2 099 000 zł

112,1 m2
4 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Śródmieście ul. Pańska

Gdańsk Śródmieście

ul. Pańska

2 099 000 zł

18 724 zł /m2

DH487044
DH487044

Powierzchnia

112,1 m2

Ilość pokoi

4

Piętro / Pięter

2 / 3

Rok budowy

1962

Rynek

Wtórny

Ogrzewanie

Gazowe

Stan techniczny

idealny

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Opis

Mieszkanie o powierzchni 112,1m2, podzielone na 2 osobne, w pełni samodzielne, identyczne apartamenty, każdy z nich o powierzchni 55m2, rozdzielone wewnętrznym korytarzem 2m2 z szafą. Apartamenty są wyposażone tak samo i są lustrzanym odbiciem.

Pomieszczenia
W każdym z apartamentów jest
– Przestronny salon (ok. 27m2) z aneksem kuchennym, jadalnią i balkonem
– Duża sypialnia (ok. 20m2)
– Łazienka z kabiną prysznicową

Lokalizacja
Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana jest z całym Gdańskiem. Do tramwaju i autobusu dostaniemy się w 2 min. pieszo, natomiast do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) w ok. 10 min. Usytuowanie mieszkania sprawia, że jest ono doskonałe zarówno dla rodziny, jak i dla klienta inwestycyjnego.
Nieruchomość stanowi też doskonałą lokatę kapitału. Może być wynajmowana turystom, którzy z pewnością docenią uroki i zalety lokalizacji.

Zalety
– Gruntowny remont mieszkania w 2016 roku
– Mieszkanie jest bezczynszowe
– Kamienica z lat 60-tych, przeszła w 2015 roku remont elewacji, parkingu na prywatnej posesji oraz odświeżona została klatka schodowa. W chwili obecnej nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów
– Oba Apartamenty i wejście główne wyposażone w zamki kodowe z możliwością zdalnego programowania dla każdego gościa osobno
– Każdy z apartamentów posiada własne ogrzewanie gazowe
– Niewielki balkon podzielony na 2 części z pięknym widokiem na Halę Targową, Kościół Św. Mikołaja i wieżę Kościoła Mariackiego
– Klatka schodowa wejściowa do kamienicy z domofonem i osobnymi kodami wejściowymi do obu apartamentów

W kamienicy znajdują się jedynie 4 lokale mieszkalne, a sprzedawana nieruchomość zajmuje całe piętro. 
Do mieszkania przynależy indywidualne miejsce parkingowe na wewnętrznym, zamykanym bramą podwórku, z blokadą parkingową, na który istnieje możliwość wjazdu nawet podczas Jarmarku Dominikańskiego.
Dodatkowo na terenie wewnętrznym jest jedno miejsce ogólnodostępne.

Sprzedajemy sprawnie działający biznes najmu krótkoterminowego, z wyrobioną marką, stroną, domeną, logo, z bazą stałych, powracających klientów. Możliwość pozostawienia całego wyposażenia Apartamentów, co czyni je gotowymi do natychmiastowego wynajmu.

Apartamenty świetnie nadają się do zamieszkania zarówno przez 2 rodziny, jak i przez jedną, z przeznaczeniem drugiego Apartamentu na wynajem lub do wynajmu krótko- czy długoterminowego.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka