899 000 zł

43,38 m2
2 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Śródmieście ul. Długa Grobla

Gdańsk Śródmieście

ul. Długa Grobla

899 000 zł

20 724 zł /m2

DH952735
DH952735

Powierzchnia

43,38 m2

Ilość pokoi

2

Piętro / Pięter

0 / 4

Rok budowy

2023

Rynek

Wtórny

Stan techniczny

bardzo dobry

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Ogródek

Tak

Winda

Tak

Opis

Subtelny apartament zlokalizowany w nowoczesnym budynku. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 39,44 m2, usytuowana na parterze budynku, dysponuje cudnym ogródkiem przydomowym. Nieruchomość w pełni urządzona i wyposażona. Pokój dzienny z otwartym aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka z prysznicem podłogowym. Wyjście na taras zarówno z pokoju dziennego jak i z sypialni. Nieruchomość jasna i przestronna. Dobór dodatków dodaje lekkości.

Dodatkowo: komórka lokatorka (3,94 m2) oraz miejsce w hali garażowej.

Nowo wybudowany kompleks mieszkalny w inwestycji Nowa Grobla stworzonego przez dewelopera Atal. Osiedle otoczone pasem zieleni z efektownymi kompozycjami roślinnymi. Przestrzeń pomiędzy obiektami  wypełniona wygodnymi ciągami dla pieszych. Na terenie inwestycji zabaw dla dzieci, wygodne drogi dojazdowe do budynków, chodniki dla spacerowiczów oraz ławki. Osiedle dostosowane dla osób niepełnosprawnych, winda w budynku.

Pomieszczenia
– Pokój dzienny z aneksem kuchennym
– sypialnia
– łazienka
– korytarz
– komórka lok. i miejsce postojowe

Lokalizacja
Nieruchomość w Śródmieściu gdańska przy ulicy Długa Grobla. Lokalizacja z pełną infrastrukturą, sklepy spożywcze, ryneczek. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy). Bliski dostęp do udogodnień gastronomicznych na Wyspie Spichrzów.

Zalety
– nowa nieruchomość
– hala garażowa
– taras

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka