841 122 zł

33,78 m2
2 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Warszawa Praga-Południe ul. Skaryszewska

Warszawa Praga-Południe

ul. Skaryszewska

841 122 zł

24 900 zł /m2

DH496983325
DH496983325

Powierzchnia

33,78 m2

Ilość pokoi

2

Piętro / Pięter

1 / 6

Rok budowy

1936

Rynek

Pierwotny

Stan techniczny

deweloperski

Balkon/taras

Tak

Winda

Tak

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC !
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA.

Chciałbym zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w rewitalizowanej kamienicy z 1936 roku na Praskim Kamionku, doskonała lokalizacja blisko jezioro Kamionkowskie i park Skaryszewski. Remont przeprowadzony w wysokim standardzie. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

MIESZKANIE:
Salon z aneksem kuchennym – 17,94 m2
Pokój – 7,99 m2
Łazienka – 4,17 m2

W TEJ INWESTYCJI MAMY RÓWNIEŻ DO ZAOFEROWANIA MIESZKANIA OD KAWALERKI 25,08 M2 DO 3 POKOJOWEGO MIESZKANIA 83,88 M2.

Mieszkania będą gotowe do odbioru w czerwcu 2025 r

Rewitalizacja przedwojennej kamienicy z 1936 roku.
Położona na praskim Kamionku kamienica została wybudowana w 1936 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem.
W odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.W inwestycji dostępne są jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 23 do 63 metrów kwadratowych. Większość lokali wyposażona jest w balkony.
Wysokość sufitów wynosi 2,95 m.Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności.
Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska.Ulica Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta.Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się kilkanaście placówek edukacyjnych.
DODATKOWE INFORMACJE
Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem Warszawskiej Pragi.

Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy. Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko dotrzeć do Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych.

Po drugiej stronie ulicy Targowej mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi Warszawskimi uczelniami – Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej – apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka