar czy huragan. Właściciele nieruchomości są także zainteresowani ubezpieczeniem mienia od włamań i kradzieży.

Polisy dla najemców

Kiedy wynajmujemy mieszkanie od kogoś, warto na własną rękę zabezpieczyć swoje mienie. Można wykupić ubezpieczenie nieruchomości, która nie należy do nas, a także jej wyposażenie.

Warto rozważyć także ubezpieczenie OC najemcy, które zadziała gdy ten wyrządzi szkody właścicielowi mieszkania, na przykład zostaną zniszczone meble czy stłuczona płyta kuchenki elektrycznej.

Jeżeli jesteś właścicielem lub najemcą nieruchomości, zapytaj naszego Doradcę ubezpieczeniowego o najlepszą polisę i śpij spokojnie.

 

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard