555 000 zł

71,23 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Jasień

Gdańsk Jasień

555 000 zł

7 792 zł /m2

DH854309
DH854309

Powierzchnia

71,23 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

1 / 4

Rok budowy

2022

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

Gotowe do odbioru

Stan techniczny

deweloperski

Balkon/taras

Tak

Ogródek

Tak

Winda

Tak

Opis

PROMOCJA !! RABAT 30 000 !
Nowa Inwestycja
zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Jasień. Inwestycja otoczona prywatnym parkiem, sąsiaduje ze Zbiornikiem Jabłoniowa, terenem spacerowym Zielony Staw Jasień oraz ścieżkami rowerowymi.

Gotowe do odbioru !!

Inwestycja składa się z sześciu kameralnych trzy i czteropiętrowych budynków. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe z możliwością dostosowania miejsc postojowych do ładowania pojazdów elektrycznych. Na zewnątrz znajdują się wiaty rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe dla aut, a także prywatny, przestronny park.

Pomieszczenia 71,2m² :
–  Przedpokój 10,53 m²
–  Łazienka 4,46 m²
–  Sypialnia 11,87m²
–  Sypialnia 13,24
–  Salon + Aneks 27,95 m²
–  Wc 3,18 m²
–  Balkon 8,23 m²

Lokalizacja
W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i innymi dzielnicami miasta.
Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej pozwala na wygodne dotarcie do różnych części Obszaru Metropolitalnego. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, skąd można dotrzeć do Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza czy Gdyni. Osiedle od obwodnicy Trójmiasta dzieli zaledwie cztery minuty jazdy samochodem, a do Śródmieścia Gdańska dojedziemy już w 12 minut.

Zalety
Nowoczesne osiedle
– Otoczone prywatnym parkiem, oddzielonym od ruchu samochodowego, przy czym tworzy bezpieczną strefę do zabaw i wypoczynku
– Bogata roślinność
– Bliskość Śródmieścia
– Rozwinięta komunikacja, przystanek autobusowy tuż przy osiedlu
– Strefy rekreacyjne dla osób w każdym wieku, naturalny plac zabaw z tyrolką, ścianą wspinaczkową i trampolinami, ogród sensoryczny, stoły piknikowe, ścieżka zdrowia oraz siłownia zewnętrzna

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka