475 959 zł

42,09 m2
2 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Tanzania Zanzibar, Bwejuu

Tanzania Zanzibar, Bwejuu

475 959 zł

11 308 zł /m2

DH952916
DH952916

Powierzchnia

42,09 m2

Ilość pokoi

2

Piętro / Pięter

0 / 1

Rok budowy

2022

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

Gotowe do odbioru

Stan techniczny

idealny

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Opis

30°C przez 340 dni w roku, tropikalne słońce, szum oceanu od którego dzieli nas zaledwie 60 metrów, odgłosy przyrody, szeroka i śnieżnobiała plaża- to wszystko w prywatnym apartamencie z tarasem w bezpośrednim sąsiedztwie Oceanu Indyjskiego. Twój własny apartament, Twoja oaza spokoju i odpoczynku, do którego możesz przyjechać kiedy zechcesz. A dodatkowo, pod Twoją nieobecność, możesz zarabiać na wynajmie przy podziale z operatorem realnego przychodu. 

Inwestycja
Osiedle  ekskluzywnych apartamentów i willi, znajdujące się zaledwie w odległości 60 metrów od szerokiej, białej plaży i krystalicznie czystego oceanu, ma powierzchnię ok. 2 ha. Składa się ono z:
– 24 apartamenty (42, 64 i 90 m2) w kameralnej zabudowie,
11 luksusowych willi (3 warianty) z prywatnymi basenami, ogrodami oraz garażami
dużego basenu wspólnego,
– baru i food station,
– parkingu i konsjerża,
– Centrum Biznesowego,
– miejsca do zajęć grupowych (joga, zajęcia taneczne itp.).

Apartamenty
Apartamenty o powierzchni 42 m2, składają się z sypialni (11,39 m2), łazienki (4,08 m2), obszernego salonu z aneksem kuchennym (23 m2) i ponad 21 m2 tarasu.
Każdy apartament jest klimatyzowany oraz jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty oraz całkowicie wykończony w wysokim standardzie.

Wraz z zakupem apartamentu mają Państwo możliwość oddania go pod wynajem i uzyskiwaniem przychodu na poziomie nawet kilkunastu % rocznie!

Lokalizacja
Zanzibar ma bardzo złożoną historię, na którą pracowało wiele krajów. Można zauważyć tutaj wpływy Portugalii, Omanu, Persji, Arabii, Wielkiej Brytanii, a także obecnych od wielu lat Włochów, Niemców, Holendrów, którzy stanowią budowniczych historii, kultury i kulinariów
Zanzibaru.
Ta egzotyczna wyspa to idealne miejsce zarówno dla inwestora jak i dla wypoczywającego. Zanzibar wręcz żyje z turystyki dlatego też władze kraju już od dawna propagują politykę proturystyczną ułatwiając przy tym inwestorom procesy inwestycyjne pod względem technicznym, finansowym oraz prawnym.
Inwestycja zlokalizowana na wschodnim wybrzeżu Zanzibaru w miejscowości Bwejuu z bezpośrednim dostępem do szerokiej plaży i oceanu.
Sezon trwa tutaj ok 340 dni w roku a średnia temperatura w ciągu roku wynosi 30 °C!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka