780 000 zł

17 144 m2

Działka Usługowa na Sprzedaż  |  Przywidz

Przywidz

780 000 zł

46 zł /m2

DH143357
DH143357

Powierzchnia

17144 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest kompletny projekt inwestycyjny budowy ekskluzywnego domu spokojniej starości lub dużego, nowoczesnego ośrodka leczenia.. Uzyskano wszelkie niezbędne pozwolenia.

Całość projektu zakłada biznes plan z wyliczeniami finansowymi, wszelkie pozwolenia na budowę, projekty wszystkich instalacji technicznych, możliwość przejęcia umowy na wykonanie robót budowlanych, wizualizacje oraz całą oprawę techniczną projektu.
Gotowy projekt na biznes.

Dom Seniora/ Centrum leczenia uzależnień
Budynek główny o powierzchni ok 3.800 m2 będzie posiadał pokoje jedno i dwuosobowe o wielkości ok 27 i 36 m2 mogące pomieścić do 55 osób. Dodatkowo w budynku zaprojektowano stołówkę, świetlicę, salon fryzjerski, salę masażu i rehabilitacji, saunę, jacuzzi, gabinet lekarski i gabinet pielęgniarski oraz kapliczkę. Drugim projektowanym budynkiem jest obiekt gospodarczo-garażowy. W budynku głównym przewidziano 3 windy.
Na terenie inwestycji znajdą się również oczko wodne (ok. 1.000 m2) z plażą, sad o powierzchni 2.000 m2, alejki spacerowe, parking zewnętrzny oraz miejsce do grillowania.
Obiekt został zaprojektowany jako jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce – przewiduje się stworzenie całej platformy telemedycznej, która pozwalałaby na ciągłe monitorowanie stanu zdrowia mieszkańców oraz raportowanie i analiza tych danych.
Całość inwestycji ogrodzona.
Koszt zakupu działki bezpośrednio od gminy wynosi około 2.000.000 złotych na preferencyjnych warunkach.
Zakładane w biznes planie miesięczne przychody około 350.000 złotych. Koszty operacyjno-eksploatacyjne około 195.000.
Przedmiotem oferty jest cesja praw dotycząca 10 letniej umowy dzierżawy, z możliwością zakupu działek bezpośrednio od gminy oraz nakłady poniesione na dotychczasową realizację inwestycji (wraz z pełną dokumentacją).

Lokalizacja
3 działki o łącznej powierzchni 17.144 m2 zlokalizowane są na wzgórzu wśród lasów i dwóch jezior w miejscowości Przywidz, godzinę drogi od Trójmiasta. Z działek rozpościera się piękny widok na panoramę gminy oraz sielskie krajobrazy otaczającej nas natury. Teren ten jest objęty ochroną krajobrazu.
Lokalizacja pod taki ośrodek nie została wybrana przypadkowo – tutaj każdy mieszkaniec będzie mógł zaznać ciszy i spokoju przy wypoczynku oraz napawać się kontaktem z naturą oraz pięknymi widokami.
Idealna lokalizacja na tego typu działalność. Piękny widok na panoramę Przywidza, niedaleko wyciąg narciarski. Teren plaski zlokalizowany na lekkim wzgórzu. Media przy granicy działki.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka