1 275 000 zł
23 476 zł /m2
Powierzchnia
54,31 m2Ilość pokoi
3Piętro / Pięter
5 / 7Rok budowy
2024Rynek
WtórnyOgrzewanie
CO miejskieStan techniczny
deweloperskiWinda
TakNieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- Granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej zabudowy.
Mieszkanie idealnie nadaje się do podziału na 2 lokale lub wydzielenia 3 pokoi- świetne pod wynajem.
Jest to OKAZJA– inwestycja została w całości wyprzedana.
Lokalizacja
Nieruchomość mieści się w najbardziej pożądanej lokalizacji w Trójmieście- Wyspie Spichrzów. Dzięki doskonałemu położeniu w sercu Gdańska oraz nowo wybudowanej kładki dla pieszych nad rzeką właściciele apartamentu będą mogli cieszyć się bezpośrednim dostępem do licznych restauracji, teatrów, głównego deptaka Gdańska- ul. Długiej oraz marinie jachtowej znajdującej się po drugiej stronie Motławy.
Dodatkowym atutem jest dokonała komunikacja z pozostałą częścią Trójmiasta oraz lotniskiem dzięki bliskości przystanków autobusowych, tramwajowych i dworcowi kolejowemu.
Nieruchomość
Funkcjonalna, możliwa do podziału nieruchomość położona jest na 5 piętrze, 7-dmio piętrowego apartamentowca na Wyspie Spichrzów. Nieruchomość będzie wykończona w standardzie deweloperskim i posiada widok na patio.
Dodatkowym atutem jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń sięgająca do 2,80 m2.
Idealnie sprawdzi się jako apartament pod wynajem lub jako second home. To również idealna inwestycja zabezpieczająca kapitał na długie lata.
W budynku będzie znajdować się lobby z całodobową ochroną, na klatkach monitoring.
Pomieszczenia
– open space (50 m2) od strony południowej (możliwość przerobienia na 2 sypialnie i salon z aneksem)
– łazienka (5 m2)
Atuty
– prestiżowa inwestycja i pożądana lokalizacja
– widok na patio
– całodobowa ochrona, monitoring
– idealna inwestycja zabezpieczająca kapitał
– możliwość podziału na 2 lokale lub wydzielenia 3 pokoi
Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć 23% VAT.
Nieruchomość została dodana do schowka
Nieruchomość została usunięta ze schowka