145 000 zł

1 247 m2

Działka Pod zabudowę jednorodzinną na Sprzedaż  |  Siwiałka

Siwiałka

145 000 zł

116 zł /m2

DH529292
DH529292

Powierzchnia

1247 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Działka o powierzchni 1247 m2, w przyjeziornej miejscowości Siwiałka

Piękne położenie w odległości 12 km od Skarszew, w odległości 270 m od drogi wojewódzkiej 222 łączącej Starogard Gdański z Gdańskiem. Urokliwość tego miejsca to bliska odległość (ok. 3 km) od Jeziora Godziszewskiego. Jezioro rynnowe, polodowcowe, z kilkoma kąpieliskami, które w okresie letnim cieszą się sporym zainteresowaniem lokalnych mieszkańców i przyjezdnych gości. Akwen cieszący się licznym zarybieniem.

Omawiana działka jest z dostępem do drogi. Kształt tej działki zbliżony do trapezu. Teren płaski bez wzniesień. Okoliczna zabudowa jednorodzinna w odległościach rozproszonych. Na tym terenie nie ma MPZP, natomiast jest studium uwarunkowań mówiący o tym, że teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Media w drodze: gaz 60 m, prąd i woda 100 m.
Idealne miejsce dla ludzi ceniących walory krajobrazowe oraz ciszę i spokój. W niedalekiej odległości znajduje się kąpielisko nad jeziorem Godziszewskim, sklep i osiedle domków letniskowych. Sama miejscowość wyróżnia się delikatnymi wzniesieniami, co daje ładne widoki na okoliczne jezioro.

Lokalizacja
Siwiałka to wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Starogard Gdański przy drodze wojewódzkiej nr Tabliczka DW222.svg. W kierunku zachodnim od Siwiałki znajduje się jezioro Godziszewskie. W Siwiałce zlokalizowane jest również osiedle domków letniskowych, remiza, sklep i kąpielisko gminne. We wsi kursuje autobus PKS na liniach Starogard Gdański, Skórcz, Gdańsk, Kłodawa, Lubichowo, Straszyn.

Lokalizacja
– 12 km od Skarszew,
– 15 km od Starogardu Gdańskiego,
– 20 km od Tczewa
– 39 km od Gdańska
– 20 km od bramek autostrady A1 w Rusocinie.

Zalety
– Działka niezabudowana
– Blisko Jezioro Godziszewskie
– Plan Odnowy Miejscowości Siwiałka

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka