2 514 889 zł

84,11 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Jelitkowo

Gdańsk Jelitkowo

2 514 889 zł

29 900 zł /m2

DH635477
DH635477

Powierzchnia

84,11 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

2 / 4

Rok budowy

2024

Rynek

Pierwotny

Ogrzewanie

CO miejskie

Stan techniczny

deweloperski

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Winda

Tak

Opis

Przestronny, 3 pokojowy apartament zlokalizowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku będącego częścią nietuzinkowej i kameralnej inwestycji w Gdańsku Jelitkowo. Inwestycja powstaje w środku parku – to idealne połączenie nowej zabudowy z naturą w postaci drzew, różnorodnych roślin oraz piaszczystej plaży i morza w odległości zaledwie 700 m. Całości dopełniają naturalne wykończenia budynków i części wspólnych oraz zabytkowa piwnica, w której będzie mieścić się prywatna winiarnia.
To miejsce, otulona zielenią harmonijnie łączy współczesny rytm życia z potrzebą wyciszenia i kontaktu z Naturą.

Lokalizacja
Nowopowstająca inwestycja będzie zlokalizowana na terenach dworsko- parkowych w Gdańsku Jelitkowo zaledwie 700 m od morza i piaszczystej plaży oraz w otoczeniu parkowej zieleni. To magiczna enklawa tuż nad Potokiem Oliwskim.
Miejsce jest idealnym połączeniem zieleni oraz nadmorskiego klimatu.
Jelitkowo to najbardziej pożądana dzielnica Gdańska dzięki bliskości do morza, kameralnej zabudowie oraz licznych terenów zielonych.
Łatwy dojazd do Sopotu oraz centrum Gdańska dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym blisko inwestycji.
Liczne szlaki pieszo-rowerowe znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie zachęcają do aktywnej formy spędzania czasu i relaksu.

Nieruchomość
3 pokojowy apartament o powierzchni 84,11 m2 zlokalizowany jest na terenie kameralnej inwestycji otoczonej starodrzewiem i parkami. Apartament posiada duże przeszklenia rozjaśniające wnętrza naturalnym światłem od strony południowo-zachodniej co pozwala cieszyć się niepowtarzalnymi widokami na otaczającą nas, zmieniającą się w rytmie pór roku roślinność. Apartament został zaprojektowany w sposób bardzo funkcjonalny co daje nam idealną przestrzeń do życia. Duży salon z przeszklonym wykuszem, wyjście na loggię oraz dodatkowe WC i garderoba są tego doskonałym przykładem. 
W standardzie każdy apartament będzie wyposażony w system SMART Home, który umożliwia zdalne oraz zautomatyzowane sterowanie funkcjami i wyposażeniem swojego apartamentu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nowoczesna technologia pozwala monitorować i optymalizować zużycie mediów, co skutkuje oszczędnością czasu i pieniędzy. 
Monitorowana inwestycja otoczona jest starodrzewiem dzięki czemu idealnie izoluje się od miejskiego zgiełku, gwarantując ciszę i spokój.
Dodatkowym atutem dla przyszłych właścicieli jest zabytkowa piwnica, w której będzie znajdować się winiarnia wyłącznie dla mieszkańców.
Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w hali garażowej za 50.000 zł.

Pomieszczenia
– salon z aneksem kuchennym (39,39 m2) od strony wschodnio-południowej z przeszklonym wykuszem oraz z wyjściem na dużą loggię (7,33 m2)
– 2 sypialnie (13,79 m2 i 11,90 m2) od strony południowej
– łazienka (6,01 m2)
– WC (2,71 m2)
– garderoba

Atuty
– monitorowana inwestycja otoczona parkiem,
– bezpośrednie sąsiedztwo plaży, morza i alejek rowerowych,
– system SMART Home,
– kameralna zabudowa,
– duże przeszklenia.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka