7 500 000 zł

1715 m2
25 pom.

Obiekt na Sprzedaż  |  Sopot Centrum ul. Niepodległości

Sopot Centrum

ul. Niepodległości

7 500 000 zł

4 373 zł /m2

DH347707
DH347707

Powierzchnia użytkowa

1715 m2

Ilość pomieszczeń

25

Piętro / Pięter

0 / 5

Winda

Tak

Opis

Na sprzedaż w pełni skomercjalizowana nieruchomość inwestycyjna, z możliwością rozbudowy do 2.882 m2 powierzchni całkowitej, 2.266 m2 powierzchni użytkowej (złożony wniosek o pozwolenie na budowę), zlokalizowana w Sopocie, przy al. Niepodległości, będącej główną arterią Trójmiasta.

Budynek

Aktualnie pięciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1.715 m2 (użytkowej 1.363 m2), posadowiony na działce o powierzchni 1372 m2. W chwili obecnej, cały budynek jest wynajęty. Na piętrach od pierwszego do czwartego znajdują się powierzchnie biurowe, parter to lokale usługowo-handlowe z dużymi witrynami od strony Al. Niepodległości. Część lokai parterowych została połączona z doświetloną piwnicą pod nimi, co daje dodatkową powierzchnię np. magazynową. Budynek w dobrym stanie technicznym, nowy piec gazowy, nowe witryny na parterze. Dodatkowe korzyści z wynajmu części dachu dla operatora telefonii komórkowej oraz, możliwość wynajmu ściany budynku na reklamę.
Miejsca postojowe, na terenie działki za budynkiem, jak i w zatoczce wzdłuż ulicy.
Projektowany budynek będzie pełnił funkcję głównie obiektu zamieszkania zbiorowego – hostelu, z częściowym zachowaniem istniejących lokali usługowych w parterze.
Projekt obejmuje dobudowę oraz nadbudowę budynku istniejącego o jedną kondygnację w północnym przęśle oraz przebudowę istniejącego budynku wraz z nadbudową o jedną kondygnację w południowym przęśle budynku, a także rozbudowę o nowy segment budynku od strony południowej elewacji.

Lokalizacja
– doskonale nadaje się na powstanie takiego obiektu
– z wnętrz, od drugiego piętra widok na zatokę, oraz teren sopockich Wyścigów Konnych
– ścisłe centrum Trójmiasta, przy głównej arterii

Dla zainteresowanych inwestycją, możliwość zapoznania się z aktualną struktura wynajmu, jak i ze szczegółami projektu budowlanego.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka