Nasze usługi

Sprzedaż nieruchomości

Od 14 lat z powodzeniem pośredniczymy w sprzedaży i zakupie nieruchomości naszych Klientów.

Zajmujemy się sprzedażą mieszkań, domów, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Prowadzimy Sprzedających przez cały wieloetapowy proces. Zaczynamy od wyceny i przygotowania nieruchomości do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Następnie organizujemy najlepszy marketing i prezentujemy nieruchomość Kupującym. Na końcu dopełniamy najdrobniejsze formalności i towarzyszymy Klientowi przy podpisaniu umowy notarialnej. Właśnie to prowadzenie przez doświadczonego Agenta na każdym kroku transakcji najbardziej cenią sobie nasi Klienci.

Każda nieruchomość jest wyjątkowa, a każda transakcja inna. Wszystkie wymagają indywidualnego podejścia doświadczonych Agentów. Jest też coś, co łączy wszystkich Sprzedających – to oczekiwanie możliwie szybkiej sprzedaży po jak najlepszej cenie. Doskonale to rozumiemy. Realizacja tego celu jest dla nas priorytetem przy każdej transakcji.

Bez względu na to czy sprzedajesz pojedynczą nieruchomość, czy jesteś inwestorem z wieloma transakcjami na koncie, zajmiemy się skuteczną sprzedażą Twojej nieruchomości.

Doskonale znamy rynek i jesteśmy na bieżąco ze zmianami, które w nim zachodzą. Zaczynaliśmy działalność w 2008 roku, czyli w  momencie wielkiego kryzysu. Za nami również doświadczenie zamrożenia rynku na początku pandemii, a następnie szybkiego wzrostu cen i liczby sprzedawanych nieruchomości. To sytuacje, w których wszyscy w napięciu zadawali sobie pytania: Sprzedać czy poczekać? Kupić teraz czy liczyć, że „bańka” pęknie i ceny będą niższe? Z obu sytuacji wyszliśmy zwycięsko, a wraz z nami Sprzedający, którzy powierzyli nam sprzedaż swoich nieruchomości. Podstawami sukcesu były doświadczenie i uważne obserwowanie rynku, dzięki którym podejmujemy trafne decyzje. Klienci nam za to dziękują.

Jeżeli chcesz skutecznie sprzedać nieruchomość, zleć to naszym Agentom i śpij spokojnie.

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard