1 850 000 zł

324 m2
735 m2

Dom Wolnostojący na Sprzedaż  |  Gdynia Witomino ul. Chwarznieńska

Gdynia Witomino

ul. Chwarznieńska

1 850 000 zł

5 710 zł /m2

DH779244
DH779244

Powierzchnia działki

735 m2

Powierzchnia domu

324 m2

Ilość pokoi

9

Piętro / Pięter

0 / 4

Rynek

Wtórny

Rok budowy

2006

Stan techniczny

bardzo dobry

Ogrzewanie

Gazowe

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Piwnica

Tak

Opis

Dom wyposażony i nowocześnie urządzony.
Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 324 m2, usytuowany na działce o powierzchni 735 m2, z tarasem o pow. 30 m2 od strony południowej i pięknym ogrodem. Dom zadbany z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem. Podłogi na piętrze i poddaszu wyłożone parkietem bukowym, schody dębowe. Przeprowadzono remonty i unowocześnienia. Dom budowany etapowo, modernizowany w 1990 r. i dobudowany w 2006 r. Nieruchomość po wymianie instalacji grzewczej, dachu wraz z orynnowaniem, instalacji wodno – kanalizacyjnej. Teren z nowym ogrodzeniem. Świeżo zamontowana instalacja fotowoltaiczna z 12- letnią gwarancja. Dom podpiwniczony z garażem, pralnią i pomieszczeniem gospodarczym świetnie nadającym się np. na saunę.
Nieruchomość skierowana dla dwupokoleniowej rodziny lub na działalność gospodarczą. Dom jest również wykorzystywany na cele biurowe z zamieszkaniem. Ze względu na położenie przy ulicy Chwarznieńskiej, miejsce idealne na biura, pokoje do wynajęcia, kancelarie, punkt gastronomiczny.

Pomieszczenia
– Parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka
– Piętro: 3 pokoje, łazienka, kuchnia
– Poddasze: 3 pokoje, garderoba
– Taras o pow. 30 m2 + ogródek
– Garaż w budynku oraz 6 miejsc postojowych na terenie posesji

Lokalizacja
Nieruchomość w gdyńskiej dzielnicy Witomino. Szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta a zarazem Gdańska i Sopotu. Do centrum Gdyni zaledwie 7 min drogi samochodem. Kilka metrów dalej znajduje się piękny Trójmiejski Park Krajobrazowy, idealny na spacery i wycieczki rowerowe. W sąsiedztwie mechanik samochodowy, sklep spożywczy, punkt opieki medycznej, placówki żłobkowe oraz szkoła podstawowa, przystanek autobusowy.

Zalety
– Świetna lokalizacja pod kątem działalności – blisko obwodnicy.
– 2 bramy wjazdowe (jedna otwierana pilotem)
– Inne udogodnienia: domofon, alarm
– Możliwość rozbudowy, zabudowa 30 % działki (Obecna zabudowa stanowi 110 m2 powierzchni działki. Istnieje możliwość zabudowy do 220 m2).

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka