Zapytaj o cenę

Gdynia Śródmieście

Gdynia Śródmieście

Zapytaj o cenę

Opis

Nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Gdyni w sąsiedztwie Placu Kaszubskiego. Architektura budynku nawiązuje do modernistycznej tradycji Gdyni z prostymi i geometrycznymi formami. Budynek 17- piętrowy z podziemną halą garażową i tarasem na szczycie budynku.

Dla mieszkańców znajdują się takie udogodnienia jak: sala fitness, sauny, część wypoczynkowa z bilardem i częścią coworking. Z myślą o dzieciach zaaranżowano strefę kids room. Teren wewnątrz osiedla zagospodarowany zielenią, która będzie towarzyszyć przez cały rok. W przestrzeń osiedla został wkomponowany odrestaurowany, zabytkowy budynek, będący częścią historii Gdyni. Całość będzie monitorowana i będzie posiadać całodobową portiernię.

Rozkład mieszkań został tak zaplanowany, aby mieszkańcy mogli zaaranżować je zgodnie z własnymi potrzebami. Przestrzeni nadają wnętrzom wysokie okna, z których rozpościerają się widoki na panoramę miasta. Nieodłącznym elementem projektu jest strefa z lokalami usługowymi, która z czasem stanie się integralną częścią Śródmieścia. Na I piętrze wybrane mieszkania będą posiadać przydomowe ogródki lub tarasy, ogrodzone żywopłotem lub stalowym ogrodzeniem.

Lokalizacja: Inwestycja zlokalizowana w Gdyńskim Śródmieściu. To wygodna lokalizacja, która ma wiele do zaoferowania. Idealne miejsce do życia codziennego, rodzinnego jak i towarzyskiego. W pobliżu są szkoły, przedszkola, liczne sklepy, apteki, szpital, restauracje, puby czy siłownia. Zaledwie 800 metrów dalej znajduje się Skwer Kościuszki, a w odległości 1 km mamy piękną, szeroką plażę i Nadmorski Bulwar.

Przykładowe oferty

Nr oferty Pokoje Powierzchnia Cena Termin realizacji  

Pełna oferta u Agenta.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka