Zapytaj o cenę

Olsztyn

Olsztyn

Zapytaj o cenę

Opis

Nowa inwestycja w Olsztynie!
Przestronne apartamenty zlokalizowane w najbardziej prestiżowej inwestycji w Olsztynie – w sąsiedztwie Plaży Miejskiej w Olsztynie przy jeziorze Ukiel.
Dzięki doskonałemu położeniu oraz nowo wybudowanej Plaży Miejskiej właściciele apartamentów będą mogli cieszyć się bezpośrednim dostępem do Restauracji Przystań, Mariny żeglarskiej.

Apartamenty w standardzie deweloperskim. Dostępne metraże od 25 do 63 m2. Istnieje możliwość łączenia powierzchni pojedynczych lokali. W cenie lokali tarasy od 7 do 35m2. Dla apartamentów usytuowanych na parterze przewidziano dodatkowo bezpłatne ogródki o powierzchni od 13 do 56 m2.

Dodatkowym atutem jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń sięgająca do 3 m2.
Idealnie sprawdzi się jako apartament pod wynajem lub jako second home. To również idealna inwestycja zabezpieczająca kapitał na długie lata.
W budynku będzie znajdować się wygodny basen z komfortową strefą spa zawierającą między innymi sauny i relaksujące jacuzzi. Dla właścicieli apartamentów i ich gości dostępne będą także siłownia, pomieszczenia rekreacyjne oraz pomieszczenie zabaw dla dzieci.

Dodatkowym atutem jest dokonała komunikacja, bliskość do obwodnicy miasta, odległość Warszawa 220 km, Gdańsk 160 km oraz lotnisko Szymany 40 km.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych jest na 1 kwartał 2024 roku.
Apartamenty sprzedawane jako lokale użytkowe. Możliwość odliczenia 23 % VAT !
Podatek ten można odzyskać zarówno przy zakupie na firmę jak i na osobę fizyczną.

Przykładowe oferty

Nr oferty Pokoje Powierzchnia Cena Termin realizacji  

Pełna oferta u Agenta.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka