1 400 000 zł

415 m2
19 pom.

Hotel/Pensjonat na Sprzedaż  |  Głogów

Głogów

1 400 000 zł

3 373 zł /m2

DH492547
DH492547

Powierzchnia użytkowa

415 m2

Ilość pomieszczeń

19

Piętro / Pięter

1 / 3

Stan techniczny

bardzo dobry

Opis

Zapraszam do inwestycji w samym sercu Głogowa, przy bulwarze nad Odrą, w urokliwym zabytkowym mieście. Kamienica położona w najbardziej ekspozycyjnej części Starego Miasta tworzy niepowtarzalny klimat, przyciągając turystów i podróżujących służbowo.

Pomieszczenia
Nowoczesne pokoje z łazienkami, salon z jadalnią, kuchnia, pralnia, serwerownia – wszystko, co potrzebne do zapewnienia komfortowego pobytu. Z 18 różnorodnymi pokojami, w tym 1-, 2-, i 3-osobowymi, hostel spełnia oczekiwania różnych klientów. Całość daje trzy kondygnacje o łącznej powierzchni około 130 m2 każda, oraz mała część piwniczna.

Lokalizacja
Obiekt znajduje się w pobliżu kluczowych zakładów pracy, takich jak KGHM, LGOMU – Huta, POL-MIEDZ. To idealna lokalizacja dla osób podróżujących służbowo, co gwarantuje stały napływ gości.

Zalety
Bezobsługowy hostel z jednym pracownikiem, sprawny system obsługi rezerwacji online, i możliwość przekształcenia obiektu (na lokale mieszkalne) – to wszystko czyni tę ofertę nie tylko atrakcyjną, ale i unikalną na rynku nieruchomości.

*Cena podana w ofercie zawiera podatek VAT 23%.

Atrakcyjna oferta, zainwestuj w gotowy biznes!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka