Opinie Klientów Dom & House


 

„Z całego serca chcielibyśmy podziękować panu Aleksandrowi Tomczakowi. Ten człowiek to błyskawica, kupowaliśmy dom z jego pomocą i sprzedawaliśmy mieszkanie również z jego pomocą. To młody człowiek, ale jest tak szybki i tak profesjonalny w tym co robi. Zawsze uśmiechnięty i skory do pomocy. Wiemy, że to jego praca, ale pan Aleksander wkłada w nią całe swoje serce. Dziękujemy raz jeszcze.”

∼ Monika i Rafał Polińscy


 

„Wraz z Mężem chcielibyśmy serdecznie podziękować i wyróżnić Panią Marzenę Gąsiorowską za pomoc w sprzedaży naszego mieszkania. Współpraca od samego początku układała się po naszej myśli. Pani Marzena robiła wszystko, aby pomóc sprzedać nam mieszkanie. Tym bardziej, że delikatnie naglił nas czas. Znacznie ułatwiło nam cały proces to, że nie musieliśmy się niczym martwić. Profesjonalny fotograf, notariusz, umawiane prezentacje mieszkania, które były również dostosowane do naszych potrzeb. Polecamy z całego serca.”

Kamila


 

„Polecam z całą odpowiedzialnością firmę jak i obsługującą nas Panią Beatę Filipek. Profesjonalizm w całym słowa tego znaczeniu. Współpraca z Panią Beatą to ogromna przyjemność.”

Beata Zawisza


 

„Jeśli ktoś szuka super działeczki do wypoczynku, to tylko u Pani Ewy Zielińskiej. Bardzo miła i merytoryczna obsługa, ekspresowe załatwienie wszystkich formalności. Doskonały kontakt, profesjonalne podejście oraz zrozumienie potrzeb klienta na fantastycznym poziomie. A do tego wszystkiego Pani Ewa sprawia wrażenie, jakbyśmy się znali od wielu lat 🙂
Gorąco polecam i dziękuję.”

∼ Maciej


 

„Profesjonalna obsługa Pani Beaty bardzo pomogła w znalezieniu mieszkania „szytego na miarę” dziękuje i polecam.”

∼ Adriana


 

„Polecam Dom & House. Pomoc Pana Aleksandra Tomczaka przy najmie mieszkania była profesjonalna i skuteczna.
Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i dbałość o klienta towarzyszyły nam na każdym etapie współpracy.”

∼ Maria


 

„Zdecydowanie polecam agencje nieruchomości Dom & House w Sopocie. Niezwykle sprawnie, profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż mieszkania przez Pana Kamila Estrop. Pełen profesjonalizm w każdym calu, co nie wykluczyło ludzkiego-empatycznego podejścia. Klient zaopiekowany w 100%, świetna i szybka komunikacja, prowadzenie całej transakcji kompleksowo, od A do Z. Szczerze polecam współpracę.”

∼ Dorota i Piotr


 

„Kolejny raz korzystam z usług tej firmy, gorąco polecam!”

∼ Monika


 

„Miła obsługa, profesjonalizm, szybko i sprawnie.”

∼ Marek


 

„Szczerze polecam. Naszą sprawą zajmowała się Pani Ula Kempska i gdyby nie ona, przeprowadzka z drugiego końca Polski, do nowego miasta i mieszkania, nie przebiegałaby tak lekko i sprawnie. Współpraca z Panią Ulą to czysta przyjemność, wszystko było zrobione jak należy, na czas, zawiłe formalności wyjaśnione, a do tego świetna z niej negocjatorka!”

∼ Emilia


 

„Pani Beatka Filipek- wspaniała, bardzo pomocna i przede wszystkim skuteczna !!! Współpraca z nią była na prawdę na wysokim poziomie, osoba nie narzucająca się ( jak niektórzy z innych agencji), działająca bardzo szybko i sprawnie.
gorąco polecam !!!!!!”

∼ Ania


 

„Korzystałam wiele razy z usług tej firmy. Był to m. innym zakup mieszkania, wynajem. Nigdy nie zawiodłam się. Duża staranność przy „dobieraniu” chętnych do wynajęcia lokalu.”

∼ G. Sad


 

„Zleciłam Pani Beatce Filipek sprzedaż mieszkania. Profesjonalnie zajęła się od A do Z wszystkimi etapami sprzedaży począwszy od zrobienia zdjęć mieszkania do dopasowania treści i uczestniczenia przy zawarciu umowy ostatecznej. Na każdym etapie wszystko klarownie Pani tłumaczyła, rozważała że mną różne rozwiązania i co bardzo ważne potrafiła dopasować się do potrzeb i priorytetów klienta związanych ze sprzedażą mieszkania, poza tym byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym. Pani Beatka jest osobą kompetentną, z dużą wiedzą, profesjonalistką w każdym calu a osobiście przemiła i pozytywna. Bardzo polecam!!! Panią Beatkę Filipek i Dom & House.”

∼ Joanna Procz


 

„Współpraca marzenie! Aleksander Tomczak w roli głównej! Efektem naszej współpracy jest błyskawiczna realizacja procesu zakupu nieruchomości – od prezentacji po notarialny akt własności (miesiąc!). Współpraca, podczas której sen osoby kupującej nie jest zakłócony żadnymi obawami, troskami, strachem przed niepowodzeniem. Spokój, szacunek i zrozumienie drugiego człowieka to wartości dodane wynikające ze współpracy. Dom & House Nieruchomości to agencja, której ufam i którą polecam z całego serca!”

∼ Lucyna Erezman


 

„Polecam Dom & House a zwłaszcza współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła, pełna ciepła i empatii osoba.”

∼ Jagoda


 

„Pani Katarzyna Komorek była bardzo konkretna, miła i pomocna. Dbała o wszystkie strony transakcji co jest dużym plusem. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam.”

∼ Ewa


 

„Bardzo miła i merytoryczna obsługa. Pani z biura bardzo szybko odpowiada na wiadomości i udziela wszelkich informacji. Polecam :)”

∼ Paweł


 

„Świetna firma, super profesjonalizm, Pan Aleksander Tomczak to pomoc na najwyższym poziomie.”

∼ Lucyna Kołodziejska


 

„Zdecydowanie polecam. Aleksander Tomczak bardzo profesjonalnie podszedł to zleconej kwestii, zna rynek i sprawnie się po nim porusza. Cel został zrealizowany w niecały miesiąc.”

∼ Aga Czarnecka


 

„Bardzo się wzbranialiśmy z korzystania z jakiegokolwiek pośrednictwa, ale absolutnie nie żałujemy. Mieszkanie sprzedane szybko, zdjęcia i przygotowanie oferty – pełen profesjonalizm. Pomoc przy dokumentach – nieoceniona! Naprawdę warto podjąć z nimi współpracę!”

∼ Ola i Ivan


 

„Bardzo miło, bardzo profesjonalnie i co najważniejsze bardzo skutecznie.”

∼ Maciej


 

„Polecam firmę Dom & House. Profesjonalna obsługa, pomoc merytoryczna na każdym kroku. Szybko i sprawnie.”

∼ Sylwia


 

„Polecam współpracę z biurem nieruchomości Dom & House z Sopotu. Sprzedażą mojego mieszkania zajmował się pan Kamil Estrop. Cenię go za profesjonalne, rzetelne, kompetentne i zaangażowane podejście do sprawy.”

∼ Grzegorz


 

„Jestesmy bardzo zadowoleni z usługi pośrednictwa sprzedaży naszego domu. Transakcja została przeprowadzona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Sprzedaż była wyjątkowo trudna z uwagi na fakt, że przebywaliśmy za granicą i szereg czynności musiało zostać wykonane za pośrednictwem przedstawiciela firmy.”

∼ Andrzej Wasilewski


 

„We wrześniu 2020 zakupiłem nieruchomość w Gdańsku. Od momentu przesłania pierwszego zapytania przez jeden z portali pan Kamil Estrop (Dom & House), który pośredniczył w zakupie nieruchomości zareagował bardzo szybko (będąc jeszcze na urlopie). Prezentacja oferty, a następnie negocjacje z właścicielami, przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów przeprowadzono bardzo szybko i profesjonalnie.”

∼ Jacek Bursztynski


 

„Chciałabym bardzo polecić to biuro nieruchomości a szczególnie Panią Joannę Rzeszotorską. Fachowa oraz bardzo profesjonalna pomoc na każdym etapie zakupu mieszkania przyczyniła się do szybkiego zakończenia transakcji. Bardzo polecam i polecać będę każdemu szczególnie Panią Asię.”

∼ Ania


 

„Sprzedawałem mieszkanie już dłuższy czas z próbą pomocy innych pośredników ale to dopiero firma Dom & House stanęła na wysokości zadania. Firma zrobiła nowe zdjęcia, doradziła w kwestii ceny i w bardzo szybki sposób znalazła klienta zainteresowanego kupnem mojego mieszkania. Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm, miłą obsługę i rzeczowe rozmowy, które doprowadziły do udanej transakcji.
Polecam każdemu kto chce dobrze i szybko sprzedać swoją nieruchomość.”

∼ Szymon


 

„Super obsługa i świetna oferta. Zdecydowanie warto skorzystać z ich profesjonalnych usług.
Polecam”

∼ Rafał


 

„Firma Dom & House świadczy usługi sprzedaży nieruchomości na niezwykle wysokim i profesjonalnym poziomie i szczerze polecam ich usługi każdemu zainteresowanemu sprzedażą nieruchomości.
Szczególne podziękowania dla pana Aleksandra Tomczaka za sprzedaż mojego mieszkania w zaledwie 3 tygodnie od pierwszego kontaktu telefonicznego do podpisania umowy sprzedaży u notariusza.  Pan Aleksander był niezwykle pomocny, zaangażowany, reagujący na kontakt telefoniczny o każdej porze i bardzo profesjonalny przez cały okres współpracy.  Transakcja przebiegła wyjątkowo sprawnie i sympatycznie. Bardzo dziękuję za współpracę i od teraz gorąco polecam Dom & House całej rodzinie, znajomym i wszystkim zainteresowanym sprzedażą nieruchomości.”

∼ E.G.S.


 

„Przy wynajmie mieszkania współpracowaliśmy z Panią Joanną Rzeszotarską z Dom & House. Zaangażowanie i intensywność poczynań agentki dała szybko pozytywny rezultat. Polecamy ją innym osobom do współpracy. Jest to osoba bardzo grzeczna, zawsze odpowiadająca na zadane pytania w każdym czasie, miła i ma klasę. Pełen profesjonalizm, rzeczowość, uprzejmość, elastyczność, cierpliwość i umiejętność prowadzenia negocjacji. Jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonała. Polecamy firmę Dom & House.”

∼ Ewa i Waldek


 

„Mam porównanie z kilkoma innymi agencjami w trójmieście ale zdecydowanie Dom & House jest najlepszy. Długo próbowałam sprzedać mieszkanie z inną agencją (prowizja znacząco wyższa). Po jakimś czasie zdecydowałam się skierować ofertę właśnie do tego biura, które w krótkim czasie znalazło klienta i udało mi się sprzedać mieszkanie. Obsługa bardzo sprawna, profesjonalna i konkretna bez zaśpiewów „sprzedawców” popularnych w branży. Prowizja od sprzedaży bardzo rozsądna. Gorąco polecam!”

∼ Maja


 

„Zaangażowany zespół. Szybkie efekty współpracy.”

∼ Ola


 

„Polecam współpracę z Panią Katarzyną Komorek. Bardzo zaangażowana, profesjonalna, skłonna pokonać każdą przeszkodę na drodze gromadzenia dokumentów, dotrze do twardego, upartego urzędnika, gdy trzeba tłumaczyć zawiłości w dokumentach, przewidująca, ostrożna….. etc, etc. Nie odpuszcza, gdy zawodzi cierpliwość i nadzieja. Przeprowadziła mnie przez wszystkie rafy, sprzedała w dobre ręce i okazała mi przyjaznej, ciepłej opieki w przebiegu transakcji. Taki opiekun dziś, to skarb. Pełne zaufanie. BRAWO!!! Katarzyna Komorek.”

∼ Krystyna Kowalczyk


 

„Chciałabym podziękować za wspaniałą obsługę Pani Marcie Grzebińskiej z oddziału w Gdańsku Wrzeszczu.
To niezwykła, sympatyczna, świetnie przygotowana do swojej pracy osoba, dzięki której załatwianie wszelkich formalności okazuje się być proste, a co najważniejsze przebiega szybko, sprawnie i w miłej atmosferze.
Polecam!”

∼ Marta


 

„Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie z pomocą Pani Marty (o/Wrzeszcz). Współpraca przebiegła bardzo szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Pani Marta zadbała o przygotowanie wszystkich dokumentów i spełnienie formalności. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w 100%. Z czystym sumieniem polecam.”

∼ Bartek


 

„Zupełnie przez przypadek trafiłam na Panią Justynę Pomaską, która jest super doradcą w swojej branży. Niesamowita osoba, którą z ręką na sercu polecam, można się o wszystko zapytać, wszystko wyjaśni i doradzi co trzeba zrobić, żeby było dobrze. Poprzez pełnomocnictwo w dniu podpisania umowy Pani Justyna mogła wiele spraw za mnie załatwić, dlatego nie musiałam specjalnie brać dni wolnych z pracy :), co mnie ogromnie cieszyło. Świetna i bardzo konkretna osoba. Dziękuję serdecznie.”

∼ Ania


 

„Pani Joanna Rzeszotarska pomogła mi sprzedać działkę budowlaną w szybkim czasie za sugerowaną przeze mnie cenę. Zawsze służyła mi pomocą, regularnie do mnie dzwoniła i informowała mnie o postępie transakcji. Proponowała mi pomoc w załatwianiu wszelkiej dokumentacji w urzędach. Za to należy jej się złoty medal. Bardzo miła osoba, zna się na swoim fachu. Polecam współpracę z tą Panią. Na pewno skorzystam w przyszłości z doradztwa i usług.”

∼ Marius Szajewski


 

„Bardzo polecam tę firmę. Szczególnie Panią Urszulę Kempską. Sprzedała mi mieszkanie. Szybko i za wyższą cenę niż wystawiałam wcześniejszej. I znalazła mi kolejną nieruchomość na bardzo dobrych warunkach. Szczerze polecam. Czułam się bardzo bezpiecznie przy obu transakcjach. O wszystko zadbała i dopilnowała wszelkich formalności.”

∼ Katarzyna


 

„Polecam biuro Dom & House we Wrzeszczu a w szczególności Panią pośrednik Joannę Rzeszotarską, która sprzedała moje mieszkanie.
Pani Joanna przeprowadziła mnie przez cały etap sprzedaży z największym poświęceniem i skrupulatnością. Zawsze udzielała niezbędnych odpowiedzi i wyjaśniała kwestie formalne.
Pozostawała ze mną w stałym kontakcie szybko i sprawnie udzielając odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Nieoceniona była również pomoc w skompletowaniu niezbędnych do transakcji dokumentów.
Widać, że wkłada serce w wykonywaną pracę a to chyba najważniejsze.
Dziękuje i polecam.”

∼ Ryszard


 

Skontaktuj się

Z NAMI
  więcej

  zamknij
  Wyrażam zgodę na:


  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty.
  Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności

  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  Nieruchomość została dodana do schowka

  Nieruchomość została usunięta ze schowka