527 000 zł

65,88 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Jasień

Gdańsk Jasień

527 000 zł

7 999 zł /m2

DH310155
DH310155

Powierzchnia

65,88 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

3 / 4

Rok budowy

2023

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

IV kwartał 2023 r.

Stan techniczny

deweloperski

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Ogródek

Tak

Winda

Tak

Opis

Nowa Inwestycja zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Układ komunikacji pieszej prowadzi do lasu i doliny Potoku Oruńskiego, gdzie został zaplanowany ciąg spacerowy zakończony platformą widokową oraz naturalny plac zabaw.

Inwestycja składa się z 145 mieszkań, w której znajdują się lokale o metrażach od 30 do 81,62 m². Ich integralną całość stanowią ogródki oraz balkony.
Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Pomieszczenia 65,88 m² :

– Pokój + aneks
– Sypialnia
– Sypialnia
– Łazienka
– Przedpokój
– Garderoba
– Balkon

Lokalizacja
W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i innymi dzielnicami miasta.
Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej pozwala na wygodne dotarcie do różnych części Obszaru Metropolitalnego. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, skąd można dotrzeć do Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza czy Gdyni. Osiedle od obwodnicy Trójmiasta dzieli zaledwie cztery minuty jazdy samochodem, a do Śródmieścia Gdańska dojedziemy już w 12 minut.

Zalety
Nowoczesne osiedle
– Otoczone prywatnym parkiem, oddzielonym od ruchu samochodowego, przy czym tworzy bezpieczną strefę do zabaw i wypoczynku
– Bogata roślinność
– Bliskość Śródmieścia
– Rozwinięta komunikacja
– Strefy rekreacyjne dla osób w każdym wieku, naturalny plac zabaw z tyrolką, ścianą wspinaczkową i trampolinami.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka