Nasze usługi

Wynajem nieruchomości

Od 14 lat z powodzeniem pośredniczymy w wynajmie nieruchomości naszych Klientów.

Zajmujemy się wynajmem mieszkań, domów oraz nieruchomości komercyjnych.

Wiemy, czego potrzebują i czego obawiają się Właściciele nieruchomości szukając Najemców. Profesjonalny Agent na początku dokładnie poznaje oczekiwania Klienta. Następnie odpowiednio konstruuje ofertę i rozmawia z zainteresowanymi. Wszystko po to, aby Właściciel przed podpisaniem umowy najmu wiedział, komu powierza swoje mieszkanie, dom czy lokal usługowy. Klienci często pytają o najem okazjonalny – czy warto stosować? Odpowiedź brzmi: to zależy. Po krótkiej rozmowie z Agentem Klient już wie, jaką decyzję warto podjąć w tej sprawie.

Wyręczamy Wynajmujących w całym procesie poszukiwania Najemcy. Zaczynamy od pomocy w ustaleniu wysokości czynszu i przygotowania nieruchomości do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Następnie organizujemy najlepszy marketing i prezentujemy lokal zainteresowanym. Na końcu dopełniamy formalności i przekazujemy mieszkanie Najemcy. Właśnie to prowadzenie przez doświadczonego Agenta na każdym kroku przedsięwzięcia najbardziej cenią sobie nasi Klienci.

Bez względu na to czy szukasz najemcy jednego mieszkania, czy masz wiele lokali na wynajem, skutecznie zajmiemy się wynajęciem Twojej nieruchomości.

Jeżeli chcesz skutecznie wynająć swoją nieruchomość, zleć to naszym Agentom i śpij spokojnie.

 

Skontaktuj się

Z NAMI

  more
  close I consent to: Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niewyrażenie powyższych zgód uniemożliwi podjęcie kontaktu oraz przygotowanie pełnej oferty. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom & House Sp. z o.o. Sp. K., z siedzibą w Sopocie 81-742, ul. 3 Maja 42/2. Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Mogą Państwo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: biuro@domhouse.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Z pełną treścią klauzuli informacyjnej mogą się zapoznać Państwo na naszej stronie Polityki prywatności
  Zgłoś nieruchomość

  Dom & House

  The property has been added to the clipboard

  The property has been removed from the clipboard