379 470 zł

1 807 m2

Działka Pod zabudowę jednorodzinną na Sprzedaż  |  Szarłata ul. Leśna

Szarłata

ul. Leśna

379 470 zł

210 zł /m2

DH797125
DH797125

Powierzchnia

1807 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Działka budowlana w miejscowości Szarłata koło Przodkowa. Kraina charakteryzująca się rzeźbą polodowcową z licznymi pagórkami morenowymi. 
Działka z warunkami zabudowy  budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Teren w pięknym otoczeniu wiejskich walorów oraz okolicznych jezior. Teren lekko nachylony, nierównomierny. Okoliczne naturalne oczka wodne ukazują urok tej okolicy. 
Działka o powierzchni 1870 m2 z dostępem do drogi. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej o powierzchni 1394 m2, całość może liczyć powierzchnię 3201 m2.  Warunki zabudowy pozwalają na zabudowę budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z garażem wbudowanym lub dobudowanym. Dojazd i dojście z drogi publicznej gminnej – 138/1.

Warunki budowalne:
– wysokość zabudowy: max 9 m;
– dopuszcza się podpiwniczenie budynku ;
– geometria dachu: dach dwuspadowy o jednakowym kącie nachylenia głównych połaci dachu;
– wskaźnik zabudowy 12,5%
– zaopatrzenie w wodę z sieci wodociągowej, zaopatrzenie w energię z sieci elektroenergetycznej; energia cieplna z własnego źródła ciepła na paliwa niskoemisyjne lub nieemisyjne.

Lokalizacja
Szarłata to wieś w gminie Przodkowo. Miejscowość usytuowana 34 km od Gdańska. W niedalekiej odległości znajdują się dwa jeziora: Jezioro Czarne i Jezioro Białe. Odległości: 5 km Przodkowo, 9 km Kartuzy, 16 km Żukowo, 30 km Kolbudy.

Zalety
– Teren inwestycyjny,
– Warunki zabudowy pozwalające na szybką realizację budowy,
– Dojazd gminnymi drogami,
– Naturalne walory to atuty tego miejsca.

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka