499 500 zł

11 100 m2

Działka Siedliskowa na Sprzedaż  |  Mściszewice Augustowo

Mściszewice Augustowo

499 500 zł

45 zł /m2

DH362332
DH362332

Powierzchnia

11100 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Fantastyczna działka o powierzchni 1,11 ha usytuowana w okolicach wsi Mściszewice, w pobliżu jeziora Święte!
Możliwość zabudowy działki budynkiem mieszkalnym na własne potrzeby lub stworzenia miejsca wypoczynkowego dla turystów, co może być atrakcyjnym pomysłem na inwestycję.

Działka rolna niezabudowana, w części zalesiona. Do działki prowadzi droga utwardzona. Na terenie znajduje się staw, który dodaje klimatu do stworzenia pięknego miejsca wypoczynku. Część gruntu 400 m2 przeznaczona pod zabudowę zagrodową. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, co otwiera możliwość dostosowania zabudowy do swoich własnych potrzeb i wizji.

Dla zainteresowanych zakupem większego terenu, jest możliwość dokupienie dwóch sąsiednich działek o powierzchniach 3,25 ha i 5,15 ha (Wg MPZP – gospodarka leśna lub użytkowanie rolnicze bez możliwości zabudowy).
 

Lokalizacja

Miejscowość Mściszewice położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Sulęczyno. Miejscowość znajduje się na turystycznym szlaku – Szlak Kamiennych Kręgów. W sąsiedztwie kilka domów jednorodzinnych. Odległość do Stężycy to 12 km, do Kościerzyny to 22 km.

Zalety
– Położenie pomiędzy jeziorami zapewnia dostęp do różnorodnych atrakcji wodnych i możliwość   relaksu nad brzegiem jeziora Święte.
– Otaczająca przyroda i spokojna okolica tworzą idealne warunki do wyciszenia i obcowania z naturą.
– Cudowne miejsce, budowa domu na wynajem lub dla siebie

Zapraszam

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka