5 900 zł

64,74 m2
1 pom.

Lokal użytkowy na Wynajem  |  Gdańsk Śródmieście ul. Stara Stocznia

Gdańsk Śródmieście

ul. Stara Stocznia

5 900 zł

91 zł /m2

DH157259
DH157259

Powierzchnia użytkowa

64,74 m2

Ilość pomieszczeń

1

Piętro / Pięter

0 / 6

Stan techniczny

deweloperski

Winda

Tak

Opis

Przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze najnowszego etapu prestiżowej inwestycji Brabank wybudowanej przez Invest Komfort. Lokal posiada ogromną witrynę na szerokość całego lokalu wychodzącą na główny ciąg komunikacyjny inwestycji oraz na duże patio. Dzięki położeniu od strony południowej, lokal bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem.
Lokal jest wynajmowany w standardzie deweloperskim, do własnej aranżacji. Na powierzchni 65 m2 znajduje się sala główna oraz toaleta. Dodatkowo mamy bezpośrednie wyjście do hali garażowej i śmietników. Olbrzymim atutem jest również możliwość wydzielenia wystawy sklepowej o powierzchni 9 m2, wydzielając przestrzeń między szklaną witryną a szklanymi panelami, które możemy zasunąć.
Ogromnym atutem jest możliwość zajęcia placu przed lokalem (powierzchnia ok 25 m2) na potrzeby prowadzonej działalności, np. zrobienia ogródka lub dodatkowej wystawki.
Ponadstandardowa wysokość lokalu (4,4 m2) zapewnia bardzo duże możliwości aranżacyjne dla przyszłego Najemcy.
Lokal świetnie nadaje się na wszelkie usługi, sklep, biuro oraz kawiarnię.

Lokalizacja
Lokal położony na nowoczesnym osiedlu nad brzegiem Motławy przy ul. Stara Stocznia w Gdańsku Śródmieście. Nowopowstały etap inwestycji Brabank został wybudowany w 2022 roku. Lokal położony jest przy głównym ciągu komunikacyjnym przechodzącym przez teren inwestycji oraz przy dużym placu z instalacją wodną.
Wokół inne punkty usługowo-gastronomiczne. Do Starego Miasta dotrzemy w dosłownie 5 minut, do Motławy zaledwie 45 sekund.

Atuty
– lokal do własnej aranżacji
– duże szklane witryny, strona południowa
– bezpośrednie wejście do hali garażowej
– ponadstandardowa wysokość
– topowa lokalizacja
– możliwość zajęcia placu przed lokalem (ok 25 m2)

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka