2 700 000 zł

1 200 m2

Działka Budowlana na Sprzedaż  |  Gdańsk Oliwa ul. Słupska

Gdańsk Oliwa

ul. Słupska

2 700 000 zł

2 250 zł /m2

DH521428
DH521428

Powierzchnia

1200 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Działka budowlana z projektem zabudowy oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdańska. Na działce o powierzchni 1200 m2 zaprojektowano budynek zamieszkania zbiorowego o powierzchni 541 m2. Budynek złożony z 3 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemnej na których znajdować się będzie 19 lokali pod wynajem, pomieszczeń gospodarczych oraz dodatkowego pomieszczenia o powierzchni ok. 40 m2 przeznaczonego dla najemców.

Obecnie teren jest ogrodzony i rozpoczęto prace ziemne, które bezzwłocznie mogą być kontynuowane przez Nabywcę, dysponując pełną dokumentacją. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie, zmieniając powierzchnię możliwą do wynajmu.
Podana cena jest ceną netto. Należy doliczyć podatek VAT.

Lokalizacja
Ulica Słupska znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska- Przymorze. Miejsce bardzo dobrze skomunikowanym- autobusy, stacja SKM Uniwersytet Przymorze w bliskich odległościach. Uniwersytet Gdański – 300 metrów, Park Oliwski 1,5 km, do plaży w Brzeźnie i molo ok. 3 km. W pobliżu znajduje się wiele nowoczesnych biurowców, m.in. Alchemia, Olivia Bussines Centre. Mieszkańcy budynku w pobliżu będą mieli znacznie więcej udogodnień- niezbędne sklepy, basen, fitness, lodowisko.

Zalety
– Atrakcyjna lokalizacja
– Pozwolenie na budowę
– Możliwość szybkiej realizacji projektu.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka