Opinie Klientów Dom & House


„Bardzo profesjonalna opieka, począwszy od prezentacji mieszkania, poprzez kwestie formalne podpisania umowy i zorganizowane spotkanie z osobą wynajmującą mieszkanie. Moja agentka, Pani Agnieszka Olszewska, zadbała o to, aby każdy istotny szczegół, dotyczący mojego bezpieczeństwa był w formie zapisu w umowie. Niesamowicie miła atmosfera w tym jednak dość stresującym momencie. Polecam bardzo.”

~ Joanna


 

„Współpraca z Panem Konradem Matejek w trakcie realizacji wynajmu mieszkania była na bardzo wysokim poziomie. Wszelkie formalności zostały wykonane profesjonalnie. Pan Konrad to uprzejmy, miły pracownik Dom & House. Polecam jego usługi oraz usługi firmy Dom & House.”

~ Dariusz Chaborski


 

„Profesjonalna i zaangażowana obsługa.”

~ Wiesław Nowogórski


 

„Z całego serca polecam usługi Pani Ewy Zielińskiej! To prawdziwa profesjonalistka w swoim fachu. Jej zaangażowanie, wiedza i doświadczenie w branży nieruchomości przekładają się na wyjątkową jakość obsługi. Dzięki niej cały proces najmu mieszkania przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Pani Ewa wyróżnia się nie tylko doskonałą znajomością rynku, ale również empatycznym podejściem do klienta. Potrafiła dokładnie wsłuchać się w moje potrzeby i znaleźć dla mnie idealną nieruchomość, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Dzięki niej proces wynajmu był prawdziwą przyjemnością.”

~ Radek


 

„Pani Alicja Borowicz to profesjonalna obsługa klienta, jaką można sobie tylko wymarzyć. Przygotowana profesjonalnie, ale z drugiej strony nie wybiegająca przed szereg. Umiejąca się znaleźć w każdej sytuacji. Jeśli popełni nawet jakiś błąd nie mający najmniejszego znaczenia potrafi przyznać rację drugiej stronie, nie upierając się przy swoim.”

~ Krzysztof


 

„Pani Alicja Borowicz wykazała się zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym etapie procesu sprzedaży. Dzięki staraniom pani Alicji szybko i sprawnie działka została sprzedana. Polecam usługi biura Dom & House, a zwłaszcza Alicję Borowicz, kompetentnego pośrednika nieruchomości.”

~ Zbigniew


 

„Współpraca z Panią Natalią Gerhmann to najlepsza współpraca w naszym życiu! Przemiła i zawsze uśmiechnięta kobieta. Profesjonalista w swojej dziedzinie!! Zawsze była dostępna, zawsze doradziła. Nasza anioł od nieruchomości! Jestem bardzo, bardzo wdzięczna i jak skończymy remont, obowiązkowo zaprosimy na szampana!”

~ Malenko Inna


 

„Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną Kozłowską z agencji Dom & House. Pani Joanna jest wyjątkową osobą, znającą się na swojej pracy. Jest kompetentna, profesjonalna i zaangażowana na każdym etapie, a dbałość o klienta sprawia, że można jej w pełni zaufać.”

~ Mirosława


 

„Zakupiłem dom przy wsparciu Pani Natalii Gerhmann. Profesjonalne wsparcie, szybka komunikacja, opieka do końca transakcji.”

~ Dominik


 

„Bardzo wysoko oceniam moją współpracę z Panią Ewą Zawadzką, reprezentującą firmę Dom & House w zakresie sprzedaży mieszkania. Od samego początku Pani Ewa Zawadzka okazała się wyjątkowo sympatyczną, życzliwą osobą, która przeprowadziła transakcję zbycia mojego mieszkania z dużym profesjonalizmem. Z pełnym zaufaniem powierzyłam tej Pani klucze do mieszkania i od tamtego dnia już byłam na bieżąco informowana o postępach w sprzedaży nieruchomości. Duża wiedza i doświadczenie Pani Ewy Zawadzkiej w branży obrotu nieruchomościami spowodowały, że sprzedaż mieszkania odbyła się sprawnie. Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Ewę Zawadzką i firmę Dom & House.”

~ Elżbieta Śliwińska-Sosińska


 

„Współpracowaliśmy z Panią Moniką z Dom & House. Świetny kontakt od samego początku, do samego końca udanej współpracy. W przeciągu miesiąca została znaleziona osoba pod wynajem. Pełna pomoc przy przygotowaniu ogłoszenia, umowy wynajmu, współpracy z notariuszem, weryfikacji potencjalnego wynajmującego. Zdecydowanie polecam.”

~ Maciej


 

„Z całego serca polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House, a przede wszystkim z Panią Katarzyną Komorek. Pani Kasia już od pierwszego telefonu, a właściwie smsa, okazała się być ciepłą, a jednocześnie konkretną i godną zaufania osobą. Sprawnie przeprowadziła mnie przez cały proces kupna mieszkania, sprawdzając każdy szczegół i w razie niejasności rozwiązując napotkane trudności. Była ze mną w stałym kontakcie, dzięki czemu wiedziałam na jakim etapie zakupu mieszkania jestem. Załatwiła wszelkie niezbędne formalności, dlatego nie musiałam się o nic martwić. Pani Kasia działa szybko i sprawnie, dotrzymuje przy tym danego słowa. Dzięki Pani Kasi kupiłam swoje wymarzone mieszkanie w Gdyni. Serdecznie polecam :)”

~ Małgorzata Radny


 

„Pełen profesjonalizm. Bez uwag, a to dzięki wzorowej postawie Pani Aleksandry. Szczerze polecam.”

~ Jacek Pietkiewicz


 

„Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Komorek za profesjonalną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Szybko i sprawnie. Dziękujemy!”

~ Andreas Drabek


 

„Polecamy z całego serca. Pani Ewa Zawadzka specjalistka w sprzedaży mieszkania. Samochodu tak szybko nie kupiliśmy jak mieszkanie od niej. Wszystkie informacje udzielane w ekspresowym tempie, punktualna i sympatyczna.”

~ Anna


 

„Pan Aleksander okazał się wiarygodnym partnerem do współpracy. Reagował na nasze sugestie odnośnie dzierżawcy. Po naszej akceptacji – szybko i płynnie doprowadził do podpisania umowy.”

~ Rafał Predenkiewicz


 

„Bardzo sprawnie zorganizowany cały proces.”

~ Lucyna


 

„Chciałabym podzielić się moją opinią o pani Katarzynie Komorek, będącej specjalistą ds. nieruchomości w całym tego słowa znaczeniu. Zleciłam znalezienie najemcy w grudniu 2023 i w lutym już go miałam. Komuś może się wydawać to długi termin, ale warto było czekać. Pani Katarzyna selekcjonuje potencjalnych najemców bardzo dokładnie i nie poleca pierwszej z brzegu osoby. Poza tym jest osobą słowną, punktualną i otwartą na problemy wynajmującego. Jestem bardzo zadowolona i czystym sumieniem panią Katarzynę Komorek polecić.”

~ Katarzyna Kuncewicz


 

„Bardzo dobra agencja. Mikołaj Łopuski zapewnił wysokiej jakości pomoc w procesie wynajmu. Polecam.”

~ Pavel Pabylets


 

„Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu usługi Pana Roberta Krasnodębskiego z Dom & House. Niezwykle empatyczny człowiek, profesjonalny, pełen spokoju. Od momentu pierwszego spotkania do finalizacji transakcji upłynęło 2,5 miesiąca, co uważam za bardzo dobry wynik. Na każdym etapie mogłam liczyć na merytoryczną pomoc Pana Roberta i ludzkie wsparcie. Serdecznie polecam. Sama skorzystałam z usług Pana Roberta z polecenia znajomych i była to doskonała rekomendacja.”

~ Małgorzata Babirecka


 

„Szczere podziękowania dla Pani Marzeny Gąsiorowskiej, która to pomogła w sprzedaży naszej nieruchomości. Przed ostatecznym wyborem agencji Dom & House spotkaliśmy się z trzema agentami. P. Marzena była zdecydowanie najlepsza – ze świetnym wyczuciem rynku oraz naszych potrzeb. Nieruchomość została zaprezentowana w sposób o jaki prosiliśmy i ostatecznie sprzedana w ciągu jednego dnia od publikacji ogłoszenia i to w uzgodnionej cenie, która nas w pełni satysfakcjonowała. W kolejnych etapach p. Marzena pomogła nam również w załatwieniu wszystkich spraw urzędowych, co było niezwykle cenne, zważywszy na naszą nieobecność w Trójmieście. Niewielu na rynku jest takich profesjonalistów. Zdecydowanie polecamy i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości!”

~ Karol RF


 

„Profesjonalna obsługa i pomoc przy sprzedaży mieszkania. Bardzo polecam Panią Monikę Estrop, która ma ogromną wiedzę i potrafi wyjaśnić nawet zawiłe zapisy prawne w sposób zrozumiały dla wszystkich stron!”

~ Agnieszka


 

„Zdecydowanie polecam biuro Dom & House przy zakupie mieszkania. Pan Robert Krasnodębski jest prawdziwym profesjonalistą – bardzo kontaktowy, sympatyczny, świetnie skoordynował transakcję i rozwiał wszelkie wątpliwości. Oprócz tego korzystałam również z usług Pani Joanny Langowskiej jeśli chodzi o doradztwo kredytowe i również polecam!”

~ Joanna


 

„Dzień Dobry, chciałabym serdecznie polecić biuro Dom & House, a w szczególności Pana Mikołaja Łopuskiego, dzięki któremu w bardzo szybki i profesjonalny sposób udało się wynająć nieruchomość. Pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, otwartość. Jest to osoba bardzo miła i kompetentna. Pomaga przy wszystkich formalnościach i zawsze służy radą. Z całego serca polecam współpracę z Panem Mikołajem Łopuskim.”

~ Karolina i Jarek


 

„Profesjonalna obsługa klienta. Pani Magdalena Mierzyńska przygotowała wszystkie niezbędne dokumenty, zorganizowała prezentację nieruchomości w wybranym terminie oraz umówiła spotkanie z notariuszem. Dyspozycyjność i profesjonalizm. Polecam.”

~ Agnieszka Świerczek


 

„Chciałabym serdecznie polecić panią Aleksandrę Szarafińską oraz firmę Dom & House, dzięki którym proces sprzedaży mojej nieruchomości przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta, które doświadczyłem ze strony pani Aleksandry, zasługują na szczególne wyróżnienie. Wszystkie etapy transakcji były jasno wyjaśnione, a wszelkie moje pytania szybko i kompetentnie rozwiane. Jestem niezmiernie zadowolony z poziomu obsługi i z całą pewnością będę polecał Dom & House swoim znajomym oraz rodzinie, planującym zakup, wynajem czy sprzedaż nieruchomości. Dziękuję za profesjonalizm i zaufanie, które zdecydowanie zostało docenione. W przyszłości, w razie potrzeby, na pewno skorzystam z usług pani Aleksandry i firmy Dom & House ponownie.”

~ Mariola Siemińska


 

„Jestem klientką biura Dom & House, moją nieruchomością opiekowała się Pani Ewa Zawadzka. Jej profesjonalizm, a także empatia, indywidualne podejście do klienta jest absolutnie wyjątkowe. Przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy transakcji. Wszystko przebiegło sprawnie i bez większych turbulencji. Jeśli ktoś chce sprzedać lub kupić nieruchomość, bez wahania mogę polecić Panią Ewę z Dom & House.”

~ Beata


 

„Pełen profesjonalizm i poświęcenie, doskonałe przygotowanie oferty, jak i sprzedaży nieruchomości. Pani Aleksandra Szarafińska jest wspaniałym człowiekiem przede wszystkim, a współpraca z nią jest przyjemnością, spokój i dobre porady pomogły w procesie sprzedaży nieruchomości, a problemy zawsze się pojawiają, zawsze była na miejscu. Spokojem, rozwagą, dobrą radą, bardzo pomocna, czułem się spokojny, bo nad wszystkim czuwała. U notariusza przy przekazaniu lokalu czułem, że jest po naszej stronie i to jest wspaniała cecha. Pieniądze, choć bardzo ważne, nie przyćmiły naszej współpracy, czuliśmy partnerstwo i zaangażowanie. Jeszcze raz dziękujemy, pozdrawiamy serdecznie.”

~ Mariola i Andrzej


 

„Bardzo polecam współpracę z panią Urszulą Rułkowską-Kempską. Bardzo doświadczona osoba. Mieszkanie wcześniej było wystawione przez prawie rok, a zostało sprzedane przez panią Ulę w 3 tygodniu współpracy. Rewelacyjna opieka na każdym etapie sprzedaży.”

~ Dorota


 

„Współpracowałam z Panem Robertem Krasnodębskim. Profesjonalizm, świetny kontakt i wsparcie przy sprzedaży mieszkania.”

~ Basia


 

„Bardzo profesjonalny pośrednik. Merytoryka i kultura osobista na wysokim poziomie. Wyróżnia się na tle innych osób w tej profesji pozytywnie.”

~ PO


 

„Od 5 lat współpracuję z Panią Ewą Zawadzką i uważam, że jest najwyższej klasy specjalistką w dziedzinie nieruchomości i współpracy z klientem, jest miła i taktowna.”

~ Elżbieta i Tomasz


 

„Świetny kontakt z panem Konradem – zarówno telefoniczny, jak i osobisty, wszelkie wsparcie w kwestiach początkowej organizacji i ustaleń, dostępność i możliwość konsultacji z wszelkimi wątpliwościami, po prostu super.”

~ Natalia i Adrian


 

„Pani Alicja Borowicz bardzo pomogła nam wybrać mieszkanie i bezproblemowo przeprowadziła nas przez cały proces kupna, przypominając o goniących terminach i wszystkich niezbędnych formalnościach. Na dodatek, to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam, jest to Agent, któremu zależy na zadowoleniu obu stron, a to zdarza się rzadko. 10/10.”

~ P. B-K.


 

„Polecam tak profesjonalną pomoc w szybkim sprzedaniu nieruchomości.”

~ Marcin S.


 

„Bardzo pozytywnie, polecam serdecznie. Pani Melania poprowadziła całą sprzedaż bezproblemowo. Dziękujemy.”

~ Karolina


 

„Pełen profesjonalizm! Przesympatyczna pani Magda, z którą mam przyjemność współpracować jest mega aktywna, otwarta i bardzo skuteczna! Polecam.”

~ Wojtek


 

„Pan Robert Krasnodębski wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym etapie procesu sprzedaży. Od początku dokładnie zapoznał się z moją nieruchomością i jej otoczeniem, a następnie zorganizował profesjonalną sesję zdjęciową i przygotował atrakcyjny opis mieszkania, dzięki któremu udało się sprzedaż mieszkanie w rekordowo krótkim czasie. Regularnie informował mnie o postępach w sprzedaży i na bieżąco odpowiadał na wszystkie moje pytania. Dzięki staraniom pana Roberta udało mi się uzyskać satysfakcjonującą cenę za moje mieszkanie. Cała współpraca przebiegała w sympatycznej i bezproblemowej atmosferze. Pan Robert jest godny zaufania i zawsze dba o interesy swoich klientów. Z całą pewnością mogę polecić jego usługi każdemu, kto szuka rzetelnego i kompetentnego pośrednika w sprzedaży nieruchomości.”

~ Maciej


 

„Poszukiwałem mieszkania poprzez różne agencje, Dom & House była jedną z nich. Po poznaniu moich preferencji Pani Alicja Borowicz zaproponowała mi obiekt, który dopiero co znalazł się wśród ofert Agencji, a który idealnie mi odpowiadał. Potem prowadzony byłem bezbłędnie przez wszystkie etapy kupna mieszkania. Opiekunka z Agencji odpowiadała wyczerpująco na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Uzgadnialiśmy poszczególne etapy kupna z uwzględnieniem moich możliwości. Po przeprowadzonej transakcji poinformowała mnie o wszystkich obowiązkach, które na mnie ciążą w związku z zakupem mieszkania – w stosunku do wspólnoty mieszkaniowej, miasta, sądu wieczysto-księgowego, dostawców energii. Miałem też możliwość uzyskania dodatkowych wyjaśnień już po pewnym czasie od zakupu. Dziękuję Agencji Dom & House za pomoc w znalezieniu i zakupie mieszkania. Polecam Agencję wszystkim, którzy chcą kupić nieruchomość.”

~ Cezary


 

„Rzeczowo i profesjonalnie została mi przedstawiona interesująca propozycja danego lokalu.”

~ Robert Jaworski


 

„Niesamowite ułatwienie! Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług pośrednika, był to mój pierwszy zakup nieruchomości z Dom & House. Z całą pewnością polecam Panią Joannę Langowską i Pana Mikołaja Łopuskiego! Transparentność, dbałość o szczegóły, profesjonalizm z dużą nutą ludzkiego podejścia do sprawy i zdrowego rozsądku. Polecam wszystkim, a będą naprawdę dobrze zaopiekowani!”

~ Marta


 

„Pani Alicja Borowicz jest osobą kontaktową, wykazała się bardzo wysokim profesjonalizmem na każdym etapie zlecenia. Bardzo sobie cenię współpracę z Panią Alicją.”

~ Wojciech


 

„Pełen profesjonalizm i efektywność! Polecam!”

~ JB


 

„Wynajem mieszkania. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, czyli tak jak powinno być zawsze.”

~ Adrian


 

„Bardzo dobry kontakt z biurem. Widać profesjonalizm i zaangażowanie przedstawiciela. Mogę polecić to biuro każdemu, kto chce kupić/sprzedać nieruchomość.”

~ Bogdan


 

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Aleksandrą Szarafińską z firmy Dom & House. Transakcja przebiegła bezproblemowo, a Pani Aleksandra była pomocna na każdym jej etapie. Polecam serdecznie współpracę z Panią Aleksandrą.”

~ Marek


 

„Polecam współpracę z Panem Konradem Matejek. Jego wiedza pozwala klientom poczuć, że znaleźli się w dobrych rękach, ale to niezwykła umiejętność budowania relacji i zaufania wyróżnia Go spośród innych profesjonalistów. Suma tych cech jest kluczem do sukcesu. Współpraca z Panem Konradem jest przyjemna i efektywna. Cieszę się, że mieliśmy tę przyjemność. Bardzo zachęcam :)”

~ Anna


 

„Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Kamilą Bernad, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Prowadzenie całej transakcji kompleksowo od A do Z – począwszy od ustalenia realnej wartości danej nieruchomości, robienia zdjęć , umawianie spotkań z potencjalnymi klientami, sporządzenia niezbędnej dokumentacji, umawianie spotkań z notariuszem, aż po przekazanie kluczy nowemu właścicielowi. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!”

~ Jolanta


 

„Pani Aleksandra wykazała się pełnym profesjonalizmem i spokojem, cały czas mając rękę na pulsie, przy dość dużej i trudnej transakcji. Zawsze była pod ręką, dbając o rozładowanie problemów, doradzając spokojne posunięcia, transakcja została sprawnie sfinalizowana, skrzętnie przeprowadziła przekazanie nieruchomości, uważnie sprawdziła dane u notariusza. Pilnowała obiegu dokumentów, przypominając o terminach. Jest osobą ciepłą i uśmiechniętą, wzbudza pełne zaufanie i godnie reprezentuje Klienta, wspomagając jego decyzje. Transakcja, jak i sprzedaż, przebiegły szybko i sprawnie, a jej wskazówki w przygotowaniu nieruchomości do profesjonalnych zdjęć pomogły szybko sprzedać dom.”

~ Andrzej


 

„Pełen profesjonalizm, duża elastyczność i świetne podejście. Dziękujemy Pani Katarzynie Komorek za pomoc w znalezieniu naszego miejsca :)”

~ Wojtek Gniadzik


 

„Mieszkam za granicą, więc postanowiłam oddać swoje nieruchomości do sprzedaży w Polsce w ręce pani Katarzyny Komorek z agencji Dom & House. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, ponieważ mamy łatwy kontakt przez WhatsApp, a pani Katarzyna zawsze odpowiada na moje zapytania. Dla mnie kontakt z osobą, która ma podobne spojrzenie na świat, podobnie czuje,  jest bardzo ważny. Nie ma presji, pośpiechu, a wszystko dzieje się w profesjonalny sposób. Wiemy, że wszystko dzieje się we właściwym czasie i klient, ten właściwy, pojawi się, kiedy będzie odpowiedni moment. Polecam z całego serca Dom & House jeśli ktoś ma w planie sprzedaż swoje nieruchomości.”

~ Bożena


 

„Bardzo dobra komunikacja, uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Bezproblemowy kontakt z klientem. Serdecznie polecam!”

~ Małgorzata Newton


 

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą Filipek. Pani Beata jest niesamowicie profesjonalnym, rzetelnym i pomocnym agentem nieruchomości. Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy, czuliśmy się zaopiekowani. Profesjonalne podejście i umiejętność rozwiązywania wszelkich kwestii związanych ze sprzedażą sprawiły, że proces był bezstresowy i efektywny. Lepiej nie mogliśmy trafić! W przyszłości jeśli będę potrzebować pomocy przy sprzedaży/kupnie nieruchomości na pewno wrócę do Pani Beaty, a swoim znajomym będę mogła z czystym sumieniem polecać te fantastyczną kobietę jaką jest Pani Beata.”

~ Małgorzata


 

„Polecam współpracę z Panią Beatą Winkel reprezentującą Dom & House Nieruchomości. Pani Beata to osoba kompetentna, rzetelna i sympatyczna. Od początku do końca pełen profesjonalizm.”

~ Elżbieta


 

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Joanna z pełnym zaangażowaniem przeprowadziła mnie przez cały proces uzyskania kredytu. Polecam!”

~ Monika


 

„Dziękuję za współpracę i bardzo polecam Panią Ewę Zielińską, podkreślając jej pełen profesjonalizm i wysoką kulturę osobistą. 100% znajomości zagadnienia oraz sympatyczna obsługa sprawiły, że cała transakcja przebiegła bardzo miło i sprawnie. Wszystkim polecam współpracę z Panią Ewą.”

~ Piotr


 

„Pani Natalia była bardzo pomocna i kompetentnie udzieliła nam pomocy.”

~ Kornelia Krajdocha


 

„Polecam firmę Dom & House, pełne zaangażowanie w sprzedaż działki, profesjonalne podejście do klienta. Proces sprzedaży został przeprowadzony w sposób idealny.”

~ Stanisław


 

„Chcielibyśmy wspólnie z Żoną podziękować Panu Aleksandrowi za jego profesjonalizm i zaangażowanie w Procesie kupna naszego pierwszego mieszkania. Był bardzo pomocny i zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania i pomóc nam w każdym kroku. Podziękowania należą się również Panu Kordianowi, który rzetelnie i sprawnie przeprowadził nas przez proces kredytowy. Gorąco polecamy usługi Dom & House każdemu, kto szuka doświadczonego i zaangażowanego pośrednika nieruchomości.”

~ Szymon


 

„Współpraca z Panią Magdą była bardzo zadowalająca. Wiedza Pani Magdy odnośnie rozwiązania problemów ze sprzedażą działki rolnej jest imponująca. Wszystko przebiegło pozytywnie. Bardzo polecam.”

~ Przemek


 

„Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa! Polecam w 100%.”

~ Patryk


 

„Polecam Panią Magdę Prusik – bardzo skuteczna, młoda i pełna energii dziewczyna. Naprawdę szybko znalazła mi nabywców mieszkania. Sprawnie sfinalizowana transakcja, wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze.”

~ Barbara Bo


 

„Polecam biuro, zwłaszcza Pana Konrada, pełen profesjonalizm od pierwszej rozmowy, aż do finalizacji oferty jak i już po zawarciu umowy. Podejście do klienta na najwyższym poziomie!! Polecam.”

~ Karina


 

„Podziękowania za transakcję dla Dominiki Aranowskiej. Klient kupujący nie był zbyt łatwy, więc tym bardziej doceniamy.”

~ Mateusz C.S.


 

„Mam jak najlepszą opinię o zaangażowaniu i fachowości Pani Hanny Mendelewskiej, za której pośrednictwem szybko i sprawnie wynajęłam mieszkanie. Miałam już za sobą współpracę z innym biurem, którą bardzo źle wspominam i tym bardziej jestem wdzięczna za bezstresowe, profesjonalne i skuteczne działania Pani Hani, które doprowadziły do pomyślnego i sprawnego wynajmu, cały czas w dobrej, miłej atmosferze i przekonaniu, że trafiłam z moją sprawą w ”dobre ręce”. Myślę, że mogę każdemu polecić Panią Hanię jako dobrego fachowca i empatyczną osobę.”

~ Mirosława Śledzinska


 

„Pani Melania Lipińska z Dom & House doskonale zaopiekowała się mną, gdy szukałam mieszkania. Udostępniła lokale w interesującej mnie okolicy, oprowadziła po wybranym i negocjowała punkty umowy z wynajmującym. Zaangażowanie i profesjonalizm! Polecam Dom & House!”

~ Beata


 

„Obsługa profesjonalna, pełne zaangażowanie w dążeniu do satysfakcji z obu stron.”

~ Danuta Sanecka


 

„Polecam, bardzo profesjonalne podejście.”

~ Patryk


 

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy p.Hanną Mendelewską, ze spokojem potrafi wytłumaczyć wszystkie sprawy związane z wynajmem. Załatwi wszystko, przyszliśmy tylko na podpisanie umowy. Godna polecenia. Pozdrawiamy.”

~ Wiola


 

„Naprawdę udana współpraca. Śmiało mogę polecić agencję do zajęcia się sprzedażą mieszkania. Wszystko zapięte na ostatni guzik, pełen profesjonalizm. Dziękuję!”

~ Dagmara


 

„Pełen Profesjonalizm od A do Z.”

~ Bartosz Peszyński


 

„Miło, fachowo i konkretnie. Polecam!”

~  Wojtek


 

„Bardzo polecam firmę Dom & House oraz Panią Hannę – pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni!”

~  Wiktoria


 

„Osoba bardzo komunikatywna, niezwykle zaangażowana i pomocna. Na samym początku pokazała jaki jest rynek. Czego się spodziewać i jak będą wyglądały następne miesiące w obliczu „kryzysu kredyt 2%”. Niska cena za usługę. Podpisałem na wyłączność i nie żałuję. W dwóch słowach: pełen profesjonalizm.”

~  Andrzej Reiter


 

„Profesjonalnie, rzeczowo, z dbałością o szczegóły, jesteśmy bardzo zadowoleni.”

~ Barbara


 

„Pani Monika Estrop wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem przy zakupie naszej nieruchomości. W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie. Czuliśmy się zaopiekowani, a wszystkie nasze wątpliwości Pani Monika wyjaśniała z dużą cierpliwością. Szczerze polecamy Panią Monikę znajomym jako pomoc w sprzedaży/kupnie nieruchomości.”

~ Dagmara


 

„Dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania, Pani Urszula Kempska ogarnęła temat dosłownie w tydzień, cudowna osoba, doskonały kontakt. Polecam.”

~ Dorota


 

„Szybka i sprawna obsługa umowy najmu. Gorąco polecam i dziękuję za profesjonalną obsługę Pani Urszuli Kempskiej.”

~ Rafał


 

„Miła i profesjonalna współpraca, zawsze do dyspozycji klienta.”

~ Klient


 

„Dziękujemy za pomoc w sprzedaży mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie, czuliśmy się zaopiekowani, a sprzedaż odbywała się na odległość. P. Joanna była zawsze pod telefonem, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Polecamy.”

~ Agnieszka


 

„Dziękuję pani Dominice Aranowskiej z agencji Dom & House za profesjonalne i kompleksowe doradztwo oraz przygotowanie transakcji. Dla mnie,  jako obcokrajowca, dokumentacja i dokumenty notarialne zostały błyskawicznie przetłumaczone na język angielski. Polecam kontakt z agencją Dom & House i panią Dominiką Aranowską.”

~ Natalja


 

„Szybko, terminowo, skutecznie.”

~ Adam


 

„Pani Joanna Kozłowska przeprowadziła proces w pełni profesjonalnie, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Bezproblemowy kontakt, a wszelkie kwestie związane z transakcją były realizowane od ręki.”

~ DB


 

„Proces załatwienia usługi najmu mojego lokalu mieszkalnego był przeprowadzony szybko i profesjonalnie.”

~ Z.C.


 

„Współpraca z Panią Melanią Lipińską, reprezentującą firmę Dom & House, była dla mnie wielką przyjemnością. Pani Melania była bardzo pomocna i profesjonalnie potraktowała moją sprawę. Nie miałam żadnych problemów w trakcie załatwiania formalności i w przyszłości na pewno skorzystam z usług firmy Dom & House. Zdecydowanie polecam.”

~ Krystyna


 

„Dobra komunikacja, profesjonalna obsługa klienta. Polecam.”

~ Maciek


 

„Szybka, kompletna i kompetentna pomoc w znalezieniu i sfinalizowaniu najmu mieszkania. Wszystkie formalności ogarnięte, łącznie z umówieniem notariusza. Polecam.”

~ J61


 

„Serdeczne podziękowania za miłą, i skuteczną obsługę sprzedaży mojej nieruchomości. Panie Aleksandrze, na pewno wrócę z kolejnymi tematami. Życzę Wesołych Świąt i wielu sukcesów w Nowym Roku 2024 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”

~ Magdalena Adamus


 

„Pani Alicja wykazała się pełnym profesjonalizmem od początku  do końca. Polecam agencję Dom & House jak najbardziej. Wysokie standardy i pełne wsparcie klienta. Mocna szóstka.”

~ Adam Fulczyk


 

„Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną wszystkim, którzy potrzebują wsparcia agencji przy wynajmie mieszkania. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w sprzedaży. Polecam.”

~ Andżelika


 

„Za tak profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie chętnie zapłaciłam prowizję za pośrednictwo przy wynajmie mieszkania 😉 Dziękuję serdecznie Pani Dominice Aranowskiej za profesjonalizm z uśmiechem! Życzę równie zadowolonych Klientów jak ja ;-)”

~ Beata


 

„Umowa wynajmu przebiegła szybko i sprawnie.”

~ Igor


 

„Zaangażowanie 6,0; pomoc 6,0; fachowość 6,0! Polecam wszystkim, w szczególności tym bardziej wymagającym klientom”

~ Michał


 

„Witam. Polecam pana Mikołaja Łopuskiego do prowadzenia, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Bardzo miły, cierpliwy i kompetentny. Na pewno jeżeli będzie taka potrzeba to powierzę panu Mikołajowi załatwienie następnych moich spraw. Dziękuję.”

~ Elżbieta Jurkiewicz


 

„Bardzo profesjonalna obsługa, duże zaangażowanie. Korzystałem drugi raz z usług firmy Dom & House i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi tej firmy.”

~ Henryk Bieniek


 

„W ubiegłym miesiącu za pośrednictwem Firmy Dom & House nabyłem nieruchomość lokalową. Firmę reprezentował Pan Robert Krasnodębski. Z przyjemnością muszę podkreślić profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo miłą współpracę z Panem Robertem. Rzec by można – właściwa osoba na właściwym miejscu. Pierwszy nasz kontakt był podczas prezentacji mieszkania w Gdyni. Po krótkiej rozmowie i mojej sugestii, że chcę dokonać zakupu pod inwestycję, Pan Robert zachęcił mnie do obejrzenia mieszkania przy Starówce w Gdańsku. Po tej prezentacji od razu zdecydowałem się na zakup przedmiotowej nieruchomości, choć wcześniej myślałem wyłącznie o Gdyni. Jestem przekonany, że przedmiotowy zakup jest bardzo trafny i to dzięki działaniom Pana Roberta. Od ponad 30 lat prowadzę biuro nieruchomości, stąd moja ocena pracy Pana Roberta Krasnodębskiego jest profesjonalna. Według mnie Pan Robert lubi tę pracę i dlatego tak dobrze i profesjonalnie ją wykonuje.”

~ Leszek Wójcik


 

„Pana Konrada Matejek oceniam jako bardzo kompetentnego i zaangażowanego agenta, sprawnie znalazł najemców, był niezwykle uprzejmy i pomocny, natomiast komunikacja przebiegała bezproblemowo. Polecam”

~ Barbara


 

„Pani Beata Filipek przeprowadziła sprzedaż naszego mieszkania w profesjonalny i rzetelny sposób. Odpowiednio wcześnie poinformowała mnie jakie dokumenty i zaświadczenia powinniśmy przygotować, co w sytuacji zmieniających się przepisów było niezwykle pomocne. Firma jak najbardziej godna polecenia.”

~ Irena


 

„Współpraca z Panią Ewą Zielińską przebiegła w przyjemny i bezproblemowy sposób. To bardzo sympatyczna i kontaktowa osoba.”

~ Agata


 

„Pani Alicjo Borowicz: bardzo dziękujemy za miła, profesjonalną pomoc w zakupie apartamentu. Jesteśmy wdzięczni i bardzo zadowoleni z Pani bezproblemowego podejścia do nas. Dziękujemy.”

~ Iwona


 

„Cieszę się, że po raz kolejny skorzystałam z usług pani Dominiki Aranowskiej, reprezentującej Biuro Nieruchomości Dom & House. Współpraca z panią Dominiką to wielka przyjemność. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie, wysoką kulturę osobistą i standardy na najwyższym poziomie. Gorąco polecam panią Dominikę.”

~ Hanna


 

„Pani Beata dysponuje rzetelną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w rynku nieruchomości. Kupując mieszkanie pod jej nadzorem, czułem się bezpiecznie.”

~ Wojciech


 

„Pan Robert Krasnodębski jest agentem najwyższej próby. Wykonuje swoje zobowiązania wynikające z umowy w sposób najlepszy możliwy, a także pomaga przebrnąć, biorąc na siebie wszelkie formalne meandry związane ze sprawą. Nie spotkałam się jeszcze z tak pracującym agentem nieruchomości. Polecam pana Roberta znajomym i tak kolejne mieszkanie dzięki niemu zostało pomyślnie sprzedane, choć nie było to łatwe. Jest pomocny na wszystkich etapach sprawy i robi więcej niż by musiał. Można sobie życzyć tylko więcej takich agentów.”

~ Maria Cichoń


 

„Współpraca z Panem Robertem Krasnodębskim jak najbardziej na plus. Szybka finalizacja transakcji i pełen profesjonalizm. Rzetelne przeprowadzenie przez proces sprzedaży. Co dodatkowo mi się spodobało to otwartość i rzeczowość w kontaktach. Polecam.”

~ Tomek


 

„Pani Hania Mendelewska jest bardzo profesjonalną agentką, skoncentrowaną na zrozumieniu potrzeb klienta. Docenialiśmy bardzo jej przyjazne nastawienie. Była bardzo proaktywna – pomogła nam załatwić sprawy, które nie należały do jej obowiązków (w Urzędzie Miasta oraz u notariusza).”

~ Danuta


 

„Pani Hanna wykazała się pełnym profesjonalizmem, polecam serdecznie.”

~ Justyna


 

„Bardzo sprawnie przebiegał cały proces sprzedaży mojego mieszkania, dzięki wsparciu i współpracy agenta Pani Marzenie Gąsiorowskiej praktycznie bez mojego zaangażowania. Wielkim udogodnieniem było załatwienie świadectwa energetycznego, prezentacji i wydania mieszkania. Wszystko przebiegało bezproblemowo, co mnie miło zaskoczyło. Zaangażowanie Pani Marzeny pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu. Serdecznie polecam!!”

~ Marzena


 

„Niesamowicie profesjonalna obsługa. Niezwykle cenię sobie współpracę z Panią Aleksandrą Czarnecką, która jest osobą niezwykle pomocną i miłą. Jest to kolejny raz, gdy korzystam z usług Dom & House i za każdym razem spotykam się z uprzejmością, profesjonalizmem i ogromną dbałością o klienta. Polecam!”

~ Roman M.


 

„Bardzo pozytywna opinia o pośredniku Pani Hannie Mendelewskiej, godna polecenia. Transakcje z biurem uczciwe.”

~ Jolanta


 

„Współpraca z Panią Hanną Mendelewską to czysta przyjemność. Mieszkanie piękne, czujemy się w nim jak w domku. Dziękujemy!”

~ Ania i Witek️


 

„Bardzo profesjonalna współpraca. Szybka i sprawna obsługa umowy najmu. Pomoc przy zrozumienia potrzeb klienta, a także pomoc już po zawarciu umowy. Mogę odpowiedzialnie polecić firmę.”

~ Wojciech Falkowski


 

„Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się opinią na temat współpracy przy sprzedaży mieszkania z Panią Aleksandrą Szarafińską. Jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej i niezwykłej skuteczności. Panią Aleksandrę cechuje też dyskrecja i punktualność. Żadne pytanie dotyczące zbycia nieruchomości nie pozostawało bez odpowiedzi i dokładnego wyjaśnienia ze strony Pani Aleksandry. Sprzedaż nieruchomości była niezwykle prosta i przyjemna.”

~ Ewa


 

„Profesjonalny doradca, znający potrzeby swojego klienta i rozumiejący w pełni cel jego poszukiwań. Tak możemy opisać osobę Pana Aleksandra Tomczaka, reprezentującego Dom & House  –  Agencja Nieruchomości.  Idealnie przeprowadzona transakcja, perfekcyjna organizacja terminów, pełna rzetelność informacyjna i dyspozycyjność. Jesteśmy wdzięczni za tak płynny przebieg od poszukiwań do zakupu naszej perełki.”

~ Magdalena & Marcel Nowaczek


 

„Polecam współpracę z panią Natalią – cierpliwie poprowadziła mnie przez cały proces zakupu nieruchomości, od prezentacji poprzez negocjacje, omówienie formalności, aż do podpisania aktu. Pełen profesjonalizm!”

~ GP


 

„Pani Natalia z Dom & House była bardzo pomocna w całym procesie. Jako klient czułem się zadbany i profesjonalnie obsłużony.”

~ Jędrzej


 

„Pani Monika stanęła na wysokości zadania i mimo wielu trudności szybko i z zadowoleniem wynajęła dwa mieszkania. Pani Monika jest specjalistą w swojej dziedzinie i osobą godną polecenia. To już drugi agent z firmy Dom & House, z którym współpracuję i za każdym razem z przyjemnością.”

~ Anna Lauryssen


 

„Całe szczęście, że trafiliśmy na Pana Jakuba bowiem dzięki jego profesjonalnej pomocy spełniło się Nasze marzenie o cudownym m3. Każdemu, kto poszukuje swojego miejsca, życzę, aby spotkał na swojej drodze Pana Jakuba.”

~ Dorota


 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wynajmu naszego mieszkania przeprowadzonego przez Pana Adama. Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie i szczerość. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pana Adama.”

~ Dariusz Szozda


 

„Kompleksowo poprowadzony zakup przez p.Beatę Filipek – od umowy przedwstępnej, do oddania lokalu, jednym zdaniem: profesjonalne pośrednictwo nieruchomościami. Polecam.”

~ Klient


 

„Bardzo profesjonalna obsługa, polecam!”

~ Romek


 

„Korzystam z usług firmy Dom & House i cenię sobie w nich uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Podejście do klienta bardzo profesjonalne. Pani Dominika Aranowska jest kompetentna i zawsze do dyspozycji. Szczerze polecam współpracę!”

~ Agnieszka


 

„Pani Alicja Borowicz jest niezwykle życzliwą i cierpliwą osobą, była bardzo pomocna w procesie kupna mieszkania. Była ciągle dostępna i służyła radą, oraz zajmowała komunikacją w sytuacji, gdzie sprzedający sprawiał pewne problemy i trzeba było kombinować, jak zaspokoić wymagania sprzedającego by dopełnić transakcję. Ostatecznie się udało, bardzo polecam Panią Alicję!”

~ Filip


 

„Witam serdecznie, w sprawach kupna i sprzedaży nieruchomości chciałabym z tego miejsca polecić firmę Dom & House. Pośrednikiem firmy była Pani Alicja Borowicz, która przeprowadziła transakcję w sposób w pełni profesjonalny. Dzięki jej pomocy cały proces przebiegł sprawnie, a każdy etap był dokładnie wytłumaczony. Pani Alicja wyróżnia się ludzkim podejściem do klienta, a współpraca z nią to prawdziwa przyjemność.”

~ Andrzej


 

Świetna obsługa ze strony agencji Dom & House w Sopocie oraz jej przedstawiciela p. Aleksandry Szarafińskiej. Proces ustalenia profilu najemcy oraz jego dobór perfekcyjny, a wszystkie sprawy po transakcji dokończone bez monitów. Wyborny customer service! Dziękuję.”

~ Marcin Ch.


 

„Zdecydowanie mogę polecić firmę Dom & House. Profesjonalizm, szybkość transakcji i duża opieka ze strony agenta. Do tej pory ciężko było znaleźć dobrze współpracującą agencję nieruchomości, a tu – miłe zaskoczenie! Polecam.”

~ Hubert


 

„Moja opinia jest 10 na 10! Pan Jakub G. reprezentujący Dom & House pomagał mi w znalezieniu pasujących do moich kryteriów klientów przy wynajmie mieszkania i w krótkim czasie zaprezentował mi klientów o których marzyłam – w dosłownym tego słowa znaczeniu. Transakcje przeprowadził mega profesjonalnie i sprawnie – w punkt, bardzo polecam. Ahhh… klienci również zadowoleni z obsługi i wynajmu.”

~ Jola Pianka


 

„Cała transakcja przeprowadzona wzorowo i bardzo szybko. Pani Aleksandra dobrze przygotowana i zorganizowana. Serwis posprzedażowy również na najwyższym poziomie. Gorąco polecam współpracę z Panią Aleksandrą z firmy Dom & House Sp. z o.o. sp. k.”

~ Marek


 

„Pani Aleksandra Szarafińska z firmy Dom & House, od pierwszego kontaktu całą transakcję przeprowadziła bez najmniejszego potknięcia. Wykazała się dużą elastycznością i znakomitą organizacją. Poszukiwałem mieszkania za pośrednictwem kilku firm i ze współpracy kilku z nich zrezygnowałem tylko i wyłącznie z uwagi na osobę pośrednika lub zasady obowiązujące w tych firmach. Dzięki p. Aleksandrze doszło do zakupu mieszkania, ku zadowoleniu wszystkich stron, a także p. Notariusz, która sporządzała umowy sprzedaży. Trudno mi napisać coś bezpośrednio o firmie Dom & House, ale skoro firma ta korzysta z usług p. Aleksandry, to już dobrze świadczy o tej firmie. Polecam.”

~ Kupujący


 

„Współpraca z panem Aleksandrem Tomczak była jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych jaka mi się przydarzyła w obrocie nieruchomościami. Gdyby nie pełna dyspozycyjność pana Olka nie udałoby się wynająć lokalu. Zawsze dostępny, pod telefonem kiedy potrzebowałam i w pełnej gotowości w działaniu. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”

~ Beata


 

„Firma reprezentuje najwyższy standard usług na rynku nieruchomości. Nas akurat prowadził Pan Aleksander. Za każdym razem miły i jednocześnie profesjonalny kontakt. Polecamy każdemu takiego eksperta od nieruchomości!”

~ Mir


 

„Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o Agencji Dom & House. Dzięki zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi p. Alicji oraz p. Joanny w stosunkowo krótkim czasie udało mi się kupić wymarzony dom. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia procesu uzyskania kredytu oraz dopilnowania całej strony formalnej. Zdecydowanie polecam!”

~ Jowita Sadowska


 

„Polecam współpracę z Panią Alicję Borowicz i agencją Dom & House! Pani Alicja pomogła w sprzedaży nieruchomości, zaczynając od znalezienia kupców, przez pomoc w ogarnięciu spraw formalnych, po dopięcie sprzedaży u notariusza. Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo ;)”

~ Pawhil


 

„Jestem zadowolony ze współpracy z biurem nieruchomości Dom & House. Dziękuję Panu Aleksandrowi Tomczakowi za fachową pomoc w sprzedaży mieszkania. Na pewno skorzystałbym w przyszłości z jego pomocy. Gorąco polecam firmę i Pana Aleksandra.”

~ Bogdan Biedunkiewicz


 

„Bardzo jesteśmy zadowoleni że współpracy z biurem nieruchomości Dom & House, a w szczególności ze współpracy z Panią Aleksandrą Szarafińską, która pomogła nam sprzedać mieszkanie. Pani Ola jest bardzo rzetelną i kompetentną osobą. Nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Pani Ola zawsze szybko i fachowo odpowiadała na nasze maile oraz telefony. Cały proces sprzedaży przebiegł profesjonalnie i spokojnie.
Jeśli chcecie sprzedać mieszkanie polecam serdecznie Panią Aleksandrę.”

~ Agnieszka Michalik


 

„Agencja Nieruchomości godna polecenia. Pani Małgorzata Szotowska w każdym momencie wykazywała się pełnym profesjonalizmem i ogromną znajomością rynku nieruchomości. Właśnie dzięki niej moje mieszkanie osiągnęło większą cenę niż ta, na którą liczyłam na początku. Pani Małgosiu,  przy następnej transakcji z pewnością poproszę Panią o pomoc. Jeszcze raz dziękuję.”

~ BS


 

„Obsługa bez zastrzeżeń. Wszystko sprawnie i profesjonalnie, polecam.”

~ O.


 

„Super obsługa, merytoryka i kontakt z agentem na duży +.”

~ Bartosz


 

„Pani Marzena jako pośrednik reprezentująca Dom & House jest osobą kompetentną i bardzo sprawnie przeprowadziła cały proces wynajmu nieruchomości. Gorąco polecam i dziękuję za profesjonalną obsługę.”

~ Piotr W.


 

„Polecam Panią Marzenę, profesjonalne podejście do tematu, dziękuję bardzo.”

~ Konrad


 

„Bardzo polecam współpracę z Panem Kamilem Estropem. Poprowadził proces zakupu mojego mieszkania w sposób bezbłędny. Doskonała jakość i obsługa. No i oczywiście dziękuję za rabat, który zdołał uzyskać.”

~ Daniel Manka


 

„W moich bogatych i różnych doświadczeniach w wynajmowaniu mieszkań w Trójmieście Pani Beata Filipek wzbiła się nad poziomy – raz jeszcze dziękuję i polecam, Marek Kański.”

~ Marek Kański


 

„Agentka Pani Magdalena, mimo dość długich negocjacji z Najemcą i ustalania szczegółów, doprowadziła do podpisania umowy, co jest korzystne dla obu stron. Jestem zadowolony i polecam.”

~ Wojciech


 

„Sprawa nie była łatwa. Pani Natalia wykazała się dużą wiedzą, zaangażowaniem, determinacją i nie odpuściła na żadnym etapie całego procesu. Życzę sobie i wszystkim innym, abyśmy tylko z takimi osobami mogli współpracować.”

~ Paweł


 

„Trudno jest wynająć mieszkanie w dobrej lokalizacji w Trójmieście ot tak. Udało się to dzięki pani Alicji Borowicz z firmy Dom & House. Jestem zachwycony lokalizacją blisko plaży oraz standardem. Dziękuję pani Alicji za profesjonalizm i szybkie oraz precyzyjne działanie. Polecam :)”

~ Michał Pruszak


 

„Agentka bardzo pomocna i zaangażowana. Świetne doradztwo i pilotowanie do szczęśliwego zakończenia.”

~ Janusz


 

„Pani Marzena Gąsiorowska z firmy Dom & House godna najwyższych ocen, polecam! Profesjonalizm, kultura, doskonałe wyczucie rynku, a poza tym konkretna, pozytywna osoba!”

~ LR


 

„W zakupie mieszkania z Państwa oferty pośredniczył Pan Aleksander Tomczak. Zrobił to bardzo profesjonalnie, z dużą życzliwością, często udzielając nam odpowiedzi na zadane pytania w swoim wolnym czasie. Jego zaangażowanie w załatwienie do końca transakcji, uwzględniające interesy i oczekiwania obu stron oraz negocjacje z tym związane, zasługują na najwyższe wyróżnienie. To zaszczyt mieć takiego pracownika w swoich szeregach! Gratulujemy!”

~ Jan Beata Piórek


 

„Pani Małgorzata Szotowska – profesjonalistka pod każdą postacią. Zaangażowana na wszystkich etapach współpracy, kompetentna, relacyjna. Widać, iż wykonywana praca to jej pasja.”

~ Iwona


 

„Bardzo profesjonalne podejścia do Klienta, współpraca zakończona sukcesem, polecam Panią Aleksandrę Szarafińską.”

~ Artur


 

„Pani Aleksandra Czarnecka znalazła mi świetnego najemcę do mojego mieszkania, wszelkie formalności załatwiła bezproblemowo, a przy tym to jedna z najbardziej sympatycznych osób, z jakimi dane mi było współpracować! Polecam.”

~ Dudkiewicz Dawid


 

„Pani Ewa Zielińska wykazała się profesjonalizmem oraz obiektywnym podejściem do obu stron transakcji. Jestem w małym szoku, może tak się pracuje w Sopocie, a może to podejście Pani Ewy jest wyjątkowe. Tego nie jestem pewien 😉 To moja pierwsza transakcja w tym mieście. Następne na pewno z Dom & House!”

~ Sebastian


 

„Bardzo profesjonalne i realne podejście całej firmy, a szczególne Pani Kamili Bernad do całości zagadnienia wynajmu. Firma wstępnie sama weryfikowała potencjalnych najemców, co zaoszczędziło nam wiele czasu, a zarazem dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i radami, co świadczy o dużym doświadczeniu.”

~ Leszek Wojtczuk


 

„Dokonałem sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem Dom & House. Sprawa była prowadzona przez Pana Mikołaja Łopuskiego w sposób bardzo rzetelny, sprawny, profesjonalny i co najważniejsze: z zachowaniem wszystkich nawet ustnych ustaleń.”

~ Andrzej


 

„Jestem niezmiernie wdzięczny pani Hannie Mendelewskiej za pomoc w sprzedaży mieszkania. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu cały proces przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Zawsze dostępna, komunikatywna, wynegocjowała korzystne dla nas warunki. Polecam ją wszystkim szukającym solidnego agenta!”

~ MF


 

„Miałem przyjemność współpracować z panem Aleksandrem Tomczakiem oraz biurem Dom & House podczas procesu szukania nieruchomości pod wynajem. Pan Aleksander to niesamowicie pomocna osoba, która charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu. Każdy element procesu, od prezentacji mieszkania do finalizacji umowy, przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Poleciłbym usługi Dom & House każdemu, kto chciałby w szybki sposób znaleźć mieszkanie, które spełni jego wszystkie oczekiwania.”

~ Zbigniew


 

„Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, polecam!”

~ Julia


 

„Profesjonalna obsługa. Polecam.”

~ Joanna


 

„Agentka Katarzyna Komorek: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, nieustanny kontakt. Jesteśmy pod wrażeniem sposobu realizacji transakcji z p. Kasią. Dziś rzadko spotyka się już takich agentów. Po raz kolejny dziękujemy.”

~ Ewelina


 

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem, a w szczególności z agentem.”

~ Małgorzata


 

„Super prowadzony cały proces sprzedaży nieruchomości.”

~ Jacek


 

„Współpraca z Panią Aleksandrą Szarafińską przebiega świetnie, dziękuję i polecam.”

~ Tomasz


 

„100% skuteczności! Dziękuję za przemiłą obsługę i pełen profesjonalizm Pani Natalii.”

~ Daniel


 

„Przy transakcji zakupu mieszkania współpracowałam z pośredniczką biura Dom & House z p. Alicją Borowicz. Jest osobą zaangażowaną w pracy z klientem oraz kompetentną i profesjonalną.”

~ Lidia Przeor


 

„Współpraca z panem Aleksandrem Dębskim przebiegła bardzo gładko i bezstresowo. Polecam!”

~ Patryk


 

„Współpraca z Panią Alicją Borowicz to przyjemność. Gorąco polecam.”

~ Ewelina


 

„Współpracowaliśmy z panią Joanną Kozłowską, która była bardzo pomocna w załatwianiu formalności i czynności związanych z odbiorem, wyposażeniem mieszkania. Jest osobą kompetentną, konkretną, dokładną, odpowiedzialną i terminową. Mogę każdemu polecić usługi p. Joanny, która jest także bardzo życzliwą osobą.”

~ Maria


 

„Mieszkanie zostało sprzedane w ciągu miesiąca. Szybko i sprawnie. Dziękuję za wspaniałą obsługę Pani Alicji Borowicz.”

~ Krzysztof


 

„Pośrednik profesjonalny, merytoryczny, konkretny i najważniejsze: niesamowicie skuteczny.”

~ Marek


 

„Polecam, profesjonalna firma najmu nieruchomości”

~ AWA


 

„Świetna obsługa! Kontakt i pomoc na każdym etapie procesu. Polecam Panią Dominikę Aranowską i biuro Dom & House :)”

~ Krzysztof


 

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Hanną, pełen profesjonalizm.”

~ Ryszard Nowaczyk


 

„Na początku 2023 roku korzystałam z usług firmy Dom & House (a konkretnie Pani Dominiki Aranowskiej) przy zakupie mieszkania w Gdyni. Cały proces – od prezentacji, po negocjacje, dopinanie wszelkich szczegółów, aż po finalizację u notariusza przebiegł bardzo sprawnie i przede wszystkim szybko. Pani Dominika była świetnym pośrednikiem pomiędzy mną, a właścicielką mieszkania – dzięki jej serdeczności i niezwykle profesjonalnemu doradztwu obie strony transakcji były usatysfakcjonowane uzyskanym wynikiem, co na dzisiejszym rynku nieruchomości nie zawsze jest oczywiste. Nie musiałam się także martwić zbyt wieloma formalnościami, co przy braku czasu było dla mnie niezwykle cenne. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.”

~ Natalia T.


 

„Mieszkanie wynajęte profesjonalnie, szybko. Obsługa bardzo miła. Znalezieni najemcy rzetelni. Agencja godna polecenia!”

~ Joanna


 

„Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Praktyczne sugestie. Wszystko dobrze zaplanowane. Ogólne wsparcie na wielu płaszczyznach. Duża elastyczność w komunikacji. Polecam.”

~ Robert


 

„Polecam współpracę z panią Magdaleną.”

~ Łukasz


 

„Miałem przyjemność być obsługiwany przez pośrednika marzenie – Panią Natalię Gerhmann. Pani Natalia zna inwestycję w Miszewku,  jakby się tam urodziła, jest w stanie odpowiedzieć na każde zadane pytanie, a przy okazji w wielu kwestiach udzielić porady. Sama prezentacja przebiega w sposób rzeczowy w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!!!!”

~ Michał


 

„W pełni profesjonalne podejście do tematu. Pani Małgorzata to osoba konkretna i rzeczowa, a przede wszystkim słowna, co w dzisiejszych czasach nie jest normą. Zadanie do wykonania nie było łatwe, ponieważ byłem klientem wymagającym, ale w sposób perfekcyjny sobie poradziła. Widać duże zaangażowanie i determinację w swoją pracę. Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.”

~ Arek S.


 

„Z Panem Kamilem współpracuję już osiem lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto chce wynająć lokal lub sprzedać ziemię. Wszystkie umowy z klientami były zawsze bardzo dobrze zweryfikowane i każda ze stron była zadowolona. Niesamowicie uczciwy człowiek.”

~ Daniel


 

„Ogromne podziękowania dla Pani Aleksandry Szarafińskiej za wspaniałą obsługę, wysokie kompetencje, profesjonalizm, przemiłe podejście do klienta i troskę.”

~ Danuta Gryguć


 

„Pracowaliśmy z panem Adamem Goralewskim, wszystko poszło gładko, jesteśmy wdzięczni Panu Adamowi za pomoc i wspaniałą pracę.”

~ Anna


 

„Cała transakcja przeprowadzona profesjonalnie.”

~ Jarek


 

„Bardzo profesjonalna, merytoryczna i nastawiona na efekt dla każdej ze stron pomoc w sprzedaży mieszkania. Sprzedawaliśmy mieszkanie trochę na szybko, gdzie sami mieliśmy mało czasu na zajęcie się tematem. Wspaniale pomógł nam wszystko zorganizować i przeprowadzić p. Aleksander Tomczak. Szczerze polecam.”

~ Tomek P.


 

„Wszystko przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Polecam Pana Adama Goralewskiego.”

~ Kamil


 

„Cieszę się, że po raz kolejny miałam przyjemność skorzystać z usług firmy Dom & House. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Profesjonalizm, kultura osobista, wiedza, pomoc na każdym etapie transakcji Pani Alicji Borowicz na najwyższym poziomie. Polecam tę firmę i obsługę przez Panią Alicję. To była przyjemność.”

~ Dorota Konieczna


 

„Polecam współpracę z Panią Natalią Gerhmann. Pozdrawiam :)”

~ Klaudia


 

„Polecam Panią Hanię. Współpracujemy już 13 lat i zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik. Pełen profesjonalizm.”

~ Sonia J.


 

„Polecam współpracę, pełen profesjonalizm i fachowe podejście. Pan Mikołaj dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu bardzo szybko przeprowadził nas przez proces sprzedaży mieszkania. Na każdym kroku mogliśmy liczyć na pomoc i odpowiedź na nurtujące nas pytania.”

~ Kasia B.


 

„Dzięki Agencji udało się sprzedać mieszkanie w tym trudnym okresie. Pan Aleksander przyprowadzał najbardziej dopasowanych klientów i zna rynek mieszkań na Letnicy.”

~ Agnieszka


 

„Pośredniczka Pani Ewa była merytorycznym, rzeczowym i kreatywnym przewodnikiem w szukaniu mieszkania dla nas, ponieważ mieliśmy szczególne oczekiwania, tym bardziej cieszymy się, że znalazła lokal, który zakupiliśmy. Ponadto jest fachowym doradcą i przemiłą osobą. Polecamy !!!”

~ Mirosława


 

„Dziękuję Pani Hannie Mendelewskiej za pomoc, wsparcie, dostępność i zaangażowanie w proces wynajmu mieszkania.”

~ Izabela


 

„Pani Ewa Zawadzka była bardzo pomocna przy wynajmie. Dzięki niej udało nam się bezproblemowo załatwić parę niepokojących mnie problemów z mieszkaniem :)”

~ Leszek


 

„I was absolutely fascinated by the service Ewa provided.”

~ Olga


 

„Miałem przyjemność współpracować z Panią Alicją Borowicz i szczerze polecam tę Agentkę. Świetna komunikacja, profesjonalne podejście i chęć współpracy – dziękuję za wspólną transakcję! :)”

~ Marek Zalewski


 

„Z dniem wczorajszym udało mi się nabyć za pośrednictwem biura mieszkanie. Dzięki Pani Alicji Borowicz, wszystko przeszło sprawnie i szybko. Wszystkie informacje przekazywane były szybko, a formalności zostały załatwione niesamowicie płynnie. Polecam w szczególności współpracę z Panią Alicją – jej pozytywne i profesjonalne podejście jest wręcz niespotykanie wyjątkowe, a szczerość i rzetelność godne pochwały i naśladowania.”

~ Kamil Ślusarz


 

„Zdecydowanie polecam obsługę transakcji przez biuro Dom & House. Pan Aleksander Tomczak wykazał się profesjonalizmem, od początku do końca skoordynował transakcję.”

~ Jacek P.


 

„Polecam serdecznie tę firmę. A szczególnie pana Konrada Matejkę oraz p. Ewę Zielińska. Pełen profesjonalizm. Poza znalezieniem klienta do kupna mieszkania przeprowadzili cały proces sprzedaży. Odpowiadali na wszystkie zapytania i rozwiewali wszystkie wątpliwosci. Co ważne to byli bardzo konkretni i nie opowiadali bajek jak 90% agentów z innych firm. Serdecznie polecam.”

~ Michał O.


 

„Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania p. Konradowi Matejek oraz p. Ewie Zielińskiej. Polecam wszystkim współpracę z tą firmą, pełen profesjonalizm.”

~ Ania


 

„Pani Dominika jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja i duży komfort zwłaszcza jeśli samemu nie ma się możliwości aktywnego udziału w wynajęciu nieruchomości. Fundamentem współpracy jest zaufanie, jakim warto obdarzyć Dom & House. Polecam.”

~ Agnieszka


 

„Polecam tę agencję, profesjonalna, miła i skuteczna obsługa.”

~ Grażyna


 

„Wynajem z pomocą Pana Marka Szury przebiegł bez problemów i bardzo szybko. Zdecydowanie mogę polecić Dom & House i w szczególności Pana Marka.”

~ MP


 

„Polecam, szybko, sprawnie, super kontakt.”

~ Łukasz


 

„Bardzo dobry kontakt, dobra pomoc dość skomplikowanej transakcji.”

~ Tadeusz


 

„Wszystko ok. Korzystam już od kilku lat i jestem zadowolony.”

~ Piotr


 

„Taka współpraca to jest współpraca. Od wielu lat daje mi ona satysfakcję. Szczególnie w trudnych sytuacjach gdy Dom & House stawał na wysokości zadania. A Pani Ewa Zielińska – specjalista i supeeeeer osoba.”

~ Wojtek H.


 

„Podziękowania dla Ewy Zielińskiej i Konrada Matejek z firmy Dom & House za sprawną sprzedaż mojego mieszkania. Bardzo szybko znaleźli klienta i profesjonalnie przeprowadzili przez skomplikowany proces sprzedaży. Miło, kompetentnie z uśmiechem. Pełna profeska. Godni polecenia.”

~ Jacek


 

„Serdecznie polecam współpracę z Panią Dominiką Aranowską. To było moje najlepsze doświadczenie współpracy z agencja nieruchomości.”

~ Melita


 

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa”

~ Zbigniew K.


 

„Najlepsza obsługa jaką można sobie wyobrazić, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Styl prowadzenia transakcji zawsze przebiegał w miłej atmosferze , w poczuciu pełnego bezpieczeństwa i poszanowaniu interesów wszystkich stron. Pan Aleksander Tomczak może z całą pewnością stanowić wzór dla osób działających w branży nieruchomości.”

~ Małgorzata


 

„Współpraca z Panią Magdaleną Mierzyńską reprezentującą firmę Dom & House przebiegła na najwyższym poziomie. Panią Magdalenę charakteryzuje wysoka kultura osobista i zaangażowanie na każdym etapie transakcji. Odpowiedzi na liczne pytania otrzymywałam w krótkim czasie i były one konkretne. Zakup nieruchomości odbył się wyjątkowo sprawnie. Polecam usługi tej firmy.”

~ Katarzyna


 

„Od pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji odczucie pewności co do pozytywnych intencji i szczerej prezentacji i realizacji tematu. Sprawa zakończona wielką satysfakcją nie tylko naszą ale myślimy, że również satysfakcja przemiłej Pani Alicji prowadzącej temat. Dom & House – Polecam.”

~ Janusz


 

„Naszą agentką była Pani Ewa Zawadzka. Była to nasza druga współpraca. Od początku wszystko było jasne, dokładnie znaliśmy warunki współpracy, nie było żadnych zaskakujących zwrotów. Pani Ewa była niezwykle pomocna i bardzo zaangażowana w cały proces pośrednictwa, a przy tym wprowadzała spokój i pozytywną atmosferę w relacjach z uczestnikami transakcji. Wszystko dopięte na ostatni guzik, nie mogliśmy lepiej trafić. Bardzo polecam!”

~ Ola


 

„Pani Joanna Kozłowska jest bardzo miłą, rzeczową i kompetentną osobą. Potrafi służyć radą, pomocą, bardzo dobrze zna swój fach.”

~ Bożena


 

„Bardzo pozytywnie oceniam tę współpracę, polecam serdecznie.”

~ Dawid


 

„Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem. Na każdym etapie służył wsparciem. Pełen profesjonalizm, dobra komunikacja i skuteczność. Polecam :)”

~ Małgorzata


 

„Pani Dominika Aranowska jest osobą bardzo profesjonalną, skutecznie działającą , uprzejmą, dbającą o klientów – tak jak Firma , którą reprezentuje – Dom & House – solidna i prężnie działająca. Polecam !!!”

~ Renata Skrobisz – Kormańska


 

„Miałam okazję współpracować z Panią Marzeną i napiszę krótko: konkretna, współpracująca, działająca. W krótkim czasie doprowadziła do sprzedaży i zajęła się dosłownie wszystkim. Polecam!”

~ Magda


 

„Kompetentny, cierpliwy i zaangażowany agent, oglądaliśmy kilka różnych ofert w różnych lokalizacjach, zawsze na czas ;-)”

~ Michał Lidzbarski


 

„Profesjonalna obsługa i pomoc. Bardzo dobre wrażenia skorzystam z usługi jak ponownie będę szukał czegoś do wynajęcia.”

~ Adam


 

„Dzięki Pani Aleksandrze Szarafińskiej stres związany z zakupem mieszkania został zredukowany praktycznie do zera. W sposób jasny i klarowny przedstawiła wszystkie etapy związane z tą operacją, skutecznie pośredniczyła w uzgadnianiu wszelkich szczegółów ze sprzedającym. Operacja przebiegła zgodnie z planem i bez żadnych niespodzianek co myślę w ogromnej mierze jest zasługą Pani Aleksandry, jej zaangażowania i wsparcia na każdym etapie tej operacji. Polecam!”

~ Daniel z Jasienia


 

„Polecam korzystanie z usług tego biura. Prowadziła nas Pani Magdalena Mierzyńska, która była zawsze pod telefonem, służyła radą oraz towarzyszyła nam na każdym etapie sprzedaży nieruchomości.”

~ Aleksandra J.


 

„Pan Aleksander T. to naprawdę zaufany ekspert i specjalista, który pomógł nam z kupnem domu. Mieszkamy za granicą ale to nie zrobiło żadnego problemu. Serdecznie dziękujemy za pomoc!”

~ Krzysztof


 

„Mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę Dom & House Nieruchomości, gdyż w każdym aspekcie naszej współpracy mogłem liczyć na fachową pomoc. Najbardziej ujęła mnie miła obsługa, szeroka oferta i kompleksowe przeprowadzenie transakcji.”

~ Piotr


 

„Pomoc profesjonalna, kultura i życzliwość .Wszystkim życzę takiego wsparcia w sytuacjach stresowych .Firma godna polecenia szczególnie pan Mikołaj Łopuski Bardzo dziękuję i powodzenia w dalszej pracy.”

~ Krystyna Gajewska


 

„Dobry kontakt z klientem, proaktywne podejście do rozwiązania zgłaszanych problemów.”

~ Jacek


 

„Chyba każdy kto współpracował z Panem Aleksandrem to powie: Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu”. Nie będę się rozpisywał nad szczegółami tylko serdecznie polecam.”

~ Rafał


 

„Bezproblemowy kontakt z Panem Aleksandrem Tomczak. Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze.”

~ Agnieszka F.


 

„Pani Alicja Borowicz z Dom & House jest osobą kompetentną, zaangażowaną i bardzo taktowną. Dzięki współpracy z Nią proces sprzedaży naszego mieszkania przebiegł sprawnie i bezboleśnie, to pośrednik, którego z czystym sumieniem mogę polecić!”

~ Iza z Gdańska


 

„Chciałbym podziękować i jestem bardzo wdzięczny Pani Natalii G. za wszelką pomoc i pełen profesjonalizm w prezentacji mieszkania. Pani Natalia to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba! Reasumując wzór idealnego agenta! Zdecydowanie polecam!”

~ Marcin


 

„Z wieloletniej współpracy z Panią Joanną Kozłowską, przedstawicielką firmy Dom & House nieruchomości jestem bardzo zadowolona, nigdy się nie zawiodłam i polecam wszystkim, którzy poszukują partnerów w tym zakresie.”

~ Danuta Matejko


 

„Bardzo dobra obsługa, pomoc przy wszystkich formalnościach i szybko znaleziony klient. Polecam.”

~ Halina


 

„Kompetentna obsługa, szybkie działanie”

~ Paweł Mietliński


 

„Jako długoletni klient polecam korzystanie z usług Firmy Dom & House zarówno jeżeli chodzi o zakup nieruchomości jak też dalszą współpracę przy ewentualnym wynajmie. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Urszuli Kempskiej zakup nieruchomości przebiegł w sposób bardzo sprawny, bez żadnych zbędnych biurokratycznych procedur a co również ważne w miłej atmosferze. Dobre wrażenia jakie odniosłem przy zakupie nieruchomości wpłynęło na moją późniejszą decyzje co do skorzystania z pomocy przy wynajmie. Była to bardzo trafna decyzja gdyż Pani Urszula Kempska w krótkim czasie znalazła godnych zaufania najemców którzy dbali o nieruchomość i dokonywali płatności na czas. Współpraca z Panią Urszulą od lat układa się w sposób więcej niż wzorowy. Podczas mojego pobytu za granicą konieczna była pomoc podczas awarii w mieszkaniu i pomimo, że nie było to w zakresie obowiązków Pani Urszula rozwiązała problem w krótkim czasie komunikując się biegle w języku angielskim z najemcami a także firmą remontową. Wiele razy korzystałem też z telefonicznych porad dotyczących wynajmowanej nieruchomości. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i indywidualnego podejścia do każdego klienta.”

~Marian Grzyb


 

„Szybko, sprawnie, konkretnie. Pełen profesjonalizm.”

~Dorota


 

„Miła obsługa, 100% kompetencja, Ula Kempska the best.”

~Piotr


 

„Super profesjonalna obsługa, gorąco polecam.”

~ Anna


 

„Miałem przyjemność sprzedać swoją nieruchomość z pomocą Pani Aleksandry Szarafińskiej. Życzę każdemu współpracy z Panią Aleksandrą. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania, rzetelne przedstawienie warunków współpracy, omówienie w sposób jasny i czytelny sposobu sprzedaży nieruchomości, profesjonalne zdjęcia mieszkania, klatki schodowej i bloku z zewnątrz, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności a przy tym łatwość kontaktu, zaangażowanie w 100% i co najważniejsze moim zdaniem w tych „zaganianych czasach”uśmiech,ciepło i wielkie zrozumienie dla klienta. Pani Ola jest osobą bardzo kontaktową, miłą, sympatyczną z którą współpraca to sama przyjemność. Gdybym miał jeszcze do sprzedaży jakieś mieszkanie to tylko z pomocą Pani Aleksandry. Daje 5 gwiazdek choć należałoby dać więcej😀👍”

~ Frombi


 

„Polecam Panią Aleksandrę Szarafińską z Dom & House. Miałam przyjemność współpracować z Panią Aleksandrą przy zakupie mieszkania. Zakup przebiegł bezproblemowo, szybko i w miłej atmosferze. Od prezentacji do zamieszkania minął miesiąc czasu.”

~ Ania


 

„Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Aleksandrą Szarafińską, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Szczerze polecam współpracę!”

~ Edita K.


 

„Fachowa pomoc w przygotowaniu oferty przez p. Ewę Zielińską oraz bezstresowo, bardzo szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja. Polecam.”

~ Marcin


 

„Miła i przyjazna transakcja. Pani Urszula Kempska w bardzo szybkim czasie sprzedała moje mieszkanie i znalazła wymarzony dom. Wszystko przebiegło mega sprawnie, nie musieliśmy martwić się o aspekty prawne sprzedaży i kupna. Szczerze polecam!”

~ Robert


 

„Naszą transakcję przeprowadziła pani pośrednik Hanna Mendelewska, którą oceniam jako profesjonalistkę dbającą o najwyższą jakość obsługi klienta, zwracającą uwagę na wszystkie detale związane z transakcją, bardzo sprawną w działaniu od momentu pierwszego kontaktu z klientem do momentu podpisania aktu notarialnego i wydania nieruchomości a przy tym jako osobę empatyczną i pielęgnującą relacje z klientem.”

~ Krystyna Szymanowska


 

„Serdecznie polecam współpracę z panią Hanną Mendelewską oraz firmą Dom & House. Bardzo pomocna, profesjonalna, kontaktowa osoba. Cały proces sprzedaży mieszkania był od początku jasno określony. Na każdym etapie procesu można liczyć na pomoc ze strony pani Hanny. Jeszcze raz polecam!”

~ Karolina


 

„Pani Beata wykazała się wysokimi umiejętnościami negocjacyjnymi i mediacyjnymi.”

~ Maciej


 

„Współpraca z Panem Kamilem godna polecenia. Pełen profesjonalizm.”

~ Jakub


 

„Pani Beata Winkel w szybki i profesjonalny sposób pomogła przy wynajmie mojego mieszkania. Cały proces przebiegał w miłej atmosferze oraz bardzo sprawnie od samego przygotowania oferty i wystawienia lokalu na wynajem po podpisanie umowy. Serdecznie polecam.”

~ Joanna M.


 

„I couldn’t find an apartment for a very long time, but thanks to the realtor we found it in a very short time. Thank you very much!”

~ Anatolii


 

„Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!!!”

~ Kamil Pieczykolan


 

„Polecam, pełen profesjonalizm, korzystam z usług po raz kolejny. Pan Kamil Estrop – najlepszy.”

~ Monika


 

„Ostatnio oglądałem mieszkanie, moim przewodnikiem była Pani Natalia, która bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, wyjaśniła mi wszystko od a do z, jasno i klarownie. Bardzo miła osoba, polecam.”

~ Tomasz Sztandera


 

„Profesjonalna i rzetelna obsługa, duże zaangażowanie w prowadzonych negocjacjach. Zawsze pomocna i służąca swoim czasem gdy potrzebowaliśmy porady. Finalnie – jesteśmy zadowoleni i będziemy Ją polecać. Pozdrawiam”

~ Z. Kolka


 

„Profesjonalna obsługa, zaangażowanie i miła współpraca. Szczególnie cenne jest ogromne doświadczenie p. Marka Szury, który kompetentnie opiekuje się procesem najmu.”

~ Katarzyna Ch.


 

„Z firmą Dom & House z Sopotu współpracuję od ponad 2-ch lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Moim doradcą i opiekunem z ramienia firmy jest Marek Szura. Rzadko się zdarza tak profesjonalną obsługę na każdym etapie przedsięwzięcia jakim jest wynajem mieszkania. Cenię sobie bardzo to, że cały proces wynajmu nieruchomości doradca firmy może poprowadzić za Ciebie. Pan Marek Szura jest nie tylko kompetentnym i rzetelnym fachowcem, ale i bardzo empatyczną osobą. Jak na razie zawsze mogłam liczyć na znalezieniu uczciwych i sprawdzonych najemców. Szczerze polecam współpracę z firmą Dom & House i profesjonalne podejście doradcy Pana Marka.”

~ Brygida K.


 

„Bardzo polecam biuro. Z usług pani Katarzyny Komorek skorzystałem już drugi rok z rzędu i kolejny raz otrzymałem propozycje super mieszkania. Super podejście do klienta.”

~ Paweł


 

„Profesjonalizm i kompetencja. Szczególnie należy docenić zaangażowanie p. Alicji Borowicz która prowadziła od początku do szczęśliwego zakończenia całą transakcję sprzedaży nieruchomości. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Dziękujemy.”

~ Jerzy Ordon


 

„Firma godna polecenia. Współpracowałem z Panem Mikołajem Łopuskim – profesjonalna pomoc i spokój przy wszystkich czynnościach. Polecam.”

~ Piotr


 

„Perfekcyjna obsługa. Szybka reakcja. Dobre wyczucie rynku. Z Panią Alicją Borowicz w miesiąc w trudnych czasach sprzedałem 2 nieruchomości.”

~ Tomasz Woźniczka


 

„Szybko, skutecznie, profesjonalnie.”

~ Danuta


 

„Błyskawiczna transakcja, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Pani Kamila dostosowała się do wszystkich terminów, zawsze na czas. Polecam współpracę.”

~ Autor


 

„Thank you! Everything is great! Realtor Dominika did an excellent job. The girl was attentive to all details and answered all questions.”

~ Kseniia


 

„Profesjonalna i miła obsługa. Prezentowane nieruchomości zostały dobrane bardzo trafnie, konkretnie pod nasze potrzeby. Proces zakończony sukcesem :)”

~ Katarzyna


 

„Z firmą współpracuję od kilku lat, jestem bardzo zadowolona z tej współpracy zarówno ze sprzedażą nieruchomości jak i wynajmem. Gorąco polecam”

~ Grażyna


 

„Z wielkim przekonaniem polecam Panią Aleksandrę Szarafińską z Dom & House Nieruchomości. Klasa, wiedza, rzetelność, skrupulatność, etyka, zaangażowanie – wcześniej nie spotkałam się z taką jakością obsługi u żadnego innego Pośrednika Nieruchomości. Pani Aleksandra to najlepszy specjalista jakiego poznałam, a jestem związana (pośrednio) z branżą nieruchomości od strony kredytów hipotecznych od wielu lat. Będę polecać p. Aleksandrę swoim Klientom, mimo, że nie łączą nas żadne relacje biznesowe. Miałam przyjemność współpracować z p. Aleksandrą przy sprzedaży mojej prywatnej nieruchomości. Serdecznie polecam, najwyższe kompetencje, osoba godna zaufania a do tego przesympatyczna.”

~ Katarzyna Murglin


 

„Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta oraz do załatwienia sprawy. Nieruchomość sprzedana w kilka tygodni. Polecam”

~ Karolina


 

„Decyzja o sprzedaży mieszkania nie należała do łatwych ale dzięki p.Alicji Borowicz z Dom & House wszystko przebiegło niezwykle sprawnie i bezproblemowo.”

~Krzysztof


 

„Polecam firmę, profesjonalna i miła obsługa, wszystko na czas załatwiane, stały kontakt z klientem. Korzystałem z usług oddziału Sopot na ul. 3 Maja, prowadziła pani Alicja Borowicz, osoba sympatyczna, miła, zaangażowana w sprawy klientów.”

~Zbigniew Subocz


 

„Pan Mikołaj Łopuski – polecam, super wiedza, responsywność wzorcowa, pomoc prawna i techniczna ponad standard. Lepiej niż po prostu pośrednik, to doradca.”

~ŁK


 

„Świetna współpraca! Agentka Dom & House sprzedała moje mieszkanie szybko, w cenie, która mnie satysfakcjonowała i zajęła się absolutnie wszystkimi formalnościami. Polecam tę agencję.”

~Aleksandra


 

„Dziękuję panu Aleksandrowi Tomczakowi za niezwykle szybko przeprowadzoną sprzedaż mieszkania! Zawsze dostępny, bardzo nam pomógł przy załatwianiu wszelkich formalności w urzędach i doradził jak przezwyciężyć pewne problemy proceduralne. Szczerze polecam!”

~ Marcin F.


 

„Obsługa była w pełni profesjonalna, a udzielona pomoc przy zakupie mieszkania byłą na wysokim poziomie.”

~ Adam Tarmanowski


 

„Chciałabym bardzo serdecznie podziękować p. Justynie P. za ogromną pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z kupnem domu, pomoc w przepisaniu wszystkich umów dotyczących mediów i załatwieniu innych dodatkowych „miliona” spraw. Za ogromną cierpliwość, pomoc natychmiastową w najdrobniejszych nawet tematach. P. Justyna poprowadzi każdego jak „dziecko za rączkę” – polecam z całego serducha tę firmę.”

~Lidka i Jarek


 

„Polecam Dom & House, a w szczególności Pana Aleksandra Tomczaka, który wykazał się wielkim zaangażowaniem przy realizacji trudnej transakcji najmu mieszkania. Bardzo dobry kontakt i podejście do klienta towarzyszyły nam na każdym etapie współpracy.”

~Jacek F.


 

„Polecam Dom & House! Pan Aleksander Tomczak był niezwykle pomocny, uczynny, cierpliwie wyjaśniał wszystkie moje wątpliwości. Zawsze punktualny i zawsze dostępny. Dziękuję. pozdrawiam serdecznie, Beata Lepczyńska.”

~ Beata


 

„Witam. Jak to dzisiaj mawia młodzież – szacun. Szanowni Państwo, z pełnym przekonaniem polecam firmę: Dom & House Nieruchomości, a w roli głównej, prawdziwy znawca tematu, legendarny i charyzmatyczny – Aleksander Tomczak. Profesjonalizm w każdym calu !!! Zaangażowanie Pełna dyskrecja Brak zbędnych „ruchów” Merytoryczne podejście do tematu Idealne wyczucie rynku Determinacja sukces Panie Aleksandrze, jeszcze raz dziękuję.”

~Maciey


 

„Mogę szczerze polecić Pana Aleksandra Tomczaka z biura Dom & House. Przez kontakty, które trwały ponad pół roku, zdążyłem go poznać ze strony dużej wiedzy, pracowitości i słowności. Zawsze oddzwaniał na moje telefony, odpisywał na maile, przesyłał proszone materiały choć zapewne nie jestem łatwym klientem. Nie przedstawiał nigdy ofert w sposób tendencyjny ale w otwarty i przejrzysty sposób, uczciwie odpowiadając na moje wątpliwości. Współpraca z Panem Aleksandrem była czystą przyjemnością. Wróżę i życzę mu wiele zawodowych osiągnięć.”

~JZ


 

„Zespół pomocny w przeprowadzeniu transakcji. Miło, profesjonalnie i bezpiecznie dla obu stron. Dziękuję. Polecam”

~ Małgorzata


 

„Chcieliśmy podziękować Panu Aleksandrowi Tomczakowi za pomoc przy kupnie mieszkania. Tak pracują profesjonaliści, słowny, zawsze osiągalny, kompetentny i do tego bardzo sympatyczny. Takiego pracownika to tylko pozazdrościć! W dzisiejszych czasach jest ich coraz mniej. Bravo Alex !”

~Krzysztof & Daria


 

„Cała transakcja przebiegła bezbłędnie, bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obsługiwała mnie Pani Beata Filipek, szybka i sprawna pomoc oraz bardzo dobry kontakt. Jeszcze nie zamieszkałam w mieszkaniu z racji jego wykończenia, ale do tej pory jestem bardzo zadowolona.”

~Ewa


 

„Współpraca z Dom & House dała mi poczucie bezpieczeństwa w trakcie sprzedaży mieszkania. Profesjonalizm, spokój, mądre rady. Bardzo polecam.”

~ Jadwiga


 

„Z całego serca chcielibyśmy podziękować panu Aleksandrowi Tomczakowi. Ten człowiek to błyskawica, kupowaliśmy dom z jego pomocą i sprzedawaliśmy mieszkanie również z jego pomocą. To młody człowiek, ale jest tak szybki i tak profesjonalny w tym co robi. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Wiemy, że to jego praca, ale pan Aleksander wkłada w nią całe swoje serce. Dziękujemy raz jeszcze.”

∼ Monika i Rafał Polińscy


 

„Wraz z Mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować i wyróżnić Panią Marzenę Gąsiorowską za pomoc w sprzedaży naszego mieszkania. Współpraca od samego początku układała się po naszej myśli. Pani Marzena robiła wszystko, aby pomóc sprzedać nam mieszkanie. Tym bardziej, że delikatnie naglił nas czas. Znacznie ułatwiło nam cały proces to, że nie musieliśmy się niczym martwić. Profesjonalny fotograf, notariusz, umawiane prezentacje mieszkania, które były również dostosowane do naszych potrzeb. Polecamy z całego serca.”

Kamila


 

„Polecam z całą odpowiedzialnością firmę jak i obsługującą nas Panią Beatę Filipek. Profesjonalizm w całym słowa tego znaczeniu. Współpraca z Panią Beatą to ogromna przyjemność.”

Beata Zawisza


 

„Jeśli ktoś szuka super działeczki do wypoczynku, to tylko u Pani Ewy Zielińskiej. Bardzo miła i merytoryczna obsługa, ekspresowe załatwienie wszystkich formalności. Doskonały kontakt, profesjonalne podejście oraz zrozumienie potrzeb klienta na fantastycznym poziomie. A do tego wszystkiego Pani Ewa sprawia wrażenie, jakbyśmy się znali od wielu lat 🙂
Gorąco polecam i dziękuję.”

∼ Maciej


 

„Profesjonalna obsługa Pani Beaty bardzo pomogła w znalezieniu mieszkania „szytego na miarę” dziękuje i polecam.”

∼ Adriana


 

„Polecam Dom & House. Pomoc Pana Aleksandra Tomczaka przy najmie mieszkania była profesjonalna i skuteczna.
Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dbałość o klienta towarzyszyły nam na każdym etapie współpracy.”

∼ Maria


 

„Zdecydowanie polecam agencje nieruchomości Dom & House w Sopocie. Niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż mieszkania przez Pana Kamila Estrop. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Szczerze polecam współpracę.”

∼ Dorota i Piotr


 

„Kolejny raz korzystam z usług tej firmy, gorąco polecam!”

∼ Monika


 

„Miła obsługa, profesjonalizm, szybko i sprawnie.”

∼ Marek


 

„Szczerze polecam. Naszą sprawą zajmowała się Pani Ula Kempska i gdyby nie ona, przeprowadzka z drugiego końca Polski, do nowego miasta i mieszkania, nie przebiegałaby tak lekko i sprawnie. Współpraca z Panią Ulą to czysta przyjemność, wszystko było zrobione jak należy, na czas, zawiłe formalności wyjaśnione, a do tego świetna z niej negocjatorka!”

∼ Emilia


 

„Pani Beatka Filipek- wspaniała, bardzo pomocna i przede wszystkim skuteczna !!! Współpraca z nią była na prawdę na wysokim poziomie, osoba nie narzucająca się ( jak niektórzy z innych agencji), działająca bardzo szybko i sprawnie.
gorąco polecam !!!!!!”

∼ Ania


 

„Korzystałam wiele razy z usług tej firmy. Był to m. innym zakup mieszkania, wynajem. Nigdy nie zawiodłam się. Duża staranność przy „dobieraniu” chętnych do wynajęcia lokalu.”

∼ G. Sad


 

„Zleciłam Pani Beatce Filipek sprzedaż mieszkania. Profesjonalnie zajęła się od A do Z wszystkimi etapami sprzedaży począwszy od zrobienia zdjęć mieszkania do dopasowania treści i uczestniczenia przy zawarciu umowy ostatecznej. Na każdym etapie wszystko klarownie Pani tłumaczyła, rozważała że mną różne rozwiązania i co bardzo ważne potrafiła dopasować się do potrzeb i priorytetów klienta związanych ze sprzedażą mieszkania, poza tym byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Pani Beatka jest osobą kompetentną, z dużą wiedzą, profesjonalistką w każdym calu a osobiście przemiła i pozytywna. Bardzo polecam!!! Panią Beatkę Filipek i Dom & House.”

∼ Joanna Procz


 

„Współpraca marzenie! Aleksander Tomczak w roli głównej! Efektem naszej współpracy jest błyskawiczna realizacja procesu zakupu nieruchomości – od prezentacji po notarialny akt własności (miesiąc!). Współpraca, podczas której sen osoby kupującej nie jest zakłócony żadnymi obawami, troskami, strachem przed niepowodzeniem. Spokój, szacunek i zrozumienie drugiego człowieka to wartości dodane wynikające ze współpracy. Dom & House Nieruchomości to agencja, której ufam i którą polecam z całego serca!”

∼ Lucyna Erezman


 

„Polecam Dom & House a zwłaszcza współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła, pełna ciepła i empatii osoba.”

∼ Jagoda


 

„Pani Katarzyna Komorek była bardzo konkretna, miła i pomocna. Dbała o wszystkie strony transakcji co jest dużym plusem. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam.”

∼ Ewa


 

„Bardzo miła i merytoryczna obsługa. Pani z biura bardzo szybko odpowiada na wiadomości i udziela wszelkich informacji. Polecam :)”

∼ Paweł


 

„Świetna firma, super profesjonalizm, Pan Aleksander Tomczak to pomoc na najwyższym poziomie.”

∼ Lucyna Kołodziejska


 

„Zdecydowanie polecam. Aleksander Tomczak bardzo profesjonalnie podszedł to zleconej kwestii, zna rynek i sprawnie się po nim porusza. Cel został zrealizowany w niecały miesiąc.”

∼ Aga Czarnecka


 

„Bardzo się wzbranialiśmy z korzystania z jakiegokolwiek pośrednictwa, ale absolutnie nie żałujemy. Mieszkanie sprzedane szybko, zdjęcia i przygotowanie oferty – pełen profesjonalizm. Pomoc przy dokumentach – nieoceniona! Naprawdę warto podjąć z nimi współpracę!”

∼ Ola i Ivan


 

„Bardzo miło, bardzo profesjonalnie i co najważniejsze bardzo skutecznie.”

∼ Maciej


 

„Polecam firmę Dom & House. Profesjonalna obsługa, pomoc merytoryczna na każdym kroku. Szybko i sprawnie.”

∼ Sylwia


 

„Polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House z Sopotu. Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się pan Kamil Estrop. Cenię go za profesjonalne, rzetelne, kompetentne i zaangażowane podejście do sprawy.”

∼ Grzegorz


 

„Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi pośrednictwa sprzedaży naszego domu. Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Sprzedaż była wyjątkowo trudna z uwagi na fakt, że przebywaliśmy za granicą i szereg czynności musiało zostać wykonane za pośrednictwem przedstawiciela firmy.”

∼ Andrzej Wasilewski


 

„We wrześniu 2020 zakupiłem nieruchomość w Gdańsku. Od momentu przesłania pierwszego zapytania przez jeden z portali pan Kamil Estrop (Dom & House), który pośredniczył w zakupie nieruchomości zareagował bardzo szybko (będąc jeszcze na urlopie). Prezentacja oferty, a następnie negocjacje z właścicielami, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów przeprowadzono bardzo szybko i profesjonalnie.”

∼ Jacek Bursztynski


 

„Chciałabym bardzo polecić to biuro nieruchomości a szczególnie Panią Joannę Rzeszotorską. Fachowa oraz bardzo profesjonalna pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania przyczyniła się do szybkiego zakończenia transakcji. Bardzo polecam i polecać będę każdemu szczególnie Panią Asię.”

∼ Ania


 

„Sprzedawałem mieszkanie już dłuższy czas z próbą pomocy innych pośredników ale to dopiero firma Dom & House stanęła na wysokości zadania. Firma zrobiła nowe zdjęcia, doradziła w kwestii ceny i w bardzo szybki sposób znalazła klienta zainteresowanego kupnem mojego mieszkania. Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm, miłą obsługę i rzeczowe rozmowy, które doprowadziły do udanej transakcji.
Polecam każdemu kto chce dobrze i szybko sprzedać swoją nieruchomość.”

∼ Szymon


 

„Super obsługa i świetna oferta. Zdecydowanie warto skorzystać z ich profesjonalnych usług.
Polecam”

∼ Rafał


 

„Firma Dom & House świadczy usługi sprzedaży nieruchomości na niezwykle wysokim i profesjonalnym poziomie i szczerze polecam ich usługi każdemu zainteresowanemu sprzedażą nieruchomości.
Szczególne podziękowania dla pana Aleksandra Tomczaka za sprzedaż mojego mieszkania w zaledwie 3 tygodnie od pierwszego kontaktu telefonicznego do podpisania umowy sprzedaży u notariusza.  Pan Aleksander był niezwykle pomocny, zaangażowany, reagujący na kontakt telefoniczny o każdej porze i bardzo profesjonalny przez cały okres współpracy.  Transakcja przebiegła wyjątkowo sprawnie i sympatycznie. Bardzo dziękuję za współpracę i od teraz gorąco polecam Dom & House całej rodzinie, znajomym i wszystkim zainteresowanym sprzedażą nieruchomości.”

∼ E.G.S.


 

„Przy wynajmie mieszkania współpracowaliśmy z Panią Joanną Rzeszotarską z Dom & House. Zaangażowanie i intensywność poczynań agentki dała szybko pozytywny rezultat. Polecamy ją innym osobom do współpracy. Jest to osoba bardzo grzeczna, zawsze odpowiadająca na zadane pytania w każdym czasie, miła i ma klasę. Pełen profesjonalizm, rzeczowość, uprzejmość, elastyczność, cierpliwość i umiejętność prowadzenia negocjacji. Jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonała. Polecamy firmę Dom & House.”

∼ Ewa i Waldek


 

„Mam porównanie z kilkoma innymi agencjami w trójmieście ale zdecydowanie Dom & House jest najlepszy. Długo próbowałam sprzedać mieszkanie z inną agencją (prowizja znacząco wyższa). Po jakimś czasie zdecydowałam się skierować ofertę właśnie do tego biura, które w krótkim czasie znalazło klienta i udało mi się sprzedać mieszkanie. Obsługa bardzo sprawna, profesjonalna i konkretna bez zaśpiewów „sprzedawców” popularnych w branży. Prowizja od sprzedaży bardzo rozsądna. Gorąco polecam!”

∼ Maja


 

„Zaangażowany zespół. Szybkie efekty współpracy.”

∼ Ola


 

„Polecam współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Bardzo zaangażowana, profesjonalna, skłonna pokonać każdą przeszkodę na drodze gromadzenia dokumentów, dotrze do twardego, upartego urzędnika, gdy trzeba tłumaczyć zawiłości w dokumentach, przewidująca, ostrożna….. etc, etc. Nie odpuszcza, gdy zawodzi cierpliwość i nadzieja. Przeprowadziła mnie przez wszystkie rafy, sprzedała w dobre ręce i okazała mi przyjaznej, ciepłej opieki w przebiegu transakcji. Taki opiekun dziś, to skarb. Pełne zaufanie. BRAWO!!! Katarzyna Komorek.”

∼ Krystyna Kowalczyk


 

„Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie z pomocą Pani Marty (o/Wrzeszcz). Współpraca przebiegła bardzo szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Pani Marta zadbała o przygotowanie wszystkich dokumentów i spełnienie formalności. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w 100%. Z czystym sumieniem polecam.”

∼ Bartek


 

„Zupełnie przez przypadek trafiłam na Panią Justynę Pomaską, która jest super doradcą w swojej branży. Niesamowita osoba, którą z ręką na sercu polecam, można się o wszystko zapytać, wszystko wyjaśni i doradzi co trzeba zrobić, żeby było dobrze. Poprzez pełnomocnictwo w dniu podpisania umowy Pani Justyna mogła wiele spraw za mnie załatwić, dlatego nie musiałam specjalnie brać dni wolnych z pracy :), co mnie ogromnie cieszyło. Świetna i bardzo konkretna osoba. Dziękuję serdecznie.”

∼ Ania


 

„Pani Joanna Rzeszotarska pomogła mi sprzedać działkę budowlaną w szybkim czasie za sugerowaną przeze mnie cenę. Zawsze służyła mi pomocą, regularnie do mnie dzwoniła i informowała mnie o postępie transakcji. Proponowała mi pomoc w załatwianiu wszelkiej dokumentacji w urzędach. Za to należy jej się złoty medal. Bardzo miła osoba, zna się na swoim fachu. Polecam współpracę z tą Panią. Na pewno skorzystam w przyszłości z doradztwa i usług.”

∼ Marius Szajewski


 

„Bardzo polecam tę firmę. Szczególnie Panią Urszulę Kempską. Sprzedała mi mieszkanie. Szybko i za wyższą cenę niż wystawiałam wcześniejszej. I znalazła mi kolejną nieruchomość na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecam. Czułam się bardzo bezpiecznie przy obu transakcjach. O wszystko zadbała i dopilnowała wszelkich formalności.”

∼ Katarzyna


 

„Polecam biuro Dom & House we Wrzeszczu a w szczególności Panią pośrednik Joannę Rzeszotarską, która sprzedała moje mieszkanie.
Pani Joanna przeprowadziła mnie przez cały etap sprzedaży z największym poświęceniem i skrupulatnością. Zawsze udzielała niezbędnych odpowiedzi i wyjaśniała kwestie formalne.
Pozostawała ze mną w stałym kontakcie szybko i sprawnie udzielając odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Nieoceniona była również pomoc w skompletowaniu niezbędnych do transakcji dokumentów.
Widać, że wkłada serce w wykonywaną pracę a to chyba najważniejsze.
Dziękuje i polecam.”

∼ Ryszard


 

„Polecam z czystym sumieniem biuro Dom & House. Szczególnie polecam Panią Martę Makulską – za profesjonalne podejście do klienta przy sprzedaży mieszkania, za gotowość fachowej pomocy i doradztwa w każdej, nawet najdrobniejszej sprawie na każdym etapie sprzedaży, świetny kontakt, a przede wszystkim za skuteczność. Polecam gorąco!”

~ Alicja


 

„Szczególnie polecam panią Kamilę Bernad, która objęła nas profesjonalną opieką i z powodzeniem sprzedała mieszkanie na satysfakcjonujących mnie warunkach w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękuję i polecam!”

~ Anna


 

„Z pomocą Dom & House i nieocenionej skuteczności p. Uli Kempskiej udało się sprzedać dom. Na pewno w przyszłości będę ponownie korzystać z usług Dom & House oraz p. Uli. Polecam!!!”

~ Iwona D.


 

„Polecam DOM & HOUSE każdemu, komu zależy na profesjonalnej i fachowej obsłudze, czasie i spokojnie przespanych nocach podczas przeprowadzanych transakcji. Współpracuje z biurem od lat, mamy na koncie kilka pozytywnie zrealizowanych tematów. Z całego serca rekomenduje Panią Urszulę Rułkowską – Kempską. Jej indywidualne podejście do Klienta i nieszablonowe traktowanie każdego tematu, dbałość o każdy szczegół, wnikliwość etc. powodują, ze na pewno będę chciała powierzyć Pani Uli kolejna nieruchomość jeśli taka się pojawi. Pozdrawiam firmę Dom & House na czele z Panią Ulą:)”

  ~ Kinga Zbucka


 

„Bardzo profesjonalna obsługa, stały kontakt z klientem i spora ilość informacji dotyczących przebiegu procesu kupna nieruchomości.”

~ Roman


 

„P. Ula Kempska w bardzo skuteczny sposób znalazła mi odpowiednia osobę na wynajem mojego mieszkania na starówce gdańskiej. Jest osoba odpowiedzialna, słowną, obowiązkową, orientuje się doskonale we wszystkich aspektach wynajmu i umiejętnie koordynuje współpracą pomiędzy najemcą jak i właścicielem mieszkania. Poleciłabym ją wszystkim, którzy potrzebują pośrednictwa agencji nieruchomości. P. Ula ma doskonale umiejętności public relations, jak również zna płynnie język angielski.”

~ Eva Lelvis


 

„Wynajmuję mieszkanie. Przy szukaniu najemców pomaga mi doradca z biura pośrednictwa wynajmu. Za znalezienie klienta POBIERA ODE MNIE opłatę równą jednomiesięcznemu zyskowi z wynajmu. Czy to dużo? Jeszcze rok temu myślałem, że dużo, takie było moje wyobrażenie. Dziś widzę, że myliłem się. Doradca znajduje mi klientów pewnych i trafiających w moje oczekiwania. Samodzielnie trudno było mi znaleźć klientów, którzy zapłacą rynkową cenę. Co chwilę ktoś mnie czarował, że jest zainteresowany mieszkaniem a potem cisza. Doradca chętnie przekazuje wiedzę. Otwarcie mówi, co trzeba zmienić w mieszkaniu, żeby najemca był zadowolony. Podoba mi się pozytywne i profesjonalne podejście do sprawy. Po za tym działa szybko, mieszkanie nie stoi długo puste. Jeśli ktoś będzie potrzebował skorzystać z pośrednictwa, to polecam współpracuje z DOM & HOUSE a szczególnie polecam Panią ULĘ.”

~ Adam R


 

„Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Dom & House, a zwłaszcza Panią Ulę Rułkowską – Kempską.Jest PROFESJONALISTKĄ w swoim zawodzie. Już pierwszy kontakt robi wrażenie na kliencie. Potrafi fachowo przygotować ofertę [z pięknymi zdjęciami włącznie]. Życzliwie doradza na każdym etapie transakcji. W każdej chwili służy pomocą i kompleksowym doradztwem. Należy także podkreślić, że dba o interes obu stron transakcji. Znajduje to potwierdzenie m.in. u Notariusza, gdzie wszystkie procedury przebiegają sprawnie, ku zadowoleniu sprzedającego i kupującego. Wiedza, doświadczenie, kultura osobista; to cechy wyróżniające Panią Ulę, którą gorąco polecam wszystkim uczestnikom trudnego rynku nieruchomości. Dziękuję Pani Ulu i łączę serdeczności.”

~ M. Daszkowska


 

„Świetna firma, od początku do końca pomocni. Gorąco polecam każdemu.”

~ Klient


 

„Dokonałam zakupu mieszkania za pośrednictwem Dom & House i jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi. Pani Urszula która zajmowała się transakcją służyła radą i pomocą na wszystkich jej etapach. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze duża kultura osobista i takt co nie często zdarza się w tym zawodzie. Z czystym sercem polecam agencję i Panią Urszulę Rułkowską – Kempską!”

~ Kamila H.


 

„Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam.”

~ Artur


 

„Korzystałam z usług firmy Dom & House już kilkukrotnie, zarówno w zakresie wynajmu apartamentów na doby, jak również pośrednictwa w wynajmie mieszkań na długi okres. Za każdym razem obsługa była bardzo profesjonalna, sprawna, uprzejma, terminowa i słowna. Pracownicy firmy są dobrze przygotowani do obsługi wymagających Klientów. Bardzo polecam i namawiam Państwa do skorzystania z usług Dom & House.”

~ Barbara Rudziks


 

„Bardzo profesjonalna i miła obsługa! Pani Beata zajęła się wynajmem naszego mieszkania od początku do końca i praktycznie nic nie musieliśmy robić, bo wiedzieliśmy że wszystko jest w dobrych rękach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji i Pani Beaty. Dziękujemy za wspaniałą i szybką pomoc!”

~ Sylwia


 

„POLECAM USŁUGI TEGO BIURA-P.PAWEŁ ZAŁATWIŁ WSZYSTKIE MOJE SPRAWY PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE”

~ ANNA


 

„Miła i fachowa pomoc w wynajęciu mieszkania, elastyczne dopasowanie się do potrzeb i wymagań. Polecam szczególnie wszystkim którzy chcą swoją sprawę załatwić profesjonalnie i w krótkim czasie.”

~ Hanna Szlacheta


 

„Profesjonalna obsługa, pełne wsparcie jeśli chodzi o formalności, miła atmosfera. Oferty otrzymałem zgodne z nakreślonymi przeze mnie oczekiwaniami, transakcja przebiegła szybko, bez jakichkolwiek problemów i przy pełnym wsparciu przedstawicielki biura. Polecam!”

~ Tomek


 

„Sama w to nie wierzę!?! Piszę pozytywną opinie o pośredniku w obrocie nieruchomościami. Rozmowa – zawsze oddzwaniają! A to rzadkość. Konkrety – pełna informacja, w przypadku braku danych błyskawiczne ich uzupełnienie. Pełna dyspozycyjność. Bardziej profesjonalnego podejścia do klienta nie spotkałam w innych agencjach pośrednictwa. Wszystkim osobom korzystającym z usług pośredników w obrocie nieruchomościami życzę aby na swojej drodze spotkały takiego agenta jak Pan Janusz! Dziękuję i POLECAM”

~ Justyna


 

„Polecam Dom & House. Profesjonalna obsługa, gruntowna znajomość tematu i pomoc w czynnościach okołosprzedażowych. Wypełniają lukę rynkową dla wymagających klientów. Działają aktywnie a nie tylko wrzucają ogłoszenie do swojej bazy – takie doświadczenie miałem z innymi biurami.”

~ Robert


 

„Naprawdę profesjonalna firma! Można by powiedzieć, że potrafią zdziałać cuda. Sprzedali moje mieszkanie w cenie którą inni uznawali za nierealną, dodatkowo w dość szybkim czasie. Ich obsługa nie sprowadzała się jedynie do umieszczenia oferty na stronie. Co chwila przyprowadzali coraz to nowych zainteresowanych aż w końcu… dobra wiadomość – sprzedane 🙂 Wszystkie formalności zostały załatwione właśnie przez nich – mi pozostało złożyć kilka podpisów i czekać na pieniążki. Cała współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam biuro Dom&House – naprawdę warto skorzystać z ich usług.”

~ Adam


 

„Bardzo miła, naprawdę fachowa i profesjonalna obsługa co ma znaczenie przy kupnie i sprzedaży nieruchomości.Miałem kontakt z wieloma biurami ale to szczególnie muszę pochwalić. Polecam ich usługi.”

~ Piotr


 

Skontaktuj się

Z NAMI

  więcej
  zamknij Wyrażam zgodę na:

  Administratorem Państwa danych osobowych są spółki z Grupy DH (wskazane w Komunikacie RODO). Pełną treść klauzuli informacyjnej, dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na stronie https://www.domhouse.pl/komunikat-rodo/.

  * Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie wszystkich zgód uniemożliwi przesłanie pełnej oferty.

  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  Nieruchomość została dodana do schowka

  Nieruchomość została usunięta ze schowka