1 019 000 zł

41,74 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Śródmieście ul. Wałowa

Gdańsk Śródmieście

ul. Wałowa

1 019 000 zł

24 413 zł /m2

DH124419
DH124419

Powierzchnia

41,74 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

4 / 4

Rok budowy

2021

Rynek

Wtórny

Ogrzewanie

CO miejskie

Stan techniczny

wysoki standard

Winda

Tak

Opis

Trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie, materiałami wysokiej jakości. Lokal znajduje się w zrewitalizowanej, ponad 100-letniej kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Połączenie nowej tkanki w historycznej kamienicy daje efekt absolutnie unikalnej nieruchomości na mapie całego Trójmiasta. Apartament idealnie nadaje się na wynajem oraz jako lokata kapitału.

Pomieszczenia
– pokój dzienny z aneksem kuchennym
– dwie sypialnie
– łazienka

Lokalizacja
Wałowa to ulica, która stanowi granicę między Starym a Młodym Miastem, znajdującym się na terenach postoczniowych. To właśnie tam znajduje się słynna ulica Elektryków – miejsce o wyjątkowym klimacie, zlokalizowane w otoczeniu stoczniowych żurawi. W okresie letnim tętni życiem w dzień i w nocy. Można tu dobrze zjeść, ale najlepsze co serwuje ulica to uczta muzyczna na najwyższym poziomie, świetne koncerty i doskonałe imprezy. Spacer ulicą Wałową w jedną stronę prowadzi do Europejskiego Centrum Solidarności, w drugą do Muzeum II Wojny Światowej i dalej wzdłuż rzeki Motławy do Starego Miasta. Wałowa to lokalizacja oddalona od turystycznego zgiełku, ale wystarczy 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do najbardziej znanych atrakcji turystycznych. W pobliżu znajdują się środki komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, SKM).

Zalety
– wysoki standard wykończenia
– kameralny, historyczny budynek
– w częściach wspólnych wygodne lobby, przechowalnia bagażu, pokój fitness oraz pralnia

Apartament sprzedawany jest jako lokal usługowy z 23% stawką VAT, przy czym istnieje możliwość odliczenia podatku VAT. Prezentowana cena jest ceną NETTO.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka