Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Nasz zespół


Dom & House działa od 10 lat na trójmiejskim rynku nieruchomości. Stawiając na ciągły rozwój i poszerzanie naszej oferty, w 2016 roku wyszliśmy poza granice Trójmiasta otwierając pierwsze partnerskie biuro nieruchomości w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów i nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego i pierwotnego, a także krótkoterminowym wynajmem ekskluzywnych apartamentów w Trójmieście. Świadczymy też usługi dodatkowe, jak doradztwo, pomoc w kredytowaniu oraz wykańczanie wnętrz.

 

ZGRANY ZESPÓŁ

SKUTECZNE TRANSAKCJE

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE

GWARANCJA ZADOWOLENIA

40 agentów i współpracowników

 

2 realizowane transakcje dziennie

230 apartamentów

(wynajem krótkoterminowy)

90% zadowolonych klientów

4 oddziały

 

26000 gości apartamentów rocznie

 

 

 

 

Zarząd

Janusz Tomczak

Członek Zarządu Komplementariusza

tel. +48 696 461 286

j.tomczak@domhouse.pl

Krzysztof Aranowski

Członek Zarządu Komplementariusza

tel. +48 602 304 758

k.aranowski@domhouse.pl

Agnieszka Tomczak

Pełnomocnik Zarządu

tel. +48 691 972 474

a.tomczak@domhouse.pl

Żaneta Polna

Dyrektor Administracyjny

tel. +48 696 461 288

z.polna@domhouse.pl

Karolina Ellwart

Kierownik Biura Zarządu

tel. +48

k.ellwart@domhouse.pl

Żaneta Wawrzyńczak

Asystent Biura Zarządu

tel. +48 668 021 800

z.wawrzynczak@domhouse.pl

Katarzyna Tomaszewska

Asystent Biura Zarządu

tel. +48 883 374 231

k.tomaszewska@domhouse.pl

Oddział Sopot

Kamil Estrop

Kierownik ds. Rozwoju

tel. +48 690 991 300

k.estrop@domhouse.pl

Urszula Rułkowska-Kempska

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 668 034 134

u.kempska@domhouse.pl

Kamil Topór

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 883 374 235

k.topor@domhouse.pl

Joanna Kozłowska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 728 806 476

j.kozlowska@domhouse.pl

Ada Masłyk

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 662 025 974

a.maslyk@domhouse.pl

Katarzyna Komorek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomosci

tel. +48 534 950 800

k.komorek@domhouse.pl

Marcin Nieśpielak

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 533 337 307

m.niespielak@domhouse.pl

Kamila Bernad

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 690 857 700

k.bernad@domhouse.pl

Hanna Mendelewska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 883 374 237

h.mendelewska@domhouse.pl

Ewa Zawadzka

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 530 398 800

e.zawadzka@domhouse.pl

Tomasz Jankowski

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 577 280 777

t.jankowski@domhouse.pl

Patryk Pokrątka

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 535 931 393

p.pokratka@domhouse.pl

Oddział Sopot

Katarzyna Brędowska

Kierownik ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 662 081 157

k.bredowska@domhouse.pl

Jan Buturla

Zastępca Kierownika ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 530 130 440

j.buturla@domhouse.pl

Marek Szura

Starszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 883 374 233

m.szura@domhouse.pl

Magdalena Gałka

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 883 374 234

m.galka@domhouse.pl

Agata Krupa

Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 535 081 900

a.krupa@domhouse.pl

Katarzyna Karwan

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 535 631 100

k.karwan@domhouse.pl

Finanse

Jarosław Cynar

Pełnomocnik Zarządu Bonus Finance

tel. +48 607 705 740

j.cynar@bonusfinance.pl

Grzegorz Lendzion

Doradca Kredytowy

tel. +48 533 534 465

g.lendzion@bonusfinance.pl

Karolina Krupska

Doradca Kredytowy

tel. +48 604 402 223

k.krupska@bonusfinance.pl

Oddział Gdańsk Śródmieście

Paweł Nowik

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 697 777 829

p.nowik@domhouse.pl

Maria Kreft

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 697 777 822

m.kreft@domhouse.pl

Konrad Hinca

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 690 822 688

k.hinca@domhouse.pl

Oddział Gdańsk Śródmieście

Maria Kreft

Kierownik ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 697 777 822

m.kreft@domhouse.pl

Joanna Kościuk

Starszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 535 037 700

j.kosciuk@domhouse.pl

Alicja Oleszkiewicz

Starszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 668 097 600

a.oleszkiewicz@domhouse.pl

Klaudia Pokrątka

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 786 113 700

k.pokratka@domhouse.pl

Damian Wszeborowski

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48

d.wszeborowski@domhouse.pl

Adrian Zaremba

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 574 599 453

a.zaremba@domhouse.pl

Małgorzata Hornicka

Młodszy Specjalista ds. Wynajmu Apartamentów

tel. +48 690 015 050

m.hornicka@domhouse.pl

Aranżacje Wnętrz

Agnieszka Tomczak

Aranżacje Wnętrz

tel. +48 691 972 474

a.tomczak@domhouse.pl

Oddział Gdańsk Wrzeszcz

Marcin Żurawski

Kierownik Oddziału Gdańsk

tel. +48 884 988 138

m.zurawski@domhouse.pl

Marta Makulska

Asystent Oddziału Gdańsk

tel. +48 690 941 400

m.makulska@domhouse.pl

Marta Grzebińska

Ekspert ds. Nieruchomości

tel. +48 575 811 800

m.grzebinska@domhouse.pl

Beata Filipek

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 670 900

b.filipek@domhouse.pl

Magdalena Żurawska

Starszy Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 692 400

m.zurawska@domhouse.pl

Justyna Pomaska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 668 691 800

j.pomaska@domhouse.pl

Joanna Rzeszotarska

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 883 000 413

j.rzeszotarska@domhouse.pl

Marek Komorek

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 570 292 889

m.komorek@domhouse.pl

Maciej Ziółkowski

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 690 941 004

m.ziolkowski@domhouse.pl

Oddział Partnerski Warszawa

Wojciech Adameczek

Partner - Prezes Zarządu Oddziału Partnerskiego Warszawa

tel. +48 605 491 111

w.adameczek@domhouse.pl

Tomasz Małocha

Partner - Członek Zarządu Oddziału Partnerskiego Warszawa

tel. +48 601 232 976

t.malocha@domhouse.pl

Anna Tatarczak

Kierownik Administracyjny Oddziału Partnerskiego Warszawa

tel. +48 691 940 524

a.tatarczak@domhouse.pl

Mateusz Małocha

Kierownik Oddziału Partnerskiego Warszawa

tel. +48 693 409 009

m.malocha@domhouse.pl

Jakub Kowalczyk

Specjalista ds. Nieruchomości

tel. +48 514 829 540

j.kowalczyk@domhouse.pl