Gdańsk Wrzeszcz

Magdalena Prusik

Specjalista ds. Nieruchomości

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej po wydziale architektury z tytułem magistra inżyniera architekta. Miłość do architektury i zamiłowanie do pięknych wnętrz przywiodły mnie do branży nieruchomości. Wiedza z zakresu projektowania i architektury oraz zdobyte doświadczenie pozwalają mi lepiej zrozumieć potrzeby moich Klientów. Dzięki temu dostrzegam często pomijane przez innych atuty inwestycji, co przekłada się na znalezienie wymarzonych nieruchomości.

We współpracy zawodowej stawiam na indywidualne podejście, rzetelność i komfortową dla Klienta atmosferę. Odczuwam ogromną satysfakcję z pracy z Klientem. Największym dla mnie sukcesem jest znalezienie odpowiedniej, często wymarzonej, nieruchomości dla Klienta.

Jestem osobą otwartą, energiczną i ciekawą świata. Z entuzjazmem i szerokim uśmiechem przyjmuję rzeczywistość i ludzi. Z zachwytem obracam się pośród architektury i sztuki. Zamiłowanie do wysokiej estetyki, budynków i pięknych wnętrz mam w sobie od lat. Prywatnie jestem pozytywnym duchem i nie wyobrażam sobie życia bez sportu czy dobrego jedzenia. Od lat gram w siatkówkę, trenuję, a wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Podróżuję, poznaję kulturę i smaki.

Dom & House

Nieruchomość została dodana do schowka

Nieruchomość została usunięta ze schowka