299 000 zł

1 016 m2

Działka Budowlana na Sprzedaż  |  Pruszcz Gdański ul. Podmiejska

Pruszcz Gdański

ul. Podmiejska

299 000 zł

294 zł /m2

DH689239
DH689239

Powierzchnia

1016 m2

Opis

Na sprzedaż działka budowlana z możliwością zabudowy dwóch domów jednorodzinnych.
Oferowana cena jest ceną netto, należy doliczyć 23 % VAT.

Działka przy drodze o kształcie prostokąta, płaska. Wymiary działki: 68,7 m x 14,5 m, powierzchnia działki wynosi 1016 m2. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną z maksymalnie dwoma lokalami mieszkalnymi.

Na działce zlokalizowane są dwa przyłącza sieci kanalizacji sanitarnej. W drodze przebiega sieć wodociągowa. Przy działce zlokalizowane jest także złącze kablowe firmy Energa (gotowe do założenia licznika), a metr od północnej granicy przebiega także gazociąg.

Ekspozycja działki względem kierunków świata (północ-południe) oraz brak sąsiedztwa od strony południowej umożliwia posadowienie na dachu nowej zabudowy paneli fotowoltaicznych optymalnie skierowanych do słońca.

Lokalizacja
Działka zlokalizowana jest na terenie miasta Pruszcz Gdański przy ulicy Podmiejskiej (asfaltowa nawierzchnia), która należy już administracyjnie do miejscowości Radunica. Działka posiada dobre połączenie komunikacyjne: 1 km do przystanku autobusowego przy trakcie Św. Wojciecha, 1,4 km do obwodnicy Pruszcza Gdańskiego, 5 km do obwodnicy południowej Gdańska od strony Świętego Wojciecha, 9 km do trasy S7 (Przejazdowo), 8 km do bramek autostrady A1; 3,3 km do centrum Pruszcza Gdańskiego; 11,5 km do Gdańskiej Starówki.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka