SOPOT

Kamila Bernad

Kierownik ds. Rekrutacji i Zarządzania Zespołem,
Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

Z wykształcenia jestem prawnikiem, dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z zakresu obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Zarządzania. Pracę w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zaczęłam w 2010 roku, z firmą Dom & House związana jestem od ponad 5 lat.

Jednym z moich zadań jako kierownika są szkolenie i wdrażanie nowych Agentów oraz zarządzanie Zespołem.  W ludziach najbardziej cenię szczerość, otwartość, pasję i ambicję. Lubię pracować z osobami, które mają zasady i własne zdanie. Początki pracy w branży nie należały do najłatwiejszych, ale  dzięki zaangażowaniu dość szybko przyszły pierwsze sukcesy. Każdy zadowolony klient i zakończona transakcja to dla mnie ogromne poczucie satysfakcji po dobrze wykonanej pracy i zastrzyk niesamowitej energii. Lubię brać udział w realizacji marzeń swoich klientów, dla których zakup nieruchomości to często jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

Prywatnie miłośniczka wszystkiego co włoskie. Kiedyś sport i rywalizacja były ważną częścią mojego życia, przez wiele lat trenowałam siatkówkę, teraz bardziej rekreacyjnie narty, badminton i pływanie. W wolnych chwilach kibicuję ulubionym drużynom!

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka