2 234 930 zł

93,2 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Gdańsk Oliwa ul. Opacka

Gdańsk Oliwa

ul. Opacka

2 234 930 zł

23 980 zł /m2

DH176364
DH176364

Powierzchnia

93,2 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

2 / 3

Rok budowy

2022

Rynek

Wtórny

Stan techniczny

deweloperski

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Ogródek

Tak

Winda

Tak

Opis

Kameralna inwestycja zlokalizowana została pomiędzy ulicą Opacką, a Potokiem Oliwskim, w historycznej części miasta Gdańsk Oliwa.  Klimatyczne  osiedle zostało zaprojektowane z dbałością o szczegół, otoczone zielonym  parkiem tworzącym harmonijną  przestrzeń,  łączącą  bliskość natury z pamięcią historyczna  miejsca. Zaaranżowany starannie park, nawiązujący różnorodnością roślinności do ogrodów cysterskich  sprawia, że mieszkańcy odnajdą tu  miejsce na spotkania,  podziwiając jednocześnie górującą ponad  wszystkim zabytkową Katedrę Oliwską.

Apartament o powierzchni użytkowej 93,2 m2 w ekspozycji południowej znajduje się na drugim piętrze budynku. Apartament trzypokojowy powiększony został o wygodny balkon. Główna sypialnia połączoną została dla komfortu użytkowania z funkcjonalną garderobą i prywatną łazienką. Do lokalu przynależy jedno miejsce  postojowe GA.3

Pomieszczenia
– pokój dzienny z aneksem kuchennym (33,1 m2)
– sypialnie (13,2 m2) (12,3 m2)
– garderoby (2,5 m2) (2,4 m2)
– łazienki (5,3 m2) (4,3 m2)
– WC (2,3 m2)
– hol (13,6 m2)

Lokalizacja
Nieruchomość przy ul. Opackiej w Gdańsk Oliwa. Wizytówką tej lokalizacji jest nastrojowy Park Oliwski, pełen kultury i inspiracji artystycznej. Nieopodal znajduje się Pałac Opatów prezentujący dzieła twórców sztuki nowoczesnej. Mino takich atutów, dzielnica jest ważnym punktem biznesowym, przyciągającym przedsiębiorców. Dogodny dojazd do każdego miejsca w Trójmieście. Przejazd ulicą Spacerową zaprowadzi do Obwodnicy Trójmiasta, a dalej w kierunku lotniska, autostrady A1 czy trasy S7.

Zalety
– osiedle ogrodzone i monitorowane
– wideodomofony i windy
– standard deweloperski
– duże przeszklenia
– niezwykle ciche miejsce.
– oryginalny plac zabaw z labiryntem z krzewów
– strefa rekreacyjna z saunami, spa oraz salą klubową

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka