Zapytaj o cenę

Gdynia Redłowo

Gdynia Redłowo

Zapytaj o cenę

Miejsce postojowe

Podziemny 40 000 zł

Opis

Elegancja z nowoczesnością! Tak właśnie prezentuje się inwestycja w Gdyni Redłowo. Środek miasta a zarazem bliskość natury. Znakomite miejsce na odpoczynek lub uprawianie sportu. Wnętrza starannie wykończone i dobrze doświetlone. Przemyślany układ pomieszczeń daje komfort w aranżacji.

Mieszkańcy inwestycji są niezależni w centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie można skorzystać z bogatej oferty pasażu usługowego i załatwić pilne sprawy. Strefa nowoczesnych biur daje możliwość rozwoju własnej działalności blisko domu. Strefa handlu na parterach to wygoda robienia zakupów bez tracenia cennego czasu na dojazd. Pasaż handlowy został zaprojektowany tak, by mieszkańcy swoje codzienne obowiązki wykonywali z przyjemnością a wolny czas spędzali tak jak lubią.

Wnętrza prezentują się od funkcjonalnych kawalerek, przez mieszkania z ogródkiem do apartamentów i mieszkań dwupoziomowych. Ukoronowaniem idealnie zaprojektowanych wnętrz jest zachwycający widok z okien i tarasów.

W projekcie inwestycja będzie składać się z 5 różnych budynków plus parterowe lokale usługowe. Najwyższy budynek 16 – piętrowy, trzy niższe budynki 8 – piętrowe oraz ostatni budynek będzie wkrótce w sprzedaży.

Przykładowe oferty

Nr oferty Pokoje Powierzchnia Cena Termin realizacji  

Pełna oferta u Agenta.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka