522 000 zł

58,85 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Jasień

Gdańsk Jasień

522 000 zł

8 870 zł /m2

DH907888
DH907888

Powierzchnia

58,85 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

3 / 4

Rok budowy

2022

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

II kwartał 2023 r.

Stan techniczny

deweloperski

Winda

Tak

Opis

Inwestycja zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Inwestycja otoczona prywatnym parkiem, sąsiaduje ze Zbiornikiem Jabłoniowa, terenem spacerowym Zielony Staw Jasień oraz ścieżkami rowerowymi.
Inwestycja składa się z sześciu kameralnych trzy i czteropiętrowych budynków. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe z możliwością dostosowania miejsc postojowych do ładowania pojazdów elektrycznych. Na zewnątrz znajdują się wiaty rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe dla aut, a także prywatny, przestronny park.

Pomieszczenia ( 58,85 m²) :
– Salon + Aneks 19.71 m²
– Sypialnia 15,02 m²
– Sypialnia 10,56 m²
– Łazienka 6,55 m²
– Przedpokój 7,01m²
– Balkon 5,00 m²

Lokalizacja

W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i innymi dzielnicami miasta.
Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej pozwala na wygodne dotarcie do różnych części Obszaru Metropolitalnego. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, skąd można dotrzeć do Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza czy Gdyni. Osiedle od obwodnicy Trójmiasta dzieli zaledwie cztery minuty jazdy samochodem, a do Śródmieścia Gdańska dojedziemy już w 12 minut.

Zalety

– Nowoczesne osiedle
– Otoczone prywatnym parkiem, oddzielonym od ruchu samochodowego, przy czym tworzy bezpieczną strefę do zabaw i wypoczynku
– Bogata roślinność
– Bliskość Śródmieścia
– Rozwinięta komunikacja, przystanek autobusowy tuż przy osiedlu
– Strefy rekreacyjne dla osób w każdym wieku, naturalny plac zabaw z tyrolką, ścianą wspinaczkową i trampolinami, ogród sensoryczny, stoły piknikowe, ścieżka zdrowia oraz siłownia zewnętrzna.

Posiadam w ofercie inne mieszkania tej inwestycji !
Zapraszam do kontaktu !

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka