1 852 013 zł

89,57 m2
3 pok.

Mieszkanie na Sprzedaż  |  Hiszpania Fuengirola, Higueron valley ul. Higueron Valley

Hiszpania Fuengirola, Higueron valley

ul. Higueron Valley

1 852 013 zł

20 677 zł /m2

DH929417
DH929417

Powierzchnia

89,57 m2

Ilość pokoi

3

Piętro / Pięter

0 / 3

Rok budowy

2024

Rynek

Pierwotny

Termin oddania

I kwartał 2024 r.

Stan techniczny

do adaptacji

Balkon/taras

Tak

Garaż/miejsce parkingowe

Tak

Winda

Tak

Opis

Inwestycja ta powstaje w Fuengirola, słonecznej miejscowości, która znajduje się tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego co pozwala się Tobie cieszyć pięknym ,andaluzyjskim krajobrazem. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10 minutowego spaceru.
Zaledwie 3 minutowy spacer dzieli nas od Higueron Resort gdzie masz możliwość korzystania z całej, szerokiej oferty Sport Klubu i udogodnień SPA oraz licznych restauracji i centrum handlowego. Dodatkowym atutem będzie 6 basenów w części wspólnej inwestycji.
Dużym udogodnieniem jest przystanek kolejowy niedaleko inwestycji, którym w bardzo łatwy i szybki sposób dostaniemy się na lotnisko w Maladze.

Projekt zakłada budowę 224 lokali z południową i południowo-zachodnią wystawką dzięki czemu możesz codziennie napawać się z nieziemskimi zachodami słońca ze swojego apartamentu. Każdy apartament i villa zostały zaprojektowane z dbałością o jak największą prywatność i intymność każdego z lokali.
Lokale zostały podzielone na Garden Villa, apartamenty i penthousy- w zależności od wielkości pomieszczeń i powierzchni.
Wszystkie lokale będą wybudowane i łączyć będą w sobie elementy drewniane, aluminiowe i ceramiczne dzięki czemu inwestycja charakteryzować będzie się unikalnością i elegancją.
Każdy z budynków, dzięki swojemu położeniu na platformach, ma zapewniony piękny i otwarty widok horyzontalny na Morze Śródziemnomorskie.

Lokalizacja

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka