801 157 zł

37,3 m2
2 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Warszawa Mokotów ul. Wołoska

Warszawa Mokotów

ul. Wołoska

801 157 zł

21 479 zł /m2

DH813329
DH813329

Powierzchnia

37,3 m2

Ilość pokoi

2

Piętro / Pięter

1 / 9

Rok budowy

2025

Rynek

Pierwotny

Ogrzewanie

CO miejskie

Stan techniczny

deweloperski

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Winda

Tak

Opis

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC !!!
SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA !!!

Chciałbym zaprezentować kameralne, 2 pokojowe mieszkanie 37,30 m2 z Loggią 9,9, m2, w inwestycji tuż przy Galerii Westfield Mokotów, w niepowtarzalnej lokalizacji, w tej inwestycji mamy również do zaoferowania mieszkania kawalerki od 27 m2 po apartamenty 141 m2.

MIESZKANIE:
Pokój z aneksem kuchennym – 18,98 m2
Pokój – 10,06 m2
Łazienka – 4,12 m2
Loggia – 9,9 m2

Mieszkania będą gotowe do odbioru w maju 2025 r

Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca z bliskością parków i miejskich atrakcji Starego Mokotowa. W promieniu kilkuminutowego spaceru lub rowerowej przejażdżki znajdziesz wszystko, co potrzebne, by cieszyć się miejskim życiem.

Zielono-błękitna infrastruktura, która pozytywnie wpływa na jakość życia w miejskim ekosystemie. Ogólnodostępne tereny rekreacji są kluczowymi składnikami projektu: to prawie 1,5 ha miejskiego parku wzdłuż ulicy Wołoskiej i 2,1 ha starannie zaprojektowanej zieleni wewnątrz osiedla.

Zieloną wizytówką inwestycji jest Aleja Lipowa, będąca niekwestionowaną ozdobą całego kwartału. To park linearny z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi, rekreacyjną zielenią i wieloma zacisznymi miejscami odpoczynku.

Wewnątrz osiedla na przechadzkę zaprosi Cię zielona ścieżka sąsiedzka. Zaczyna się w południowej części inwestycji malowniczymi schodkami i pięknie zazielenioną rampą. Unosząc się wraz z terenem, prowadzi spacerowiczów wzdłuż placu zabaw, zacisznych sąsiedzkich ogrodów i zielonych dziedzińców.

Każdy z dziedzińców budynków ma swój odrębny motyw. Obsadzone roślinnością o barwnych dominantach i umeblowane wygodnym wyposażeniem do odpoczynku będą miłymi miejscami sąsiedzkich spotkań na świeżym powietrzu wśród zieleni.

Wielofunkcyjny plac zabaw, centralnie położony w wewnętrznej zielonej strefie pierwszego etapu, został wyposażony tak, by dopełniać funkcje parku linearnego, cieszyć dzieci w każdym wieku, a rodzicom stworzyć kameralną przestrzeń wytchnienia.

DODATKOWE INFORMACJE
W hollach wejściowych dekoracyjne farby strukturalne, podłogi wykończone płytkami w stylu terrazzo i stonowane oświetlenie tworzą elegancką strefę wejścia do każdego z mieszkań.
Wejścia wyróżnia metal lakierowany w eleganckim szampańskim kolorze i indywidualnie zaprojektowany wzór odcisku w betonie architektonicznym.
Starannie wykończone klatki schodowe i hole windowe są spójne ze stylem budynku, a dodatkowe windy w wyższych częściach obu budynków podnoszą komfort użytkowania.
Ze strefą workoutu i bezpośrednim połączeniem ze ścieżką sąsiedzką i placem zabaw.
To idealne miejsce na większe przyjęcia, spotkania czy sąsiedzkie wydarzenia.
Miejsce do majsterkowania na poziomie garażu. Specjalnie dla fanów hasła „zrób to sam”.
Przestrzeń do pracy w ramach klubu mieszkańca – zaprojektowana zgodnie z potrzebami sąsiedzkiej społeczności.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka