899 000 zł

159 m2
1200 m2

Dom Wolnostojący na Sprzedaż  |  Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie

899 000 zł

5 654 zł /m2

DH353751
DH353751

Powierzchnia działki

1200 m2

Powierzchnia domu

159 m2

Ilość pokoi

6

Piętro / Pięter

0 / 1

Rynek

Pierwotny

Rok budowy

2023

Stan techniczny

deweloperski

Ogrzewanie

Pompa ciepła

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Opis

Energooszczędny dom w pięknej okolicy niedaleko Gdańska i pola golfowego!

Energooszczędny, wolnostojący dom w stylu skandynawskim, gdzie możesz żyć zgodzie z naturą, ale jednocześnie w bliskiej odległości do miasta. To wyjątkowo ciche, malownicze, otoczone naturą miejsce, które zapewnia wyciszenie i regenerację po pełnym wrażeń dniu pracy. Miejsce oddalone 8 km od 18-dołkowego pola golfowego w Postołowie leżącego wśród wyjątkowo pięknego krajobrazu Pojezierza Kaszubskiego.
Inwestycja obejmuje cztery wolnostojące domy, które charakteryzują się oryginalnym stylem i szeregiem ekologicznych rozwiązań oraz przestronnymi działkami o powierzchni ok. 1200 m2 każda. Domy zostały zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom i potrzebom jego mieszkańców. Styl skandynawski jest pozbawiony chaosu, ale nie jest zimny. Przeciwnie – można go uznać jako zachęcający, przytulny, relaksujący i witalny. Ogromnie istotne zasady skandynawskiego projektowania to kreowanie harmonii z otoczeniem, wytwarzanie rzeczy solidnych i trwałych. Właśnie taki jest prezentowany dom, pełen przestrzeni do radosnego i nieskrępowanego stylu życia.
Jednokondygnacyjne wnętrze oferuje wygodną komunikację oraz optymalny układ pomieszczeń. Słoneczny salon z przesuwnym przeszkleniem w atrakcyjny sposób otwiera strefę dzienną na taras i ogród. Z korytarza prowadzącego do części prywatnej domu dostępne są dwie niezależne łazienki oraz kotłownia. Strefa nocna obejmuje trzy komfortowe sypialnie. Każdy pokój od strony ogrodu posiada wyjście na zewnątrz. Zaplanowano również dodatkowy pokój stanowiący gabinet do pracy.
Ogromnym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji poddasza oraz zastosowane ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach mieszkalnych. Ponadto zamontowane panele fotowoltaiczne na dachu pozwalają uniezależnić się od dostawców energii dzięki produkcji prądu na własne cele oraz pompę ciepła renomowanej firmy Cooper & Hunter. Te nowoczesne, ekologiczne i oszczędne rozwiązania przyczyniają się do produkcji czystej, zielonej energii, która nie ma szkodliwego wpływu na otaczające nas środowisko.

Pomieszczenia
– wiatrołap 3,86 m2
– hol 9,40 m2
– łazienka 3,05 m2
– kotłownia 4,55 m2
– łazienka 4,62 m2
– gabinet 7,51 m2
– pokój 11,70 m2
– pokój 9,21 m2
– pokój 9,22 m2
– salon 26,22 m2
– kuchnia 8,88 m2
– poddasze 60 m2

Lokalizacja
Zaskoczyn – urokliwa, otoczona zielenią osada w gminie Trąbki Wielkie, w odległości 8 km od Golf Park Postołowo, 25 km od Gdańska i 15 km od Pruszcza Gdańskiego.
Miejsce oferuje szybki dostęp do drogi głównej ze świetnie zorganizowaną pełną infrastrukturą.

Zalety
– nowoczesny dom w stylu skandynawskim
– duża 1200 m działka
– cicha, spokojna, otoczona zielenią okolica
– możliwości aranżacyjne
– panele fotowoltaiczne i pompa ciepła
– bliskość miasta i pola golfowego

Szczególnie polecam dla osób ceniących obcowanie z przyrodą, spokój i szukających ciekawego miejsca do życia z szybkim dojazdem do miasta!!

Wideo
Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka