1 190 000 zł

1 171 m2

Działka Usługowo-mieszkaniowa na Sprzedaż  |  Krynica Morska ul. Gdańska

Krynica Morska

ul. Gdańska

1 190 000 zł

1 016 zł /m2

DH894209
DH894209

Powierzchnia

1171 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 1171 m², położona w sercu Mierzei Wiślanej z malowniczym widokiem na Zalew Wiślany.

Działka usytuowana jest w Krynicy Morskiej, prawdziwej perle Mierzei Wiślanej. Ten unikatowy na skalę światową pas lądowy oddzielający Zalew Wiślany od otwartego morza charakteryzuje się malowniczymi krajobrazami, piaszczystymi plażami oraz bogatym ekosystemem. Krynica Morska, z kolei, jest urokliwym miasteczkiem, które przez cały rok przyciąga turystów swoimi atrakcjami, smaczną regionalną kuchnią oraz unikalnym mikroklimatem.
Przedmiotowa działka o powierzchni 1171 m2, zabudowana jest niewielkim zabytkowym budynkiem o powierzchni ok 100 m2, który wymaga remontu. Co ważne, dla tej działki została stworzona koncepcja zabudowy, oparta na założeniach miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dzięki temu istnieje możliwość budowy w drugiej linii zabudowy, trzykondygnacyjnego budynku o powierzchni użytkowej ok 400 m², składającego się z dziewięciu apartamentów, w tym pięciu trzypokojowych i czterech dwupokojowych, z dodatkowym garażem podziemnym na 9 samochodów.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej części Krynicy Morskiej, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do głównych atrakcji regionu. Jej ogromny potencjał inwestycyjny oraz bliskość do naturalnych atrakcji Mierzei Wiślanej czynią ją idealnym miejscem zarówno dla osób pragnących spokojnego życia w otoczeniu natury, jak i dla inwestorów zainteresowanych budową obiektu pod wynajem.

Lokalizacja
– Krynica Morska
– widok na Zalew Wiślany
– jedynie 900 metrów od plaży
– wokół liczne lasy, ścieżki rowerowe i spacerowe
– w pobliżu liczne restauracje, kawiarnie i punkty usługowe

Podstawowe założenia MPZP
– powierzchnia zabudowy do 25%
– wysokość zabudowy do 3 kondygnacji naziemnych, do 12 m
– tereny zabudowy usługowej, mieszkaniowej jednorodzinnej,
mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka