299 000 zł

400 m2

Działka Budowlana na Sprzedaż  |  Nowe Karpno ul. Truskawkowa

Nowe Karpno

ul. Truskawkowa

299 000 zł

748 zł /m2

DH964943
DH964943

Powierzchnia

400 m2

Teren uzbrojony

Tak

Opis

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana, położona na granicy lasu, w pobliżu jeziora, zabudowana domkiem letniskowym.
Działka położona w malowniczych Kaszubach w sąsiedztwie innych domków letniskowych jak i całorocznych. Świetnie nadaje się na rodzinny azyl od miejskiego gwaru jak również jako inwestycja pod wynajem.
Domek w odległości 10 minut pieszo od jeziora Skrzynki Duże, oraz znajdującego się tam z zadbanego kąpieliska z plażą, boiskiem do siatkówki plażowej, pomostem oraz wydzielonym kąpieliskiem dla małych dzieci. W okresie wakacji nad bezpieczeństwem w wodzie czuwają gminni ratownicy wodni.
Domek bezpośrednio przylega do lasu. Urządzony jest w przytulnym, swojskim klimacie, ogrzewany jest wydajnym piecem typu „Koza”.
Budynek składa się dwóch kondygnacji. Parter (murowany) składający się z salonu, aneksu kuchennego oraz łazienki. Piętro (drewniane) to dwa kolejne pokoje. Na piętro wiodą drewniane schody. Dodatkowo w budynku znajduje się komórka (10m2) z wejściem z ogrodu, zadaszone miejsce do składowania drewna, murowany grill oraz zadaszony ganek przed wejściem do budynku.

Pomieszczenia
– pokój z aneksem kuchennym (17m2)
– łazienka (4,3m2)
– 2 pokoje (22 m2 i 6 m2)
– komórka (10 m2)

Lokalizacja
– 300 metrów od jeziora z kąpieliskiem
– na granicy lasu
– ok 1,5 km od sklepów i lokali gastronomicznych (Lipusz)
– ok 10 km od Kościerzyny
W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych i przyrodniczych takich jak: Kaszubski Park Miniatur, Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Wieża widokowa na Wieżycy, i wiele innych.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka