1 345 000 zł

590 m2

Działka Mieszkaniowa na Sprzedaż  |  Gdynia Witomino ul. Pańska

Gdynia Witomino

ul. Pańska

1 345 000 zł

2 280 zł /m2

DH183199
DH183199

Powierzchnia

590 m2

Opis

Duża, pięknie zazieleniona działka w cichej i spokojnej części Witomina zabudowana przestronnym domem wolnostojącym. Dom o prostej bryle sześcianu, aktualnie podzielony na 2 mieszkania (na parterze i 1 piętrze) wraz z wyjściem do piwnicy. Z parterowego mieszkania bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Lokalizacja
Witomino to lokalizacja idealna ze względu na dogodne połączenie z centrum Gdyni i obwodnicą Trójmiasta. W najbliższym otoczeniu znajduje się zaplecze sklepów (Żabka, Biedronka, Lidl oraz centrum handlowe Witawa), przychodnie, restauracje oraz bardzo dobry dostęp do placówek oświatowych (liczne przedszkola, szkoła podstawowa). Bezpośrednia bliskość lasu i terenów rekreacyjnych pozwala cieszyć się licznymi wycieczkami spacerowymi, rowerowymi oraz zapewnia ciszę, spokój i świeże powietrze.

Nieruchomość
Duża, prostokątna działka o powierzchni 590 m2  zabudowana domem o prostej bryle sześcianu, w dobrym stanie technicznym, który został wybudowany w 1965 roku. Aktualnie w domu zostały wydzielone 2 mieszkania na parterze i 1 piętrze oraz klatka schodowa wraz z wejściem do piwnicy. Oba mieszkania są 3 pokojowe wraz z oddzielną kuchnią.
Każdy z poziomów ma ok 85 m2 + piwnica ok 60 m2.
Dom wymaga remontu. Nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, możliwość wystąpienia o warunki zabudowy.

Możliwość parkowania samochodu w garażu podziemnym, dodatkowo na terenie działki znajduje się garaż blaszany.

Atuty
– duża, zagospodarowana działka
– spokojna i cicha okolica
– możliwość rozbudowy domu

Wideo
Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka