260 000 zł

12 967 m2

Działka Rolna na Sprzedaż  |  Pinczyn ul. Jezierska

Pinczyn

ul. Jezierska

260 000 zł

20 zł /m2

DH284276
DH284276

Powierzchnia

12967 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Wyjątkowe miejsce w malowniczej miejscowości Pinczyn, na Kociewiu.
Miejsce pełne potencjału, idealne zarówno dla osób marzących o własnym siedlisku jak i dla tych, którzy szukają spokoju i bliskości przyrody. Dobra inwestycja z możliwością podziału na działki.
Teren o powierzchni 12,967 m² oferuje wiele opcji adaptacyjnych. Możesz założyć niewielka stadninę dla koni, uprawiać rośliny, prowadzić hodowlę zwierząt domowych lub stworzyć ogród pełen inspiracji. Dodatkowo, znajduje się zaledwie 120 m od urokliwego lasu.( Świetne lasy do jazdy w teren).

Lokalizacja
Pinczyn położony na Kociewiu, miejsce dobrze skomunikowane ze Starogardem Gdańskim położone tuż przy drodze numer DK22 (16 km), Zblewem (4 km). Blisko do Szwajcarii Kaszubskiej, 36 km od Wdzydz Kiszewskich, do autostrady A1 (około 23 km).

Spokojna okolica, pełna infrastruktura – przychodnia, markety, boiska czy też punkty usługowe (kwiaciarnia, fryzjer), bliskość lasów i jezior w Strudze i Szteklinie. Przystanki PKP, w ciągu nieco ponad 2  można dojechać do Gdańska,  dobrze rozwinięta komunikacja PKS. 

Zalety
– Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego może stanowić ogromną zaletę dla inwestorów, dając swobodę w planowaniu i kształtowaniu terenu według własnych potrzeb i wizji.
– To wyjątkowe oferuje wiele możliwości i zalet. Czy szukasz miejsca na własne siedlisko, hobby, czy po prostu spokojnego miejsca blisko natury
– Całość ogrodzona
– Prąd przy działce, woda gminna w drodze
– Grunty orne klasa R IV a, R IV b
Zapraszam! To trzeba zobaczyć!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka