135 000 zł

650 m2

Działka Rekreacyjna na Sprzedaż  |  Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra

135 000 zł

208 zł /m2

DH954106
DH954106

Powierzchnia

650 m2

Opis

Działka rolna o powierzchni 650m2 położona w nadmorskiej miejscowości Tupadły nieopodal Jastrzębiej Góry. Urokliwe otoczenie i cudowny krajobraz rzeki Czarna Woda wpływającej wprost do otwartego Morza Bałtyckiego. Działka położona w odległości 800 m do Bulwaru Nadmorskiego w Jastrzębiej Górze, 1 km do wejścia na plaże.
Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu rolnym bez możliwości zabudowy z funkcją wykorzystania na potrzeby własne pod przyczepę kempingową lub domek holenderki na kołach. Działka płaska. 
Działka bez możliwości zabudowy. Ustala się 100% powierzchni biologicznie czynnej, wg. Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren trwałych użytków zielonych. Grunty wykorzystywane do uprawy traw lub innych pastewnych roślin zielnych rozsiewających się naturalnie lub uprawianych, które nie były objęte płodozmianem przez okres pięciu lat lub dłużej.
Sąsiednie działki zostały zagospodarowane zabudową przenośną w formie kempingu.
Do sprzedaży są dwie działki obok siebie po 650 m2.

Lokalizacja
Miejscowość Tupadły to urokliwa wieś w powiecie puckim, gminie Władysławowo. Sąsiaduje z Jastrzębią Górą. Na miejscowym lądowisku turystycznym oferuje się loty awionetkami nad Zatoką Pucką i Mierzeją Helską.
W centrum wsi znajdziemy sklepy spożywcze, bary oraz bazę noclegową dla turystów oraz  miejsca dla miłośników wycieczek rowerowych.  W sąsiedztwie powstaje ścieżka rowerowa będąca częścią europejskiej trasy rowerowej EuroVelo co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność nieruchomości.

Zalety
– Atutem jest położenie w bardzo bliskim sąsiedztwie Jastrzębiej Góry
– Urokliwe otoczenie natury i rzeka Czarna Woda o długość ponad 20 km, która wpływa bezpośrednio do Morza Bałtyckiego, tworząc piękny krajobraz tuż przy wejściu nr 38.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka