500 000 zł

2573 m2
58560 m2

Dom Willa na Sprzedaż  |  Jeziorno

Jeziorno

500 000 zł

194 zł /m2

DH867701
DH867701

Powierzchnia działki

58560 m2

Powierzchnia domu

2573 m2

Ilość pokoi

1

Piętro / Pięter

0 / 2

Rynek

Wtórny

Stan techniczny

do remontu

Ogrzewanie

Brak

Opis

Unikatowy projekt, kompleks parkowo-pałacowy, obiekt do renowacji (zabytek) usytuowany w niewielkiej wsi Jeziorno niedaleko Dzierzgonia. Malowniczo zlokalizowana, niepowtarzalna działka o powierzchni 5,856 ha.
Nieruchomość sprzedawana wraz z planowanym przedsięwzięciem, które obejmuje stworzenie  zespołu parkowo-hotelowego z salami konferencyjnymi. Projekt zakłada odrestaurowanie obiektu głównego tj.  trzykondygnacyjnego, zabytkowego dworu z przełomu XVIII/XIX wieku i zaadaptowanie go na funkcję szkoleniowo-hotelowo-rekreacyjną. W obiekcie zaplanowano pomieszczenia konferencyjne, sale szkoleniowe, jadalnię z kuchnią, centrum SPA z basenem, siłownią, saunami i degustatornią win. Ponadto zaplanowano odrestaurowanie budynku gospodarczego i rozbudowę go o oranżerię, gdzie zaplanowano funkcję hotelową z restauracją.

Powierzchnia całkowita obiektów możliwa do uzyskania zgodnie z opracowanym projektem to ok. 2.573 m2. Do inwestycji zostały wydane odpowiednie warunki zabudowy. Projektowana zabudowa wykorzystuje nieznaczny procent powierzchni działki, zachowując naturalne piękno zespołu parkowego, zabytkowego zadrzewienia oraz zbiorników wodnych.

Miejsce doskonałe zarówno pod inwestycję jako ośrodek hotelowo-rekreacyjno-szkoleniowy, czy dom opieki jak i miejsce na wyjątkową rezydencję.

Zaprasza do skorzystania z oferty.

Wideo
Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka