4 113 962 zł

126,7 m2
4 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Hiszpania Costa del sol, Estapona

Hiszpania Costa del sol, Estapona

4 113 962 zł

32 470 zł /m2

DH571434
DH571434

Powierzchnia

126,7 m2

Ilość pokoi

4

Piętro / Pięter

3 / 4

Rok budowy

2025

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

I kwartał 2025 r.

Stan techniczny

do adaptacji

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Winda

Tak

Opis

Ta ekskluzywna inwestycja zlokalizowana jest w Cancelada, jednej z najlepszych dzielnic New Golden Mile w Esteponie. W skład kompleksu mieszkalnego wchodzą 82 mieszkania na 4 piętrach, w większości dwupoziomowe, 2 3 i 4 pokojowe z tarasami i/lub ogródkami oraz penthouse’y z solariami. Wszystkie apartamenty będą posiadały komórkę lokatorską i miejsce postojowe w hali garażowej.
Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby oferować wszystko, czego potrzebujesz. Na parterze będziesz miał ogród i piwnicę z winami, a na najwyższym piętrze będziesz cieszyć się spektakularnymi i przestronnymi tarasami oraz solarium do własnego użytku.
Jednym z najważniejszych aspektów inwestycji jest jego układ architektoniczny i orientacja, dzięki której większość apartamentów ma bezpośredni widok na morze, nawet parterowe apartamenty. Inwestycja jest budowana z najwyższej klasy materiałów co podkreśla jej prestiż. Inwestycja jest wybudowana w sposób przyjazny dla środowiska, dlatego uzyskała klasę energetyczną podwójnego A.
Ten kompleks to znacznie więcej niż ekskluzywne apartamenty!

Na terenie inwestycji będziesz mógł korzystać z takich udogodnień jak basen, który jest idealnym miejscem na spędzenie słonecznych dni, których mamy ponad 320 w całym roku!
Kolejnym elementem dodatkowym, do dyspozycji mieszkańców, będzie Club House- ekskluzywna przestrzeń gdzie znajdziesz saunę i centrum spa, a także w pełni wyposażona prywatna siłownia, kryte strefy socjalne oraz kawiarnia z dużym tarasem, gdzie można organizować prywatne imprezy.

Zapraszam do kontaktu w celu poznania pełnej oferty nieruchomości w Hiszpanii!
Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka