Nasze usługi

Wynajem krótkoterminowy

Od ponad 11 lat z powodzeniem kompleksowo zarządzamy wynajmem apartamentów naszych Klientów.

Wyręczamy Właścicieli ponad 250 nieruchomości w Trójmieście w całym procesie najmu krótkoterminowego. Zajmujemy się dosłownie wszystkim. Zaczynamy od przygotowania mieszkania do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Przez cały okres współpracy organizujemy bieżące naprawy i konserwacje wyposażenia. Zapewniamy najlepszy marketing. Zajmujemy się bieżącą obsługą rezerwacji i opieką nad Gośćmi.

To właśnie kompleksowość usługi najbardziej cenią sobie nasi Klienci.

Zajmujemy się także najmem długoterminowym, dlatego gwarantujemy maksymalizację poziomu obłożenia. Łączymy w sposób elastyczny wynajem krótkoterminowy z wynajmem tradycyjnym po sezonie. Dzięki temu rozwiązaniu osiągamy możliwie najwyższe zyski dla Właściciela.

Bez względu na to czy chcesz wynajmować jedno mieszkanie, czy masz wiele apartamentów na wynajem, skutecznie zajmiemy się krótkoterminowym wynajmem Twojej nieruchomości.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom branży turystycznej, nieustannie pracujemy nad rozwojem naszego procesu wynajmu. Wszystko po to, aby zapewnić Klientom możliwie największy zysk, a Gościom najnowocześniejszą i przyjazną usługę. W 2021 roku jako pierwsi operatorzy obsługi apartamentów w Trójmieście wprowadziliśmy system zdalnego meldowania, który bardzo doceniają Turyści.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli mieszkań zlokalizowanych w centrum Sopotu, Gdyni i Gdańska.

Jeżeli chcesz, aby Twoja nieruchomość przynosiła maksymalne zyski z wynajmu, zleć to naszym Specjalistom i śpij spokojnie.

Zapraszamy do zgłoszenia nieruchomości na http://www.dhapartamenty.pl/zglos.php

Skontaktuj się

Z NAMI

  więcej
  zamknij Wyrażam zgodę na:

  Administratorem Państwa danych osobowych są spółki z Grupy DH (wskazane w Komunikacie RODO). Pełną treść klauzuli informacyjnej, dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie https://www.domhouse.pl/komunikat-rodo/.

  * Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie wszystkich zgód uniemożliwi przesłanie pełnej oferty.

  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  Nieruchomość została dodana do schowka

  Nieruchomość została usunięta ze schowka