740 000 zł

62 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Pogórze ul. Paderewskiego

Pogórze

ul. Paderewskiego

740 000 zł

11 935 zł /m2

DH849103
DH849103

Powierzchnia

62 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

1 / 2

Rok budowy

2022

Rynek

Wtórny

Stan techniczny

bardzo dobry

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Winda

Tak

Opis

Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym, przestronnym mieszkaniu na prężnie rozwijającym się osiedlu Beauforta. Dwa pokoje wykończone w wysokim standardzie, duży, słoneczny balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie przerobione z trzech pokoi na dwa ( możliwość przywrócenia do planu pierwotnego – według aktu notarialnego 3 pokoje) Salon z aneksem usytuowany od południa z wyjściem na balkon, na którym nie brakuje słońca przez cały dzień. Widok z obu pokoi na atrakcyjny dziedziniec. Doskonałe , jako inwestycja. Sprawdzi się pod najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Mieszkanie zostało oddane w maju tego roku i jest wykończone z najwyższej jakości materiałów, wszystko zupełnie nowe, nigdy nie używane. Wszystkie sprzęty świetnej jakości i na gwarancji. Piękna , drewniana podłoga, wysokiej jakości szafki kuchenne. Osiedle otoczone zielenią, nowoczesne i funkcjonalne,  z bardzo bogatą infrastrukturą sportowo – rekreacyjną (boisko, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, ścianka wspinaczkowa, skatepark, stoły do ping ponga, piłkarzyki, szachy)

Pomieszczenia 
– salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
– sypialnia
– łazienka 
– korytarz
– komórka lokatorska
– miejsce parkingowe podziemne – dodatkowo płatne – 40 000 ( zakup obligatoryjny)

Lokalizacja
Osiedle Beauforta znajduje się w Pogórzu, na granicy z Gdynią, gdzie od wielu lat rozwija się nowa dzielnica położona blisko Zatoki Puckiej i zaledwie 8 kilometrów na północ od centrum Gdyni. Można tam zrobić codzienne zakupy oraz skorzystać z restauracji, kawiarni, klubu fitness oraz siłowni W bliskim sąsiedztwie znajdują się również szkoły, przedszkola, przychodnia i apteka, Gminna Strefa Rekreacji przy Osiedlu Beauforta oraz Centrum Sportowe Kosakowo. Do plaż w Rewie i Babich Dołach czy rezerwatu przyrody w Mechelinkach można dojechać autem w około 10 minut. Dzięki komfortowej ścieżce rowerowej w 15 do 20 minut można tam dotrzeć na rowerze. Niedaleko osiedla przebiegają linie autobusowe do Śródmieścia i innych rejonów Gdyni, a dzięki Estakadzie Kwiatkowskiego w 15 minut można dojechać do Obwodnicy Trójmiasta.
Pogórze jest objęte planami rozbudowy Północnej Kolei Aglomeracyjnej. Na lata 2021-2027 planowana jest budowa linii kolejowej łączącej okolice osiedla z centrum Gdyni.

Zalety
– słoneczne mieszkanie
– wykończenie w najwyższym standardzie
– wszystkie sprzęty zupełnie nowe
– niski czynsz – ok 400 zł przez cały rok
– dobrze rozwijające się osiedle
– przestronny balkon
– doskonałe pod dalszy najem
– komórka lokatorska
– miejsce w hali garażowej 
– jasne pomieszczenia z dużymi oknami
– piękna klatka schodowa
– domofon
– winda cichobieżna
– kameralny budynek
– eleganckie osiedle
– możliwość wydzielenie trzeciego pokoju ( zgodnie z pierwotnym planem)

Zapraszam na prezentację !

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka